Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Još bolje vas našla! Jagoda mi je odavno poslala link ali nisam imala vremena da vam se ranije pridružim. Ja sam početnica što se tiče K serija. Jagoda mi je proširila horizonte i sad uživam u K serijama i filmovima

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац



hobi said: pozdrav svima koliko vas ima :-)
hvala Jagodi što me pozvala. Drago mi je što ću imati s kime komentirati serije.
Sad idem vidjeti što ste sve napisale.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

hobi said: jagodafilmolovac said: pa dobro znaš da hoće . Više neću samo tebe gnjaviti :-)

hobi said: pozdrav svima koliko vas ima :-)
hvala Jagodi što me pozvala. Drago mi je što ću imati s kime komentirati serije.
Sad idem vidjeti što ste sve napisale.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

Сад баш гледам тему Faith-a на енглеском, колико је већ времена прошло од како се завршило емитовање, а тема још увек активна. Заиста су то прави љубитељи серије. Свака им част :) Да знате да се и на Викију расписала петиција за енглески превод књиге, па ако хоћете поставићу вам линк.
Sad ba[ gledam temu Faitha na engleskom, koliko je vec vremena proslo od kako se zavrsilo emitovanje, a tema jos uvek aktivna. Zaista su to pravi ljubitelji serije. Svaka im cast. Da znate da se i na Vikiju raspisala peticija za engleski prevod knjige, pa ako hocete postavicu vam link.

Link to comment
Share on other sites

@aida
i ja sam vec glasala. LOL japonci sa svojom verzijom? To znaci, da ima Faith kod njih visoke raitinge? Ali kako ce japonci praviti dramu o korejskom heroju?? Zar nije to ''malo'' smesno?

@jagodafilmolovac na Faith engleskom forumu ljudi poceli gledati dramu od pocetka. Mislila sam, da ce pogledati prve 2-3 ep i onda ce zanimanje proci ali vidim, da jos luduju (samo koz noc se mi je nabralo 600 novih posta na toj temi).
Mislim, da sam vec ja stavila link ali stavi opet, da ljudi ne zaborave :)

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@aida Ако јапанци буду снимали њихову верзију Faith-a, ја ћу сигурно гледати. Приметила сам да јапанци, кореанци и тајванци, снимају своје верзије као на пример Hana Kimi а да не набрајам остале. Чини ми се као да се такмиче чија верзија ће бити боља :D
Ako japanci budu snimali svoju verziju Faith-a, ja cu sigurno gledati. Primetila sam da japanci, koreanci i tajvanci snimaju svoje verzije kao na primer Hana Kimi a da ne nabrajam ostale. Cini mi se kao da se takmice cija verzija ce biti bolja :D
@jasy нисам видела, пардон :) И ја сам гласала, али нисам потписала да ћу да дам донацију, подржавам акцију само ако мене лично не кошта ХА ХА ХА ХА ХА Мени је драго да је та тема толико активна, само штета што не могу да стигнем да одем да мало читам. Већ ионако знам унапред чије постове вреди погледати и прочитати.
Nisam videla, pardon :) I ja sam glasala, ali nisam potpisala da cu da dam donaciju, podrzavam akciju samo ako mene licno ne kosta HA HA HA HA HA Meni je drago da je ta tema toliko aktivna, samo steta sto ne mogu da stignem da odem da malo citam. Vec ionako znam unapred cije postove vredi pogledati i procitati.
 

Link to comment
Share on other sites

Cure nemojte me [-X , Faith još nisam gledala, imam snimljenih pet-šest epizoda na kompu, po komentarima vidim da obavezno moram gledati. To će mi biti zanimacija preko blagdana ;)
Vidim da ste lude za LMH, gledala sam ga u Personal taste, Boys over flowers, ali me nije osobito privukao.

Nedavno sam gledala King of baking ili Baker king, malo je poduža ali meni je bila zanimljiva

Link to comment
Share on other sites


jagodafilmolovac

wrote:

»

jagodafilmolovac

wrote:

»

Овај део из серије QIHM је исечен и није емитован у задњој епизоди, али неко од љубитеља те серије се потрудио да нам омогући да видимо какв је прави крај серије 

=D>

<br />


Ovaj deo iz serije QIHM je isecen i nije emitovan u zadnjoj epizodi, ali neko od ljubitelja te serije se potrudio da nam omoguci da vidimo kakv je pravi kraj serije<br />


<br />


<:OBJECT width="560" height="340">

Link to comment
Share on other sites

@aida @jagodafilmolovac da japanci su i napravili svoju verziju YAB zasto onda ne bi i Faith. Samo nemam pojma kako ce nadomestiti lik CY i kralja. Mozda ako pricu naprave potpuno fiktivno bez obzira na njihove heroje. Onda se sve moze.
Japanci uvek dobiju najvise od kdrama. DVD-je, OST, i promotivni material sa tonu dodatka kojih na obicih(korejskih) verzijah nema.

@hobi do Faith mi je bio LMH anti. Gledala sam sve njegove drame samo zato jer su popularne. Mozda je jos njegov CH dobar. A ostalo mi je bila srednja zalost. A Faith nemoj da propustis tamo je super ;)

Link to comment
Share on other sites

@hobi evo na kratko sam ti napisala po msg. Najbolje je, da sve spobas u praksi. Na gornjem desnom kutu tvog posta imas ''Edit'' opciju pa mozes ispraviti greske.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..