Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Guest јагодафилмоловац

@jasy па може, али како да знамо шта су други урадили до краја ? Осим тога што ти радиш и што ја радим, знам још само неколико филмова на хрватском које сам баш вечерас препоручивала девојкама да гледају. Мада мислим да моје није интересантно јер ја радим спрским писмом које не знају сви па би то ретко ко гледао.
Pa moze, ali kako da znamo [ta su drugi uradili do kraja ? Osim toga sto ti radis i sto ja radim, ynam jos samo nekoliko filmova na hrvatskom koje sam bas veceras preporucivala devojkama da gledaju. Mada mislim da moje nije interesantno jer ja radim srpskim pismom koje ne znaju svi pa bi to retko ko gledao.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@jasy Па онда ћемо видети да то некако направимо.
Pa onda cemo videti da to nekako napravimo.

Link to comment
Share on other sites

@jagodafilmolovac nemam pojma koliko slovenaca gleda kdrame koje sam prevela. Par se mi jih je javilo ali sa nikim nisam ostala u kontaktu. Ali dobro, da napravimo popis.

Link to comment
Share on other sites

@draaagana zvonce od HS mozes skinuti sa Zedge stranice.

http://www.zedge.net/ringtones/0-1-1-heartstrings/?sug-search=0&searchphr=heartstrings&searchcat=ringtones



nezna ako je dozovljena objava ovakvih stranica ovde...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..