Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Guest whitelily000

@jagodafilmolovac da može biti..al na vimeo im je najsigurnije...mogu grupu da naprave , stave šifru..daju šifru i nema se oko čega sekirati... 
i da kakva preporuka za kakav lijep filmić ? 
EDIT:jako nepristojno od mene :) pozz svima ostalima..vidim skuplja se ekipa pomalo :)

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@whitelily000 Не знам који жанр волиш. Ја кад гледам серије, волим да гледам "лимунаде", а кад гледам филмове, онда више волим да гледам нешто озбиљније.
Предлажем ти ово што сам ја гледала а сећам се назива, ако их ниси гледала :

  • A better tomorrow
  • A frozen flowers
  • Blind
  • Love and soul ( ghost )
Aко се сетим још којег, написаћу ти
Ne znam koji zanr volis. Ja kad gledam serije, volim da gledam "limunade, a kad gledam filmove, onda vise volim da gledam nesto ozbiljnije. Predlazem ti ovo sto sam ja gledala, a secam se naziva ako ih nisi gledala. ( Da bar to ne pisem duplo, imas gore napisano ). Ako se setim jos kojeg, napisacu ti.


Link to comment
Share on other sites

@whitelily000
nisam pogledala puno filmova ali od onih kojih jesam svidjali su se mi:
- A moment to remember
- Millionaire's first love
- He was cool

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@aida Добро дошла :) Надам се да ћеш се дуже време дружити са нама :-h
Dobro dosla. Nadam se da ces se duze vreme druziti sa nama.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav društvo moje  :-h Vidim da ste se raspisali i baš mi je drago da ima toliko lubitelja  jer su zbilja prekrasne serije..Jagoda me zarazila i sada mislim da sam neizlječivo zaljubljena u njih (reći bolesna je po meni blesavo)Jagodice sinoć nisam stigla, ali sam danas završila ono što je faliloDruštvo moje ljubim vas sve :*

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@draaagana Ниси рекла да преводиш YAB на хрватски језик, зато ћу ја да кажем, да наши посетиоци могу отићи на Вики да гледају. Ако се не варам, стигла си до пола серије ?
Nisi rekla da prevodis YAB na hrvatski jezik, zato cu ja da kazem, da nasi posetioci mogu otici na Viki da gledaju. Ako se ne varam, stigla si do pola serije ?

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@naadaa Посебан поздрав за тебе, било би ми драго да коментаришеш са нама серије које си гледала. Можда ћеш нам неку препоручити да гледамо  :bz
Poseban pozdrav za tebe, bilo bi mi drago da komentarises sa nama serije koje si gledala. Mozda ces nam neku preporuciti da gledamo 

Link to comment
Share on other sites

@draaagana
Ti praviš prevod na hrvatski za YAB na Viki? To je bio moj prvi projekat na Viki <3 Več imaš QC status?

@jagodafilmolovac moram mamu malo da motiviram, da odpiše. Par puta je sprobala kako radi soompi. Mislim, da je sad počela sa onom serijom koju si joj ti preporučila: All About Eve.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@naadaa За серије, највише волим да гледам романтичне комедије. То ми највише прија. Не волим тужне приче. Зато ми је толико тешко да радим "I miss you" па сам тек на шестој епизоди. Ако је још историјска, онда је то пун погодак  =D>
Za serije, najvise volim da gledam romanticne komedije. To mi najvise prija. Ne volim tuzne price. Zato mi je toliko tesko da radim "I miss you" pa sam tek na sestoj epizodi. Ako je jos istorijska, onda je to pun pogodak

Овај филм "Gabi" желим да гледам
Ovaj film "Gabi" zelim da gledam

fullsizephoto222140.jpg
Source : HANCINEMA

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..