Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Guest јагодафилмоловац

jasy said: @jagodafilmolovac
aww hvala :x ovaj sajt sam tek danas otkrila i izgleda, da ima nekih starijih drama na njemu. Svejedno bi bilo dobro, da ovu dramu pogledas cim prije posto toliko stranica brisu zadnje dane.
Mozda pogledaj i Sad Love Story. Samo zadnjih 10 minuta zadnje epizode preskoci :D

Link to comment
Share on other sites

@jagodafilmolovac jer je dobra serija i sve do zadnjega je ''sretan'' kraj a onda se scenarista setio, da je sad love story pa promenuo sve u zadnji minuti.

Link to comment
Share on other sites

zdravo
:)
imam pitanje: tko je KHS?
Pogledala sam do kraja Gentlemens Dignity, lijepa je i zabavna. Nekad je zanimljivo pogledati stvari iz muškog ugla.
Vidim da preporučate Alice...bacit ću oko ;)
@aida da pogledala sam BIG zbog glavnog glumca kojeg sam zapamtila iz Coffee Prince (to mi je jedna od najdražih drama). Mogu ti reći da me kraj dosta zbunio.

Link to comment
Share on other sites

@hobi KHS je Kim Hee Sun. Glavna glumica iz Faith. Meni i par drugim iz ove teme najljepsa korejska glumica.

evo link od njene soompi teme:
http://forums.soompi.com/discussion/637/kim-hee-sun-%EA%B9%80%ED%9D%AC%EC%84%A0/p1

Ja sam ko djeda mraz... samo djelim linkove, videe i slikice...

Link to comment
Share on other sites

@jagodafilmolovac
Agh Autumn Tale previse makjang drama. Sa njom je tezko bilo sta usporedjivati. I ako ima SLS zalostan kraj ima bar prica nekakav smisao.

Isto je sa ovom My Fair Lady dramom od jednom su na ekranu kineski (?) i engleski podnapisi.

Link to comment
Share on other sites

Hvala cure na odgovorima. KHS je stvarno lijepa žena ovako na slikama, ali je moram vidjeti u seriji da definitivno odlučim je li toliko očaravajuća. Ali ako je iz LMH izvukla više od ljutitog podizanja obrve, onda je svakako kvalitetna glumica
:D

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

hobi said: Hvala cure na odgovorima. KHS je stvarno lijepa žena ovako na slikama, ali je moram vidjeti u seriji da definitivno odlučim je li toliko očaravajuća. Ali ako je iz LMH izvukla više od ljutitog podizanja obrve, onda je svakako kvalitetna glumica
:D

Link to comment
Share on other sites

jagodafilmolovac said: hobi said: Hvala cure na odgovorima. KHS je stvarno lijepa žena ovako na slikama, ali je moram vidjeti u seriji da definitivno odlučim je li toliko očaravajuća. Ali ako je iz LMH izvukla više od ljutitog podizanja obrve, onda je svakako kvalitetna glumica
:D

Link to comment
Share on other sites

hobi said: jasy said: jagodafilmolovac said: hobi said: Hvala cure na odgovorima. KHS je stvarno lijepa žena ovako na slikama, ali je moram vidjeti u seriji da definitivno odlučim je li toliko očaravajuća. Ali ako je iz LMH izvukla više od ljutitog podizanja obrve, onda je svakako kvalitetna glumica
:D

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@jasy Бога ми, прилично је то и трајало :) Можемо ми дискутовати и о другим серијама не само о Faith. Рецимо, гледали смо ми и Heartstrings па можемо и о тој серији, поготово сто волимо музику и музичара као и младу глумицу :)
Boga mi, prilicno je to i trajalo. Mozemo mi diskutovati i o drugim serijama ne samo o Faith. Recimo, gledali smo Heartstrings pa mozemo i o toj seriji, pogotovo sto volimo muziku i muzicara kao i mladu glumicu.
@aida Слободно ти причај о серији, нећемо се ми љутити, можда ћемо после тога и ми добити жељу да гледамо то о чему причаш. Немој се устручавати, само напред, и ми волимо да чујемо туђе виђење неке серије. Нигде не пише да морамо волети исте ствари да би се лепо дружили. Укуси људи се разликују, неко воли плаве очи, неко зелене, неко црне, па тако је и са серијама и глумцима.
Slobodno ti pricaj o seriji, necemo se mi ljutiti, mozda cemo posle toga i mi dobiti zelju da gledamo to o cemu pricas. Nemoj se ustrucavati, samo napred, i mi volimo da cujemo tudje vidjenje neke serije. Nigde ne pise da moramo voleti iste stvari da bi se lepo druzili. Ukusi ljudo se razlikuju, neko voli plave oci, neko zelene neko crne, pa tako je i sa serijama i sa glumcima.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

aida said: Ma ok ,nego sam pomislila mozda da neko ne voli da cuje kraj ,nekima to pokvari zelju za gledanjem.I meni je draze da cujem od vas o nekoj seriji da bi pocela da gledam zato i jesam tu.Ti i jasy ste bogami dobro potkovane ,stosta sam saznala na ovom forumu .Nisam vas pitala jeste li gledali Arang and magistrate kako vam se cini?Meni je odlicna serija ,pa eto ako neko nije pogledao i to obavezno
:)>-

Link to comment
Share on other sites

@aida ako ne zelis ''pokvariti'' kraj drame onda mozes pisati o takvim stvarima u spoileru pa ko zeli nek procita i ko ne zeli ne treba. Meni ponekad smeta ako znam kakav je kraj. Ako bi za Reply 1997 saznala kakav je kraj neznam ako bi toliko uzivala u gledanju.

Arang nisam gledala jer sam u ono vreme visela na Faith i imali smu malu ''borbu'' sa Arang obozavateljima. Mozda cu baciti oko na tu dramu jednog dana. Ali od historijskih me prvo ceka Princesse's Man i Rooftop Prince(i ako nije 100% historijska).

Link to comment
Share on other sites

ja uvjek pogledam drame do kraja. Mrzim kad ostavljam stvari nezvrsene :) Zato i ne mogu gledati drame jednu za drugu.
Kad zavrsim ovu dramu koju sad gledam pocet cu sa princem. Vec jagoda mi ga je preporucila :)

Link to comment
Share on other sites

Ok ne razumem sta zene vide u onom Jaejoongu ili kako se vec zove? Meni je taj tip antipatican. Totalno plastik fantastik. I ako volim glavnog glumca u Protect the Boss samo zbog ovog drugog nisam jos pocela sa gledanjem te drame.
Niti ne mogu da razumijem svu popularnost njegove ex grupe jer se mi ni ovaj iz RP i IMY glumac niti malo ne svidja. I njegove drame sam izbjegavala ali mi je jagodica preporucila SKKS pa sam samo tu njegovu dramu pogledala. Meni se vise svidjaju njegove glavne glumice :D
Znam da sam totalno defektna :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..