Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@hobi ja za sad gledam samo korejske. Nije, da mi drame iz drugih drzava nisu dobre ali ja uvek trebam vremena, da pocnem sa novom dramom. Zato uvek vise vremena prevodim drame nego gledam.

Aaa opet CNBLUE :x

Link to comment
Share on other sites

Eto polako učim :)

Da nabrojim što sam gledala: Hana Kimi, S. Scandal, King 2 Hearts, Rooftop Prince, Personal Taste, Boys over flowers, Sunshine Girl, Romantic Princess, MY Princess, Prosecutor Princess, Why love, Manny, BIG, Cofee Prince, Inocent Man,  I do... Fugitive plan B


Link to comment
Share on other sites

@hobi ja sam pocela gledati kdrame pre 3-4 godine. Prva mi je bila Sad Love Story. Uz vece pavze sam pogledala BOF, Snow Queen, Autumn Tale, Summer Scent...

Link to comment
Share on other sites

@jasy više volim romantične komedije i trilere...e zaboravila sam seriju Ghost, ta je jedna od boljih, radi se o cyber kriminalu, bila sam malo skeptična, ali kad sam počela gledati nisam mogla prestati. I muzika je divna

Link to comment
Share on other sites

@hobi ja bas ne volim rom come. Mislim, da sam do sad pogledala samo Personal taste i Sweet Love od romantičnih komedija. Više volim melo i akciju. Najbolje mi je kad ima svega po malo. Ove godine bio mi dobar jos Bridal Mask. Nisam pogledala Ghost ali sam cula, da je zanimljiva. Dobar OST!!

@aida mozda je vec dugo od kad sam pogledala prvu dramu ali posto jih ne gledam jednu za drugom bas nemam dosta staza. Mislim, da sam jih pogledala nesto manje od 40.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

hobi said: Cure nemojte me [-X , Faith još nisam gledala, imam snimljenih pet-šest epizoda na kompu, po komentarima vidim da obavezno moram gledati. To će mi biti zanimacija preko blagdana ;)
Vidim da ste lude za LMH, gledala sam ga u Personal taste, Boys over flowers, ali me nije osobito privukao.

Nedavno sam gledala King of baking ili Baker king, malo je poduža ali meni je bila zanimljiva

Link to comment
Share on other sites

@jagodafilmolovac slazem se sa tobom za LMH. Do Faith mi je bio samo zgodan ne previse dobar glumac. A sad mi je totalno cool. Sa veseljem cu pogledati njegove nove drame.
Zar nije Dr. Jin bio original Japanska drama? Isto kao BOF i To the beautiful you? A YAB je korejska drama za koju su prosle godine (ili ove godine) Japanci napravili svoju verziju. Znam, da jim je JGS bio i gost u seriji.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

jasy said: @jagodafilmolovac slazem se sa tobom za LMH. Do Faith mi je bio samo zgodan ne previse dobar glumac. A sad mi je totalno cool. Sa veseljem cu pogledati njegove nove drame.
Zar nije Dr. Jin bio original Japanska drama? Isto kao BOF i To the beautiful you? A YAB je korejska drama za koju su prosle godine (ili ove godine) Japanci napravili svoju verziju. Znam, da jim je JGS bio i gost u seriji.

Link to comment
Share on other sites

@ jasy ja najviše volim kad ima i malo tajanstvenosti, zato me Innocent Man privukao
Meni japanske serije nisu nešto, gledala sam onu o morbidnoj čudakinji koja živi s 4 prijatelja i Mop Girl (ta mi se i svidjela)
Tajvanci su malo šašavi, ali i njih je dobro pogledati za opuštanje
@aida playfull kiss imam snimljeno, na čekanju je, ali ne znam koja je verzija, mislim da glumi onaj žuti iz Boys over flovers, face još nekako pamtim, ali imena nikako
:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..