Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@jagodafilmolovac meni se je bilo lakse orientirati jer su 3 ep. u jednoj knjigi. Znam, da sam sama morala malo studirati od kud je zadnji deo prevoda.

Edit:
@aida pa gangnam style je zakon!! ;)

ibydauud7MiOGZ.jpg


Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@aida нисам ја то сама нашла, мени је то дала jasy а ми смо навикли да све делимо међу собом, па сам и ја поделила са тобом :)
Nisam ja to sama nasla, meni je to dala jasy a mi smo navikli da sve delimo me]u sobom, pa sam ia ja podelila sa tobom

@jasy па имао је главну улогу у серији Dream и ниси рекла која је то историјска серија ?
Pa imao je glavnu ulogu u seriji Dream i nisi rekla koja je to istorijska serija ?

Link to comment
Share on other sites

več mi je praksa, da sve sto je novog o Faith saljem jagodi.

Evo ti kanal na vikiju od te drame.
http://www.viki.com/channels/11510-heo-jun-season-2

Nije 100%, da ce igrati u toj drami.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

jasy said: več mi je praksa, da sve sto je novog o Faith saljem jagodi.
Nije 100%, da ce igrati u toj drami.

Link to comment
Share on other sites

vidim da najviše gledate faith,
predlažem svim obožavateljkama  glavnog glumca da pogledate PeRsOnAl  taste,naravno ako niste gledale ili CITY hunter.
uživajte-sretno.

Link to comment
Share on other sites

Guest whitelily000

jagodafilmolovac said:

@whitelily000 требало би да можеш више пута да ставиш Quote у јеадн пост, погледај, ја сам раније тако урадила и све је било нормално.
А тај мали слаткиш је глумио у серији Dream и био је сјајан, барем мени :)
Trebalo bi da mozes vise puta da stavis Quote u jedan post, pogledaj, ja sam ranije tako uradila i sve je bilo normalno.
A taj mali slatkis je glumio u seriji Dream i bio je sjajan.

Link to comment
Share on other sites

Oni koji volite i koji ne volite (ako ko ovakav postoji) Faith molim podpisite peticiju da se knjige Faith prevedu u engleski jezik. Pod comment molim napisite od kuda ste i sa koje stranice (soompi, viki, joonni...)


http://www.ipetitions.com/petition/english-version-of-faith/

@whitelily000
pise, da ce biti daily sitcom... zar nisu daily sitcomi po 100+ epizoda?

Edit:
ja sam baš na 5 epizodi sa prevodom Nice Guya. Dobra je drama. Glavna glumica mi je super. Na kojoj si epizodi?

Link to comment
Share on other sites

Guest whitelily000

jasy said: Oni koji volite i koji ne volite (ako ko ovakav postoji) Faith molim podpisite peticiju da se knjige Faith prevedu u engleski jezik. Pod comment molim napisite od kuda ste i sa koje stranice (soompi, viki, joonni...)


http://www.ipetitions.com/petition/english-version-of-faith/

@whitelily000
pise, da ce biti daily sitcom... zar nisu daily sitcomi po 100+ epizoda?


Link to comment
Share on other sites

Guest whitelily000

@jasy evo me na ep 14... kontam da čekam dramac. da se popravi ili da se šaltam na nešto drugo...glumci su mi svi odlični...cure su mi lijepe,  Han Jae Hee mi je lijepa pravo ... Ma-roo mi je sladak , kad se ošiša..iako nije loš ni onako u početku al kraće je ljepše...a najbolje definitivno je odrađen lik lawyer Ahn , ljigav je...

Link to comment
Share on other sites

@whitelily000 Svi glumci su dobri u toj drami. Bleh za lawyer Ahn, stvarno mi je gadan. Jedino sto mi smetalo u drami da je Eun Gi bila tako ''badass' na pocetku a kad dobije amneziju postane tipican kdrama zenski lik. I kraj mi je bio malo ubrzan. Zadnji trenutak se sve izjasni.

Link to comment
Share on other sites

Guest whitelily000

jasy said: @whitelily000 Svi glumci su dobri u toj drami. Bleh za lawyer Ahn, stvarno mi je gadan. Jedino sto mi smetalo u drami da je Eun Gi bila tako ''badass' na pocetku a kad dobije amneziju postane tipican kdrama zenski lik. I kraj mi je bio malo ubrzan. Zadnji trenutak se sve izjasni.

Link to comment
Share on other sites

Pa dobro posle kad se svega seti postane strasljiva jer samo cekas kad ce poceti trgati glave =))
Ali meni ova Jae Hee ide na zivce. Ona bi sve imala...

Link to comment
Share on other sites

Guest whitelily000

jasy said: Pa dobro posle kad se svega seti postane strasljiva jer samo cekas kad ce poceti trgati glave =))
Ali meni ova Jae Hee ide na zivce. Ona bi sve imala...

Link to comment
Share on other sites

@whitelily000 HAHA ne mogu se setiti koji lik sam toliko mrzila kao HJ. I meni je na pocetku bila ok. Mislim zivot joj je bio grozan. Ali onda kad je MR obtuzila za onih 1 bilion wona da bi spasila svoju guzica... od tad ne mogu da je vidim. I posle jos maltretirala EG da je ova skorom poludela pokraj nje. Slazen se sa tobom o tome sto s napisala za HJ.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

naadaa said: vidim da najviše gledate faith,
predlažem svim obožavateljkama  glavnog glumca da pogledate PeRsOnAl  taste,naravno ako niste gledale ili CITY hunter.
uživajte-sretno.

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

@naadaa Ако ниси гледала, ја бих ти предложила да гледаш серију Fireworks мени се јако допада и да је на Викију, ја бих је преводила, али сам је гледала на GoodDrama
Ako nisi gledala, ja bih ti predlozila da gledas seriju Fireworks meni se jako dopada i da je na vikiju, ja bih je prevodila, ali sma je gledala na GoodDrama

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

naadaa said: molim sve koji prevodite serije na ViKIJU  NA srpski,hrvatski ili bosanski jezik da mi napišete naslove  serija.
hvala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..