Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Guest јагодафилмоловац

Овај део из серије QIHM је исечен и није емитован у задњој епизоди, али неко од љубитеља те серије се потрудио да нам омогући да видимо какв је прави крај серије  =D>
Ovaj deo iz serije QIHM je isecen i nije emitovan u zadnjoj epizodi, ali neko od ljubitelja te serije se potrudio da nam omoguci da vidimo kakv je pravi kraj serije


Link to comment
Share on other sites

Pošto je mama rekla da voli ovu dramu, evo jedan Fan MV od New Tales Of Gisaeng
Glavni glumac je igrao u Faith.

http://www.youtube.com/watch?v=AMPpH6rDquw

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

jasy said: Pošto je mama rekla da voli ovu dramu, evo jedan Fan MV od New Tales Of Gisaeng
Glavni glumac je igrao u Faith.

Link to comment
Share on other sites

@aida vidim, da smo sve tri imale istu opsesiju. I ja sam gledala svaki pon. i utorak na live streamu. Najgore je bilo, kad je smrznuo bas kad je bilo nesto bitno.
I meni je kraj bio super. Samo steta sto se reziser nije vise drzao originalnog scenarija.

Link to comment
Share on other sites

Najgore je, kad zamrzne kraj na live streamu ~X(  I live stream je uvek radio bez problema kad su bila reklame a kad je pocela serija... agh!!!
QIHM je isto super!! I moja zadnja koja mi je bila super je Reply 1997.

Link to comment
Share on other sites

Nisam gledala Big. Meni su najbolje ove godine Faith, QIHM i Reply 1997. Ali ja jih nisam dosta pogledala. Dobar je bio i Nice Guy i prvih par epizoda MTES.
Razocarao me Love Rain.

Link to comment
Share on other sites

I meni je JGS super. Dobar glumac i pjevač samo si želim, da bi konačno snimio nešto dobro. Njegove zadnje serije su sve previše... jednolične? Voljela bi ga vidjeti u kakvoj akciji i sa novom frizurom!! ;)

Gledala sam Moon That Embraces The Sun (MTES u gornjem postu). Dobra je serija i vredi je pogledati. Mislim, da su mladi glumci ukrali šov starijim :)

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

aida said: @jagodafilmovac super klip i divna pjesma!
Ja sam tih par mjeseci koliko je trajao Faith postala opsjednuta ,nisam mogla docekati pon,i utorak da gledam  live streaming hahahahahahah.Kraj mi je bilo odlican mada ne bi falilo da su ubacili zagrljaj i poljubac :)A ovaj film sto si stavila ,jel ovo onaj glumac iz Frozen Flower??

Link to comment
Share on other sites

Jasy, srećo, što mi nisi rekla kakva je zadnja epizoda HS....isplakala sam se k'o kišna godina do samog kraja.Još su mi oči crvene :(( Srećom dobro se završilo..A Glazba je zakooon!!!!!Mali svira pa otkida!Smijem li ga usvojiti?  Kao kućnog ljubimca? Maziću ga..Paziću ga...i ništa mu neće nedostajati...samo da mi svira i pjeva...Please???'

Link to comment
Share on other sites

Guest јагодафилмоловац

draaagana said: Jasy, srećo, što mi nisi rekla kakva je zadnja epizoda HS....isplakala sam se k'o kišna godina do samog kraja.Još su mi oči crvene :(( Srećom dobro se završilo..A Glazba je zakooon!!!!!Mali svira pa otkida!Smijem li ga usvojiti?  Kao kućnog ljubimca? Maziću ga..Paziću ga...i ništa mu neće nedostajati...samo da mi svira i pjeva...Please???

Побркала си лончиће драга, није крива Jasy, ја сам ти рекла за ту серију и поставила овде фоткице  :)) Можеш да га усвојиш под условом да и мени свира :))

Link to comment
Share on other sites

draaagana said: Jasy, srećo, što mi nisi rekla kakva je zadnja epizoda HS....isplakala sam se k'o kišna godina do samog kraja.Još su mi oči crvene :(( Srećom dobro se završilo..A Glazba je zakooon!!!!!Mali svira pa otkida!Smijem li ga usvojiti?  Kao kućnog ljubimca? Maziću ga..Paziću ga...i ništa mu neće nedostajati...samo da mi svira i pjeva...Please???'

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..