Quantcast
Jump to content
јагодафилмоловац

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

Recommended Posts

@aida zar nisu oni najbolji prijatelji? Mislim, da sam negde to procitala ali nisam sigurna.

Heh onda sam si dobro zapamtila. Posto je težko zapamtiti njihova imena. ;))

aida said: @jagodafilmovac super klip i divna pjesma!
Ja sam tih par mjeseci koliko je trajao Faith postala opsjednuta ,nisam mogla docekati pon,i utorak da gledam  live streaming hahahahahahah.Kraj mi je bilo odlican mada ne bi falilo da su ubacili zagrljaj i poljubac :)A ovaj film sto si stavila ,jel ovo onaj glumac iz Frozen Flower??

Jasy, srećo, što mi nisi rekla kakva je zadnja epizoda HS....isplakala sam se k'o kišna godina do samog kraja.Još su mi oči crvene :(( Srećom dobro se završilo..A Glazba je zakooon!!!!!Mali svira pa otkida!Smijem li ga usvojiti?  Kao kućnog ljubimca? Maziću ga..Paziću ga...i ništa mu neće nedostajati...samo da mi svira i pjeva...Please???'

@jagodafilmolovac jesi pročitala onaj prevod iz Faith knjige? Reziser... reziser... reziser...  ~X(  Kakav svetac...

draaagana said: Jasy, srećo, što mi nisi rekla kakva je zadnja epizoda HS....isplakala sam se k'o kišna godina do samog kraja.Još su mi oči crvene :(( Srećom dobro se završilo..A Glazba je zakooon!!!!!Mali svira pa otkida!Smijem li ga usvojiti?  Kao kućnog ljubimca? Maziću ga..Paziću ga...i ništa mu neće nedostajati...samo da mi svira i pjeva...Please???

Побркала си лончиће драга, није крива Jasy, ја сам ти рекла за ту серију и поставила овде фоткице  :)) Можеш да га усвојиш под условом да и мени свира :))

draaagana said: Jasy, srećo, što mi nisi rekla kakva je zadnja epizoda HS....isplakala sam se k'o kišna godina do samog kraja.Još su mi oči crvene :(( Srećom dobro se završilo..A Glazba je zakooon!!!!!Mali svira pa otkida!Smijem li ga usvojiti?  Kao kućnog ljubimca? Maziću ga..Paziću ga...i ništa mu neće nedostajati...samo da mi svira i pjeva...Please???'

Ma u zadnjoj kad je prekinuo s njom i nije htio da radi na novom projektu i odbio je ponovno..ne da sam plakala- ridala sam :(( ovako!!!! 

Jagodice moja, ja baš ne volim da se hvalim kad još nije gotovo...a ima još pola posla..Ali obećala sam da ću završiti, a kad završim bit će fešta  :)>-

draaagana said: Ma u zadnjoj kad je prekinuo s njom i nije htio da radi na novom projektu i odbio je ponovno..ne da sam plakala- ridala sam :(( ovako!!!! 

jagodafilmolovac said: aida said: @jagodafilmovac super klip i divna pjesma!
Ja sam tih par mjeseci koliko je trajao Faith postala opsjednuta ,nisam mogla docekati pon,i utorak da gledam  live streaming hahahahahahah.Kraj mi je bilo odlican mada ne bi falilo da su ubacili zagrljaj i poljubac :)A ovaj film sto si stavila ,jel ovo onaj glumac iz Frozen Flower??

Na YAB, Heartstrings sam tek počela..Čisto me strah da započnem da gledam nešto što će mi se jako svidjeti, jer se bojim da neću ni ići na spavanje...i ovako kad idem spavati ,ubacim u petu, da se stignem naspavati za 4-5 sati...huh ..ubit ćete me... #-o

Problem je sa mnom što neznam da odgledam jednu epizodu...ja najradije ne bih prestajala dok ih sve ne odgledam...jasy znaš da sam postavila na mobitelu da me budi CNBLUE pjesmom " I'mstill lovimg you"Muž mi je rekao da mu se svakako javim kad stignem natrag iz Koreje, jer danima nisam doma
:))

@aida Па видиш да ја покушавам да нас окупим све на једном месту. Серије и филмови су им изванредни а пратили смо тему Faith па нам је лакше пало да чекамо следеће епизоде. За неке будуће серије које будемо гледали on-air, имамо овај део форума да можемо поделити предвиђања будућих догађаја у епизодама. Ја сад тренутно пратим и преводим I miss you, али не знам да ли је још неко прати да измењамо мишљења.
Pa vidis da ja pokusavam da nas okupim sve na jednom mestu. Serije i filmovi su im izvanredni a pratili smo temu Faith pa nam je lakse palo da cekamo sledece epizode. Za neke buduce serije koje budemo gledali on-air, imamo ovaj deo foruma da mozemo podeliti predvidjanja buducih dogadjaja u epizodama. Ja sad trenutno pratim i prevodim I miss you, ali ne znam da li je jos neko prati da izmenjamo misljenja.

Ne pratim pogledala sam prvu epizodu ,nastavit cu nekad mozda kad zavrsi serija,cini mi se dosta tuznom ne znam.Pocela sam gledati king of dramas al sam stala ,nekako su poceli da se igraju "macke i misa " u toj seriji jedni druge sve vrijeme ganjaju ...
:-??
Svaka cast za prevodenje a vidim neko je od vas preveo i you are beautiful ,odlicne ste !!!
^:)^

draaagana said: Problem je sa mnom što neznam da odgledam jednu epizodu...ja najradije ne bih prestajala dok ih sve ne odgledam...jasy znaš da sam postavila na mobitelu da me budi CNBLUE pjesmom " I'mstill lovimg you"Muž mi je rekao da mu se svakako javim kad stignem natrag iz Koreje, jer danima nisam doma
:))