Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

To ti dvadesetim a mi ostali ko zna i sedmu da li smo prosli  =))Hvala na cestitkama dok se ne oduzim sa kimchijem i soju picem, a i nekom torticom bas me iznenadila proslavaMoja omiljena pesma od Sanje i mog imenjaka 
:-*

Link to comment
Share on other sites

Evo i ja tek sad gledam sto su meni simpaticni  njeni razgovori sa bakom a tek ovaj dobri duh sto je simpa
pozivam Mitzi bar da pogleda pocetak sedme epizode, eto zadnji poziv necu vise isto nisam ti rekla javi kad izvadis iz celofana pekac jer resis si problem pet velikih palacinki i gotova si nema mucenja s malim tignjcicima. 

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. ti se mene vec raskomadala :D
Evo kratki video za one koji imaju problema sa migrenom.

Migraines: Not Just Another Headache



Ako budete imale vremena,pogledajte ova dva videa i volio bi cuti vase misljenje u vezi oba videa.

What WOMEN need to KNOW about MEN


What MEN need to KNOW about WOMEN

Link to comment
Share on other sites

@adnanado odličan govornik Yasir, kad bismo bar pola od toga poslušali koliko bi bio jednostavniji i bolji suživot oba pola, a ne kao do sada samo se gleda čija će se reč i čiji predlog uzeti u obzir.
Koliko su žene jednostavna bića dokaz je i to da nam je  posvetio  28 minuta a o muškarcima je morao govoriti celih 45 minuta ;))  Znači baci slobodno one tobožnje tomove enciklopedija o ženama 
Žalosno ne postoji uzajamni RESPECT kod oba pola, strašan prvi komentar na yt WMen need to know about women, mada ima i lepih komentara  id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 13px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 24px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; font-family: arial, sans-serif;"

Link to comment
Share on other sites

@orhideja najhuje kad si zene same stvaramo probleme, nije lose suprotnice od zenske. Moski se medu sabo ne pronasajo tako. Kad ko cuo muskoga da kritizira drugog (zaboravimo neke skrajne primere kad se muska borita za jedno curo ;) ) i da ga naziva nekim komentarima kao glpaca i mu onda scupa lase. To znamo samo cure medu sabo

@Mitzi.D ctc ct ct 'tuch me' samo pogledaj kako ponovno zavaja jadnika

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. i ja sam počela gledati God's Gift, jer sam vidjela da glumi Lee Bo Young, koju, nakon I Hear Your Voice nisam nipošto htjela propustiti.I u pravu si - fenomenalna je i serija i ona u njoj.Ako kojim slučajem nisi gledala IHYV nek' ti bude domaća zadaća, jer je ne smiješ propustiti.

Link to comment
Share on other sites

pozdrav društvo, večeras sam zbog vaših postova jednostavno morala napraviti omlet
:D (onaj najjednostavniji, ali ukusan)
kad već spominjete korejsku hranu, ovdje je nema, ali sam probala neke kineske instant proizvode (za koje mi ne učitava stranicu :-w )

@draaagana drago mi je da si uspjela u zasjedi, volim tvoje komentare

;)

Link to comment
Share on other sites

sad vidim da je to tvrtka iz Indonezije (nisam povezala naziv Indomie ;)) )
uglavnom jela sam njihove mi goreng fried noodles, vegetable fovour instant noodle soup i beef fovour instant noodle soup, i one rezance u čaši čisto iz znatiželje (uopće se nisu raskuhali i jako su finog okusa, po limunu)

neću stavljati slike da me soompi ne tuži zbog reklamiranja
;))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..