Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

=)) =)) @anagard ti ahjuma ;)  jel se nisi nista naucila iz dram? Treba upotrebivat tehniko inace se ce nabrati vise i vise stvari koje ti budo stale u kotu. Nemas se cega bati, nije kako bi ako naredis sta krivo bilo konac svjeta.

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja EHHHH.. to bilo pre nego sto sam upoznala vas....i pre nego sto sam pocela upotrebljavati trikove iz drama... A nisam vam rekla mama tada prvi put putovala avionom...pa sve prvi put ..i stoji pored mene usokirana uverena da ce nas uapsiti  :-SS....Level stres   X(

Link to comment
Share on other sites

@anagard oh boze, mogu zamisliti. Ja sama se ne bojim letenja avionom ali ako nekdo kraj mene dela paniko, valda se to prenosi i na tebe.

Ok cure vidjele to (prvi dio clanka): http://www.soompi.com/2014/03/19/cnblue-members-fight-over-who-has-the-nicest-butt-and-kim-woo-bin/#.UynpQ4UVXIU
hehehe kako da nisam nikad tega pogledala =))  =))
Big Bang obeca nov album u ljetu ali inace sad pridno rade svak na svojih projektih naprimer... aaaw TOPov pictorial ima vec tako dobar teaser.... kako ce izgledati cjela stvar:


Link to comment
Share on other sites

Imam samo jednu rijec za 14 Days ili God's Gift daebak :-bd ,prve dvije epizode su me unisitle emocijonalno,za glumu Lee Bo-Yung u drugoj epizodi svaka rijec sa moje strane bice nedovoljna.Odlicna hemija izmedju nje i detektiva koji joj pomaze,na forumu 14 Days njihov brod je vec ispolovio ali su male sanse da bude neke romatike do kraja serije izmedju njih dvoje.Pored odlicne glume,price,napetih scena,uzbudjenja,slag na tortu je kcerka,kako slatka glumica.Ko je god radio kasting za ovu ulogu svaka cast,cuteness overload :D
Odmah preporucujem maraton ako niste krenuli gledat.

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja ja imam osjecaj da izgubim puno vremena kada  radim maraton gotove serije,ovako kada odgledam 2 epizode u sedmici nije puno,ali na kraju se svede na isti broj izgubljenih sati.Ali ovako mi se lakse kajati kada znam da su samo 2 sata sedmicno,ali ta 2 sata samo na jednoj seriji,a sva sreca pa ne pratim par serija :D

Link to comment
Share on other sites

Aj i najboljima se desi da prave greske :D
Znas kako kazu ima ljudi koji znaju i ne znaju,ja samo ne znam :P
Ma sumnjiv mi je zato posto znas vise nego sto govori,ne znam dokle si dosla sa epizodama pa nebi da kvarim tebi a i drugima gledanje serije.
Ma znam da me neces pojesti,ali jednostavno refleks sa moje strane,imam strah od nepoznatog >:)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam samo veoma oprezan muskarac =))
Kad odgledas 5 do kraja i 6 epizodu mislim da ce ti biti jasno zbog cega mi je sumnjiv.
Svi kazu nazovi,pa brojeve telefona molim,ne citam misli :P

P.S. ne koristim maliziu,kakav sam ja muskarac :D

Link to comment
Share on other sites

@hobi ovakav tip serije nije za maratona,bolje odgledat dvije epizode pa se smiriti lijepo do slijedece sedmice za dvije nove i tako do zavrsetka serije,nego odgledat maratonski sve.Zahvaljujem za film :)
@Mitzi.D. prvo kako si znala da koristim Axe cokoladu :D,drugo mogla si zavrsiti svoj broj,trece moj broj krece 061 xxx-xxx >:)

Ovo sto si pogodila u vezi Axa me je dotuklo =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

@adnanado hvala videh kasno....

Znaci tebe nase Mtzi strah....opasnica ali znas ti vec  =))  Zvacemo je Atilka....nigde bez bica  =))   =))

Vidite sta sam nasla...jos..
Emergency_Couple-0011.jpg

Progovori jos jednu i vako cu da stegnem...vrat tvoj
=))    =))

Link to comment
Share on other sites

Ana nadam se da ce me onako ko u reklami za Axe cure pokidat kad se namirisem :D
Nebi ja tebe zivkao,ti bi mene posto je skup poziv >:)
Nebi ti umra od smijaha,nego od uzbudenja kada bi cula moj duboki glas :P.Mozes me zivkati preko skypa pa da umres od smijeha,ipak je to jeftinije od telefona ili mozemo preko Vibera =)) =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..