Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

anagard said: @lexiesanja smem da cvrcim malko cu...Jedno znam prvo jj gangster chec  =P~   svakako......

Hyu Bin koliko ovaj glumac ima lica...koliko je sjajan..koliko je sve i oni ga prikazu u trejleru koliko...pet sekundi ...normalni li su leba im? Bas sam ga se uzelela... I mogla bi bas da zavrsim dan sa My name is Sam....ah.. lexie sta mi radis....

Da moj glas bude mladi dedica moze...sve dok otvara usta...by the way u EC on mi je sve bolji i bolji...ona da li je umorna sa li je samo senka od pocetnog perfomansa...ili sam ja malko ljubomorna


I da i meni je ime u avataru....naopacke   :D

Link to comment
Share on other sites

anagard said: Hyu Bin koliko ovaj glumac ima lica...koliko je sjajan..koliko je sve i oni ga prikazu u trejleru koliko...pet sekundi ...normalni li su leba im? Bas sam ga se uzelela... I mogla bi bas da zavrsim dan sa My name is Sam....ah.. lexie sta mi radis....

Link to comment
Share on other sites

Svi nešto bježe, što onda ja da kažem...prvo desetosatna robija, onda kopanje prečaca do Koreje, Meni je također vrijeme da se polako spremam u krpice. Brzo će pola pet.I ja vas napuštam za večeras. Kuckamo se sutra  :-h :-* :-h

Link to comment
Share on other sites

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"DRŽAVNI POSAO [HQ] - Ep.255: Facebook (20.11.2013.)



=)) =))
Link to comment
Share on other sites

@orhideja
=))  =))   =))  =))  =)) Iste takve, ma preslikane moje dve koleginice koje su pre dve godine, ostalo im jos dve do penzije dobile racunar.......Vriska..


@lexiesanja evo je prica....

Nemamo samo mi vakih strucnjaka..

       Vracam se od sestre, ona mi uvalila neku spravicu za zakljucavanje lapptopa..

 Na carini carinik razdusevljen  :D sav u osmesima zaziva kolege...oni takode  :D   :D prsti nemacki na sve strane ja ovaj rad  @-) Vidim, nije mi tehnika dobra, pa predem na ovu  :D Drzali me pola sata dok su spravicu sa sve osmesima razgledali  a ja se  [-O< da me ne nateraju da im demonstriram... Srecom, dode im sef, pa kao on se razume...sav vazan, pokaza mi  :-h  Ja petama u dupe, psujuci sve zajedno otperjam kuci gde mi doticna sprava skuplja prasinu....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..