Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

adnanado said: draaagana said: adnanado said: draaagana said: adnanado said: @orhideja @Mitzi.D. rekao je u nekom intervju da voli starije cure,sada koliko starije nije bas naglasio.Mladji je od mene godinu dana.
@draaagana moja dva omiljena zanra su takodje rom-com i naucna fantastika.
@anagard ne gubi nadu za EC,sve je moguce u dramalandu :D

Link to comment
Share on other sites

draaagana said: adnanado said: draaagana said: adnanado said: draaagana said: adnanado said: @orhideja @Mitzi.D. rekao je u nekom intervju da voli starije cure,sada koliko starije nije bas naglasio.Mladji je od mene godinu dana.
@draaagana moja dva omiljena zanra su takodje rom-com i naucna fantastika.
@anagard ne gubi nadu za EC,sve je moguce u dramalandu :D

Link to comment
Share on other sites

@orhideja cestitke i od mene
hehehe netreba ti recepte valda bi ti znala sama sve bolje pripravit jer slovencima omiljena hrana cevapcici, sarma... znas sta zelim reci. inace tradicionalno kranjska klobasa, zelje, zganci/polenta, matevz,...
ali drugic vise sad vas pomalo napuscam, uzivajte
I-)

Link to comment
Share on other sites

E, odavno se nisam ovoliko smijala, svu sam šminku razmazala, sad sam k'o panda@orhideja  draga, ja ti se napijem od pola čaše piva, tako da nisam baš sigurna....a godina imaš, kako se osjećaš..Tek kad vidim kolika su mi djeca, sjetim se koliko mi je godina...to ne znači da sam senilna, samo ne razmišljam o tome, jer mi godine ne predstavljaju doslovno ništa.

Link to comment
Share on other sites

Kao sto kazu bitan je osecaj, meni nema neke velike razlike kad sam imala dvadeset, trideset  i sad kad se priblizavam cetrdesetim, uglavnom vreme tako brzo proleti ni ne primetis kako se osecas, valjda cemo posle pedesete o tome vise misliti a i osecat, ne pijem alkohol nikako, mene bi iz Koreje najurili kuci sto im kvarim zabavu 

Link to comment
Share on other sites

E ovo je da crknes  od smeha......Slusajte razgovor koji sam vodila danas sa jako mladom koleginicom....

Zali se kako joj je suzen izbor garderobe za posao..mora kupti suknjice...cipelice da bude propisno obucena
A pritom, takva nam je vrsta posla da uopste ne podleze kodeksima..cak sta vise pola je terenski, pola kancelarijski..
I tako zaleci se pogleda u mene.....
Karirana kosulja malo razdrljena..jel te moraju se atributi istaci....farmerke i naravno bele starke ljubljene....
I ucuti...
Nista zlato...svako se oblaci prema godinama....izlanem  :D   odnosno kako se oseca
=))   =))    =))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..