Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@orhideja  Bas mi se jedu ali nema sanse....veceras...Ih kako mirisu....

Ja imam malo neuobicajen problem kada je kuvanje u pitanju..prvi put kada pravim neko jelo, kolac, testo.. ispadne bolje nego na bilo kojoj slici....svaki drugi put nesto fali tom istom sto sam pravila... A nije do raspolozenja ili do rerne....jednostavno je tako...

Za kulinarku si u pravu, skoro nadem divan recept za proju...e mozes li zamisliti da recept koji sam imala preko deset godina nije hteo vise kod mene da radi....

Link to comment
Share on other sites

@orhideja, ovo nisam vidjela do sada. Do duše, nije ni čudo, nemam uopće vremena za gledanje TV...Prvom prilikom kad budem išla kod svojih, morat ću potražiti to čudo od stroja. Možda onda počnem praviti sauna - jaja. Pa kad ih ja uslikam, pa ih stavim na forum...
p.s.(ako budu dlakava, vjerojatno je pijetao kriv)

Link to comment
Share on other sites

@anagard evo ovih dana kad stignem saljem ti par privatnih recepata a i ja sam skoro dobila odlican recept za proju koja je lagana i sad naravno samo njega koristim, inace volim u proju dodati koji put i spanac i sir to je vec projara sto kazu. Kad se setim jedne moje tetke koja je bila samouka svako jelo je njoj uspesno bez recepta to je jednostavno sam boziji dar. 
Cekam te dodji na palacinke  ;)
@draagana kazu ljudi koji su kupili da su prezadovoljni, a posto ti ides u metropolu brzo ces cuti jos iskustava, i ja sam mislila o tom aparatu ali bih jednom pre kupila neku dobru rernu koja pravi čuda od hrane nešto slično mikrotalasnoj



Pre nekog vremena smo kupili električni pekač za pizzu i mogu reći da je odličan za svu hranu, za roštilj posebno, a pizzu isto peče ali prvo jednu stranu pa okrene se pa tek onda nadev i još dopečeš imaš na ana.forum.rs iskustva s tim pekačem, ovako izgleda
images?q=tbn:ANd9GcR2BOE1f1VCACrPTXvBEsP
Ne mogu se sad setiti ali neka strana firma prodaje odlične pekače te vrste koji imaju i donji i gornji grejač  

Link to comment
Share on other sites

Ja pekač kruha imam već par godina i vrlo sam zadovoljna. Kad sam previše umorna da odem do trgovine, samo ubacim sve u njega i namjestim ga  (tajmer) kad želim da mi kruh bude pečen. Može se programirati da mi kruh bude pečen sutra kad se vratim s posla. Mada, ja to ne radim, jer me je strah ostaviti uključenu električnu spravu bez nadzora.

Link to comment
Share on other sites

@orhideja  Hvala na svemu unapred...evo me zar ne cujes....kada bi samo znala...ja u principu ne jedem slatko ali kada mi se prijede...valjda takav organizam...sta li je..uh..nocas sam u tri pomlatila nutelu.....ziv covek sta cu ali.......evo stidim se...

A kod starijih kuvarica me uvek izludivala jedna stvar..s prsta ovog...na vrh noza....saku ovog ...i omiljeno.. onako otprilike..  X(  To kad cujem, dode mi da spucam nekoga...

Link to comment
Share on other sites

@orhideja moje iskustvo sa Gorenje preparatima kaze jedno  - nema greske....Kada se kupuje bilo kakva ttehnika treba vodtiti racuna i o dostupnosti rezervnih delova...a sa njima nema problema.. Inace jos uvek drze do kvaliteta i po meni...sto ne mora da je tacno, ni Bosh i ostale belosvetske firme ne mogu da se mere. Skoro sam imala priliku da vidim neki aparat sokovnik pekac sokac, sta li je,  cija je cena ..oko 1000 evra...Verovali ili ne ....Otisla mu neka plastikica, dela nema, reklamaciju iskusno ne primaju, jer su vlasnici izgubili tu plastikicu....

@adnanado nemoj da si preskroman a one milaneze, pa sos....

Link to comment
Share on other sites

Ne brini @draaagana  i moj je pomalo na rezervi...

Narode pa mi uskoro imamo legendu medu nama   ^:)^  sunbae @orhideja 2 000 postova   <:-P


Da ne zaboravim...@adnanado mnogo si slatdak tako...mali Harry Poter....nas  :D  skroz se uklapa u tvoju alien prirodu...

Link to comment
Share on other sites

Kod mene se kuci veoma cesto pravi hljeb u pekari,puno je ukusniji od kupljenog,zdraviji i puniji.
@anagard ja sam uvijek bio skromna osoba a nije bas da ne znam nista kuhat ali u poredjenju sa vama ja sam mala beba :D

Link to comment
Share on other sites

Ana how yes no,ja masinu/aparet za prevljenje hljeba zovem pekara :D
Ana ako znas napraviti pitu dosta =))
@draaagana znaci i ti si fan Bride of the Century,mislim da se svima svijdela drama osim Ane,why Ana :P

P.S. prevod za WGM izasao.

Link to comment
Share on other sites

@orhideja Taman posla da nam zacutis.....pomeri se sa mesta.....

Gleda li ko Cuning lady nesto je niko vise ne pominje  a i ona mnogo najavljivana Beyond the clouds totalno razocaranje......ali zato nam krupnim koracima stizu ona i on...Hotel KIng.....ala cu da uzivam...i sutra nam stize Bride..hihi

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu vam pronaći ali zapanjila sam se na neke navodne Honkijeve izjave da voli starije dama pa i deset godina od sebe, sve o tome na forumu Bride of Century, to će Ado pre pronaći nego ja 
Lady izbegavam ovih sedmica, a stižu i te nove 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..