Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

I meni se čini da je to Nele, nemoguć je. Nema KDW svi ti stariji glumci ili otvoren neke svoje firme ili odu u režisere i producente. 
Pametnije bi nam bilo gledati Nadrealiste nego ove zamršene filmove i drame. Ja baš htela pitati da li ima napravljen obalni deo uz reku i da li ima dosta šetača i sportista, kod nas ima jedna mala trim staza u parku i mnogo znači ljudima koji žele zdravo živeti. 
Tako mi u srednjoj daktilografskoj samo jedan dečko bio, uvek je delovao kao izgubljen u prevodu u našem razredu, al mi žene negativno utičemo  =)) =))

Link to comment
Share on other sites

@orhideja Graz je sto se tice sportskih staza odlicno uredjen.Imaju predivan park koji se redovno odrzava i ljeti je pun cura u bikinijima koje se suncaju,znaci jedni logican potez je sjesti na klupu i malo odmoriti oci =)) =)) =))
A posto Mura tece kroz Graz,ima staza duz Mure koja je duga preko 10km i odlicno sredjena,sa rsvjetom i klupama.A ima isto jedna staza kroz sumu,koja je duga 14km,a ja nisam moga vjerovati da na svakom koraku ima bandera,pa ima isto dosta klupa za odmorit se i staza je vrhunski odradjena.Stvarno kada je drzava sredjena sve se moze.

Link to comment
Share on other sites

Trebao bi pre nego što sretne onu pravu suđenu ovde naučiti da ne sme ni H od harema da spominje pa ni u šali, žene ne podnose suparništvo i trouglove, vole biti jedinstvene ovaj vrli zadatak prepuštam tebi i Sanji. A ta suđenica će trebati svaki dan neke čokoladice da vam šalje, što ste ga tako usavršile u svemu ;;) KDW sam u početku mešala sa Lee Dong Wookom, baš ko blizanci, jesu lepši korejski glumci, da HJW I KJW su tri godine razlike, ona  78 a on 81
Naravno Graz je ogroman grad, pitam za Sarajevo i Miljacku 

Link to comment
Share on other sites

aida(Mitzi Dupree) said: orhideja said: I meni se čini da je to Nele, nemoguć je. Nema KDW svi ti stariji glumci ili otvoren neke svoje firme ili odu u režisere i producente. 
Pametnije bi nam bilo gledati Nadrealiste nego ove zamršene filmove i drame. Ja baš htela pitati da li ima napravljen obalni deo uz reku i da li ima dosta šetača i sportista, kod nas ima jedna mala trim staza u parku i mnogo znači ljudima koji žele zdravo živeti. 

Link to comment
Share on other sites

A kod Sanje ili neke velike obaveze u pitanju ili neki novi dečko pred prozorom svira i prosi, samo još nema hrabrosti nam priznati @lexiesanja vidim te  :-SS
Vi nam dođete kao parovi u nekoj drami, jedva čekam i vaše lepe vesti kroz nekoliko godina.

Ima li šta veselo kod ovih Japanaca samo neki psihološki filmovi, kod njih gora dešavanja nego u Americi

The Ravine of Goodbye (Movie)

Link to comment
Share on other sites

Bolje da bežim vidim počela atmosfera iz Dueliste da se prenosi ovde, mir deco mir  [-O<
Nego i Sanja kad pročita o ovim pogodnostima u Grazu možda opet odluči se umešati, vidim zamršen kraj drame skroz  :(
Džaba JWonu mladost kad nema pogled kao KDW.  ;))

Link to comment
Share on other sites

Tko zna možda je čovek ima ljubavnih problema, inače davno sam čula da su glumci svet za sebe, mi ljudi drugih profesija ne razumemo potpuno neka njihova ponašanja, sad me podseti na jedan simpatičan intervju sa Kim Nam Gilom posle vojske, takav glumac a toliko skroman i prizeman. A ako nisi gledala Bridal Mask pogledaj mv onakve grimase skoro negde nisam videla Jo Won i Ji Cang Wook princ 
Ovo je primer školskog engleskog, odlično 5 plus

Link to comment
Share on other sites

=)) nasmijali me.
@adnanado musko nikad ne nauci- harem? Nismo vec imali lekcije sa trokuti i petkuti i tako? Ista fora.
@aida procitala sve do zadnje rjeci... vec izvadis rjec girlfrend hm... ;))
@orhideja da imas ti neki sesti cut... :\">  Ali da ti kazem odlicna grska glasba, za vodica nikad nije kasno i cura ima te malo tamo malo tu- mislim kina, sad ponovno koreja, sa jednom okom prema japanu... odlicno ti to sve stizes :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..