Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Pusti devojku još da živi slobodno i kako želi, pre trideset pete joj ne treba pokazivati ni "v" od venčanice   =)) =)) =)) Samo da znaš moja želja je bila biti turistički vodič, a to bi se jedino ostvarilo da sam sama otvorila svoju turističku agenciju, eto neostvarene želje su i neka planinarenja po nekim alpima, ronjenje predivnim morskim dubinama i upoznavanje predivnih morskih stanovnika na duže staze, upoznavanje novih kultura i naroda, pa život na nekom ostrvu iako znam da bi bio monoton, ali uz neku knjigu, dramu i more snaći ću se  .....  ;))

Link to comment
Share on other sites

@orhideja  Hvala ti puno... Svida mi se na forumu EC i mislim da je super da mogu da gnjavim do mile volje o njoj, nikome ne smeta jer smo svi tamo zbog toga...    :D   Ovde.. ih toliko tema za razgovor, toliko podeljenih utisaka, nemam reci da ti opisem koliko mi je ovde ekstra.


Znas kako, najpre nikada nije kasno, potom i pored toga sto nisi bukvalno tu zelju ostvarila, zar nisi na neki nacin i nama vodic? Koliko sam svetskih predela upoznala zahvaljujuci tebi, koliko naroda i obicaja da ne pricam!

35 a  =)) vidim i mi smo  cekale te godine  =))

Link to comment
Share on other sites

Ja to kažem da olakšam ovoj našoj deci ovde, kako kažu za ljubav nije kasno, naravno oni što imaju duge veze iz osnovne ili srednje škole oni ne bi trebali čekati duže od 25, pa ja isto nisam poranila solidna 24 čini mi se, pre 13 godina

Link to comment
Share on other sites

@orhideja isti slucaj 24, i u pravu si svi koji cekaju duze od 25 ili 26 teze se odlucuju na brak....znaju sta ih ceka....  =)) 

A sto se tice duzih veza moja, u stvari ne moja vec sto sam videla, iskustva su da te veze najcesce puknu i prvi sledeci partner nakon tri meseca bude u braku. Znam za cetiri takva slucaja iz mog najblizeg okruzenja. Po meni, ako je to to onda je to i nema potrebe da se preterano ceka, veze od pet pa nadalje ja zovem: cekanje da naide pravi ili prava.

Link to comment
Share on other sites

Hvala  :x @anagard  moglo bi se zaplesati ali ne znam od njih mi omiljeni Yiannis Kotsiras i Xhttp://www.youtube.com/watch?v=opBPtFim7Mc, Remos i od Vertisa ponešto, više njihovu zabavnu slušam  id="watch-headline-title" class="yt" style="font-family: Arial, Verdana; font-size: 10pt; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; line-height: normal; margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis;"Predivan glas Janis, mnoge pesme su mu da se naježiš posebno mi drage ove dve pesme od njega id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Giannis Kotsiras Se Thimamai id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; overflow: hidden; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis;"


id="watch-headline-title" class="yt" style="font-family: Arial, Verdana; font-size: 10pt; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; line-height: normal; margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis;"
id="watch-headline-title" class="yt" style="font-family: Arial, Verdana; font-size: 10pt; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; line-height: normal; margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis;"Giannis Kotsiras - Fulakas aggelos (srpski prevod)


 Pesma grupe  Pix Lax Pada kiša u Beogradu, duet sa Bajagom   id="watch-headline-title" class="yt" style="font-family: arial, sans-serif; font-size: 10pt; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; line-height: normal; margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis;"Pix Lax - Psixalizei sto Beligradi id="watch-headline-title" class="yt" style="font-family: arial, sans-serif; font-size: 10pt; font-style: normal; font-variant: normal; font-weight: normal; line-height: normal; margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; color: rgb(34, 34, 34); overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis;"Πυξ λαξ-Τ ι είναι αυτό που μας ενώνει

@adnando ne brini se deta sa takvim izgledom jedino neka korejska glumica ili strankinja možda se uda za tebe pre tvoje četrdesete

.... i tako samo da se zna od trideset novih gifova ni jedan ne želi da bude moj potpis, biće bolje sledeći put  :))
Link to comment
Share on other sites

Vidiš još đezere nismo postavljali na muzički deo foruma, ima toliko lepe muzike nije važna godina izdavanja. Kada hoću da popravim dan Kotsiras je tu sa svojim predivnim glasom. 
Evo za @anagard moj omiljeni Kipranin  id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 24px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Mixalis Xatzigiannis - Xeria Psila (Live @ Theatro Vraxon 2012)


id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; overflow: hidden; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis;"Mixalis Xatzigiannis - Aisthimata (srpski prevod)
id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; overflow: hidden; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis;"

id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 24px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Mixalis Xatzigiannis - Mi me oneireuteis (srpski prevod)


id="watch-headline-title" class="yt" style="margin: 0px 0px 5px; padding: 0px; border: 0px; font-size: 24px; color: rgb(34, 34, 34); font-weight: normal; line-height: normal; overflow: hidden; white-space: nowrap; word-wrap: normal; text-overflow: ellipsis; font-family: arial, sans-serif;"Mihalis Hatzigiannis - Paidi tis vrohis (SRPSKI PREVOD)

MIXALHS XATZHGIANNHS-ΜΟΙΑΖΟΥΜΕ 


:-h
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..