Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@aida dok je bio veliki Sir Alex Ferguson bilo je i Man Utd-a,sada sa novim trenerom nigdje veze.A to tvoje laprdanje i smijanje,zajedno sa pjevanje i sviranjem moze nekom popravit dan,raspolozenje,nasmjati..itd.
Meni je Man Utd omiljeni klub od 97 god,bio mi je i Bayern drag dok je igrao Salihamidzic a i sada mi je najdrazi Njemacki klub.Iz Spanije mi je su mi najdrazi Barca i Real...itd,da ne nabrajam dalje.
I da veliki,veliki sam fan Formule 1,redovno je pratim ima 15 god.

Link to comment
Share on other sites

@aida modni... pa da ali od tega se ne moze zivjeti pa moze to samo kraj rada. Ali u turizmu isto nije lose :)
Cini se kako znam sta radim ali ako priznajem nisam sigurna jedno ili drugo to sta bi u stvari zeljela radit cjeli zivot... ima jos toliko sta me interesuje.
@adnanado i ako sam sad veliki fan Raikonena za svoje vrjeme navijala za velikana zato samo jedna rjec Schumi :(  

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja Ovo što se desilo Schumiu je stvarno tužno,kakve je nesrece prezivio u F1 a desi mu se ovako nesto strasno na skijanju :( .A Raikonen se vratio u Ferrari,moju omiljenu ekipu u F1 i Raikonen definitivno ima najvise fanona na Balkanu iako je covjek hladan kod led,nije ne cuo sto ga zovu Ice Man :D

Link to comment
Share on other sites

@aida mislim da moras imat gif vec na netu, samo tako iz compa ga ne mozes stavljati ovdje. Imas stranice kdje mozes uplodat svoje slike i gifove kao minus, tumblr,photobucket, cak facebook... ( @adnanado mozda i od tebe kaki savjet ovdje?) i onda dobiti link kojeg mozes copy paste ovdje. 

Link to comment
Share on other sites

@aida moras ga prvo upload ne net pa ga tek onda mozes postaviti ovdje.Upload ga na neku starnicu sa dijelenje slika kao sto je imageshare ili slicne.
A sto se tice Schumija bude ga polako iz vjestacke kome,ali to rade postepeno pa ce da traje podugo.A sto se tice informacije da je dobio upalu pluca to je demantovano.
@lexisanja dovoljno je da ga upload bilo gdje na net i onda ce ga moci postovat ovdje.
Evo ova stranica ti je dobra za upload slika www.imageshack.com

Link to comment
Share on other sites

No way  =)) =)) gde li je bio OCMin da vidi ove poslednje kadrove u EC, sviđa mi se kako je ona poistovećena sa šefom u mladosti u pomaganju pacijentu po svaku cenu. 
I tako počnem odličnu kinesku dramu od 33 epizode a prevedeno samo  8 na engleski, sad za vikend nema druge ili  učiti kineski i gledati ostatak na yt ili pronaći novu kinesku dramu na vikiju.  ;))

Link to comment
Share on other sites

Sinoć pogledala prvi deo Painted Skin konačno, a sa kineskim dramama je takva situacija, baš sad gledam na viki i sve je to nešto nedovršeno, a ovu dramu ću ili sa ili bez prevoda pogledati intrigira me Dark Fragrance. Film je na yt ako misliš na ovaj poslednji što sam postavila ,čekam Sanju da gledamo a nje nema . Mulan film još isto me čeka jednom da pogledam. A i o jagodinoj terakoti razmišljam čak 40 epizoda

Link to comment
Share on other sites

Da to je on, baš mu stoji duža kosa bolje, smešno ovde se zove Ling Ling a ja pre neki dan gledala njegovu dramu koja se zove Prince Ling Liang,malo me podseća na SJSuba. Hvala za film, nisam gledala a desetka kažu. Za sad mi sve jasno, neke možda buni što mu je devojka glumica pa je često na snimanju nekih scena, evo sad na pola kao da gledam wgm parove, odlučili su živeti zajedno i kupuju frižider, jedva čekam kako će ga uvesti u red neprestalnim kontrolama, mora da će biti i dosta humora.  ;))

Link to comment
Share on other sites

Meni je dosta Koreja sa filmovima i serijama,ako krenem i na druge zemlje Azije necu se lijepo provest.A ako na to dodam jos par Americkih serija i filmova nigdje me nema,jedino kad bi dan traja 48 a 24 sata onda bi mogao gledat sve sto pozelim,ovako dosta stvari ide na listu cekanja ali ta lista je sve veca i veca dosta stvari nikada ni ne odgledam.

Link to comment
Share on other sites

@orhideja evo i mene ali upadam na kratko. Odlican film. Mozda, ako stignem pogledam film veceras, naravno da odem sa tobom do kine :) Kad kod kuce vrjeme tako hitro prode, da neznam kad ali sutra moram vec navratit. Onda cu opet imati nekoliko vise vremena.

@adnanado daba da neces sa nama u kinesko :P

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..