Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Ala ste se raspisali.... tema raznih, nije ni cudo da sam se navukla na vas!  Ali ja nista od toga sto ste postavili ne vidim zastoooooo   ~X(

@adnanado   :\">  mislim...signiture....

Mene EC kupio za sve pare...cini se da nas arogantni CH i nije bas tako samouveren...sa njegove strane, stvari ne da nisu rasciscene vec ce tek da se rasplamsaju, sa njene, mislim da ce se okrenuti sefu, sigurnije je... Kako je uopste moguce zakrpiti nesto sto je do te mere bilo osteceno?

Link to comment
Share on other sites

@adnanado ti si jedinstven.....uvek me iznova odusevis.. @aida   aj gukni..

Meni se cini da on nije oduvek bio takav, da su ga po onom, kad beda na vrata, ljubav kroz prozor okolnosti izmenile. Ni na jedan nacin ne pokusavam da opravdam njegovo ponasanje, jednostavno bih volela da razumem sta se desilo.

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje, ukoliko imate u rukavu link bicu zahvalna. Da li postoji brzi nacin da odgovorim nekome na post od onoga da ime zapisem olovkom, onda napisem u postu i posaljem odgovor   I-)  Ovde nemam problema jer vam imena znam napamet, medutim na jednom forumu osoba ima cak trinaest slova u imenu pa dok ja napisem..  pa napisem... prode voz kroz kukuruz i mene volja da se dopisujem.

Link to comment
Share on other sites

@aida  EC da ne kvarim onima koji jos ne gledaju

A u poslednjoj epizodi njegov ujak koga je molio da intervenise da ona ostane u bolnici rece nesto interesantno. Da je ona prestala da ga voli i da li se CM nada da ce ponovo od njih biti nesto. Sve u svemu interesantna epizoda, mnogo toga je zaceprkano..


Link to comment
Share on other sites

Hvala vam...

@orhideja

 



Ovo je moj prvi kineski film koji sam gledala. Nije los, ima predivnih prizora, predivnih vencanica.. Ono sto mi je bilo najsmesnije od svega jeste da su oni stvarno bracni par. Ko je vise od njih uzivao u pojedinim scenama   =))
Link to comment
Share on other sites

Jao i ja sam skontala   :\">

Malo na tom, malo na zvezdanom... Vise doduse na EC nije toliko prebukiran pa mogu da stignem da procitam.. Ima stvarno dobrih postova.

Da si me videla juce rekla bi da sam otkinula konacno. Prvo na poslu kucala ko sumanuta, dopisivala se sa vama i pratila EC live recaps tu  pisala, pa onda mi stiglo nesto poste...pa pisala ... Ovo je vrh, sef me javno pohvalio kako sam zavrsila posao koji nije moguce zavrsiti u danu za oko dva sata....E jado moja mislim se ja, ne znas ti sta je drama groznica......

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..