Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Da produzit ce za jos jednu epizodu,bez produzetka bi imali samo jednu epizodu u zadnjoj sedmici prikazivanja.
@aida naravno da su muskarci uvijek krivi a za pravu sliku i mene stid :\">
P.S. Pa nije bila tvoja krivica,kriv je alkohol :D

Link to comment
Share on other sites

@orhideja  scene o kojima sam pricala, odmah ces ih prepoznati i donece ti   :D

@adnanado care   =))

@aida gde ja ne bih pricu... A stigla recimo do I am fine....

Kod prijateljice bila dok smo se moj dragi i ja zabavljali. Ona u to vreme mogla samo da nas smesti u decije krevete na sprat. U pola noci...znate vec  :-& a zaboravila da smo na spratu... Stremeknem se a mom hubbyju koji je takode bio u stanju omakne se Pao neko s kreveta i nastavi da spava. I danas me ta noga boli.......

Sad odoh kod mojih...uzivajte

Link to comment
Share on other sites

@orhideja ne znam koja se tebi vencanica dopala ali meni definitivno ona sa zelenim pojasom, nesto lepse videla nisam!

@aida evo nama davolka nasmejanog.....de si aidice!!!!!  Sto duze gledam, sve vise imam zelju da igram... Priznaj koju si muziku slusala dok si ovaj gific pravila????


Musko? Ovo je musko? Ja mislila devojkara koja se pretvara da je musko.....

Link to comment
Share on other sites

@aida novi info par iz popodnevog filma se i u privatnom životu zabavlja, glumica se zove Ni Ni, kako jednostavno ime @anagard jos mi ostalo nekih dvadeset minuta pa ti javim, inace volim jednostavne vencanice bez puno detalja, veoma su lep par, steta sto je losiji snimak i sto su sitnija slova, ali vredi pogledati taj rom- com film s odnosom love- hate The Wedding Game na yt

Link to comment
Share on other sites

Onda je bio pravi bebifejs, njegovo najbolje izdanje u Winteru, ova frizura mu dobro stoji, previše je ovih dana opčinjen svojom novom devojkom Moon Geun Young, verovatno znaš, a i ja uvek čekam njegovu novu dramu sa bivšom partnerkom iz bofa, ona ovih dana snima neku novu dramu čujem s nekim poznatim glumcem  pošto je vaših godina prava prilika za vas mlađe dame, naša hobi ima veoma dobar ukus, jao još zamisli da ima tamno zelene oči 
images?q=tbn:ANd9GcQdh6SyUPyXxl0HxidbE4n
;)

Link to comment
Share on other sites


@aida bilo bi mi veoma drago da je istina da se zabavljaju, može biti zaista, mislim jedan deo mene veruje da je to promocija drame u toku, a i MGY izgleda predivno kad ima puštenu svoju kosu, hemija postoji, ona stvarno ima zlatno srce stavljam je u rang HJW. Ni ja godinama da pogledam Padam Padam, a prva epizoda i nije mi bila tako loša
@anagard druga i treća bela venčanica su mi veoma lepe, hvala još jednom na lepoj preporuci, baš je veseo filmić, sad bih mogla il novu dramu ili današnju aidinu preporuku, sve samo da opet ne idem na dug put u Kinu ili do Tajlanda  =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Jel tvoj idealni tip Malice Mizer ako se dobro sećam on mi tako izgleda što ti reče, uz tvoju predivnu kosu i ten samo markantni tipovi idu :x 
@anagard i see you on EC forum, samo napred, odlican english, ja se nekad tako dobro provedem sa tim fanovima na tim drama forumima, ne kometarisem cesto ali se uvek lepo nasmejem, samo sto nemam vremena da pratim vise od poslednje tri stranice kad svratim ponekad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..