Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@adnanado   Interesantan sinopsis, mislim da sam se samo par puta susrela sa takvom drama junakinjom. Ovo cu obavezno gledati, bas me zanima kako ce pisci uspeti da nam predstave zavodenje bivseg supruga koji zna sve tvoje cake  =)) I prijace mi 16 epizoda, mislim da je to idealan broj za dobro spakovanu pricu.

Evo, pazila sta i kako  cu da napisem, i sta imamo....deset minuta pisanja obicnog posta.

Link to comment
Share on other sites

@adnanado zanimivo. Ja je stavljam na listo. Znao da Lee Min Jung igra i u Boys over flowers ali mene udosevila u Smile You, odlicna je.
@anagard zanisli ako to trebas 10 min za jedan post sta cu onda ja kad moram upotrebiti i translate =)) =)) Pa neznam zasto se trudim sa translete kad bi mogla prosto pisati u engleskom, gledaj samo kako se nasa angleza jucer raspisala =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Vaš nemački se neću ni truditi da razumem, a što se tiče vašeg engleskog kao neku dramu da sam gledala, odlično, pitam se da li je to iz glave ili su translatori sinoć radili, tako ako je njen engleski tako dobar ko vaš neka ga koristi. 

Link to comment
Share on other sites

aida(Mitzi Dupree) said: adnanado said: @anagrad nadam se da svi upravu!
@orhideja http://soulsrebel.wordpress.com/ ovdje softy radi live recap i komentar nakon epizode,ali nazalost samo jednu seriju.Sada kada krenu nove serije odabrat ce ponovo samo jednu.
@aida ti na bilo kojem jeziku da pises ja cu da razumijem ;))
@lexiesanja pisi na slovensko-engleskom :D

Link to comment
Share on other sites

Interesantna stranica, nego jedan savet od wgm gledaoca da li ste zapamtili ili zapisali kad vam je bio prvi dan virtuelnog zabavljanja, mislim kasnije treba slaviti 100 ti pa 1 000 dan i tako dalje.  :-B
Dobro, dobro verujem, najbitnije je imati dobre profesore što se tiče stranih jezika, a i ti ako ti se piše na engleskom no problem, kad se samo setim pre šest godina gledam dramu a svako malo idem do translatora, u celoj osnovnoj mi nismo imali obavezu na dva jezika a prvi nam bio nemački, tako da moj engleski počinje od srednje i to Šekspir odmah za osobu koja ne zna ni kako se jabuka kaže  ;))
I ja da nešto zaboravim LMJang u Bofu kad sam je videla nisam verovala da tako simpatična i lepa glumica postoji, a njen lik je bio odličan, intrigantan, šteta nije loš LBHun ali mogla se udati za nekog markantnog glumca, PSH, JSung......

Link to comment
Share on other sites

orhideja said: Interesantna stranica, nego jedan savet od wgm gledaoca da li ste zapamtili ili zapisali kad vam je bio prvi dan virtuelnog zabavljanja, mislim kasnije treba slaviti 100 ti pa 1 000 dan i tako dalje.  :-B
Dobro, dobro verujem, najbitnije je imati dobre profesore što se tiče stranih jezika, a i ti ako ti se piše na engleskom no problem, kad se samo setim pre šest godina gledam dramu a svako malo idem do translatora, u celoj osnovnoj mi nismo imali obavezu na dva jezika a prvi nam bio nemački, tako da moj engleski počinje od srednje i to Šekspir odmah za osobu koja ne zna ni kako se jabuka kaže  ;))
I ja da nešto zaboravim LMJang u Bofu kad sam je videla nisam verovala da tako simpatična glumica postoji, a njen lik je bio odličan, intrigantan 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..