Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Mihalis je jedinstven retko druge grčke muzičare mogu slušati kao njegove balade, šteta što ga nikad nisam upoznala, njegov glas mi malo sliči sa Enriqea I. Mada ovi poslednji spotovi od Enriqea nisu za gledanje, njegov otac će mi ostati u boljem sećanju, mislim na g. Julia  Iglesiasa 


Link to comment
Share on other sites

Pesme su mu prelepe, a Hulio..dobro je da si ga se setila...

Cik kazi da ovu ne znas napamet

    



Zena sa hiljadu lica i jedinstvenim glasom
    
   

 I jedan poliglota ..peva na italijanskom, spanskom, portugalskom, engleskom i francuskom jeziku
    


Link to comment
Share on other sites

Hajde red bi bio da i ja pogledam sad ovaj film, samo da ne bih počela još novu dramu sa Ji Sungom  a sve mi miriše na Kim Soo Roo  ili President X_X
http://mydramalist.com/korean-movie/1310/duelist
 
i sad se sećam te davne osamdeset i neke kad nas je Toto oduševio svojom pesmom, od italijana ne pratim mnogo ali Eros i Laura Pausini su mi broj jedan , Andrea Bocelli i Umberto Tozi isto odlični. Kome se ne sviđa Vivo per Lei. Od ane sam slušala ponešto, koliko pesama ima samo posvećeno Anama. 




Link to comment
Share on other sites

@orhideja  Duelist u njemu tvoja omiljena glumica, savrsena akcija,gluma prica a glavni junak... bas u tvom fazonu..bice kao da si nastavila jednu od tvojih istorijskih kineskih drama. Ja odoh da pogledam onu dramu sto mi je @adnanado preporucio

    


Link to comment
Share on other sites

 @aida kako je ovde lepo već rečeno  Duelist is a painting in motion, where a lot is hinted and nothing is explained.  Bar ću mu dati osmicu, bila bi dobra neka njihova zajednička drama, fino su na listi dali pozitivne i negativne komentare za ovj film, sve je tako nedorečeno, a mogla je to biti jednostavnija priča, njihovi dueli s mačevima su me impresionirali bez teksta sam. Jesi li ti to na nekoj jahti pa put Japana @adnanado dobro da je stigla bar jedna od njih dve, baš sam ih htela kritikovati gde se po gradu šetaju a ti ovde sam sa teta orhidejom i anom, nema smisla . Čuveni trešnjini cvetovi u Japanu, ko to ne bi voleo videti, ne brinite za nekoliko godina ljudi će se teleportovati gde požele ne samo svojim mislima već i svojim celim bićem 
;))

Link to comment
Share on other sites

orhideja said:  @aida kako je ovde lepo već rečeno  Duelist is a painting in motion, where a lot is hinted and nothing is explained.  Bar ću mu dati osmicu, bila bi dobra neka njihova zajednička drama, fino su na listi dali pozitivne i negativne komentare za ovj film, sve je tako nedorečeno, a mogla je to biti jednostavnija priča, njihovi dueli s mačevima su me impresionirali bez teksta sam. Jesi li ti to na nekoj jahti pa put Japana @adnanado dobro da je stigla bar jedna od njih dve, baš sam ih htela kritikovati gde se po gradu šetaju a ti ovde sam sa teta orhidejom i anom, nema smisla . Čuveni trešnjini cvetovi u Japanu, ko to ne bi voleo videti, ne brinite za nekoliko godina ljudi će se teleportovati gde požele ne samo svojim mislima već i svojim celim bićem 
;))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..