Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

adnanado said: @aida evo jedna super stranica za tebe a i za ostale članove foruma,ko god želi poštenski da se odmori http://www.calm.com/
Lijepo izabers temu koja te najvise smiruje,stavis koliko vremena i totalna relaksacija zagarantovana.
A što se tiče pitanja ko je najveći insan ovdje to cemo u 4 oka,nije lijepo pred svima da nekog preferiram :D

Link to comment
Share on other sites

@aida   Navila.....Ko je to rekao ..zna li on sa kim ima posla.. kompletnim underground  drama fanovima... sposobnim da preko neta urade i nadu svasta...de kazi ko je da mu sagorimo sijalice od lapa ili jos bolje, prosirimo trac da je anti fan na Heirs forumu    >:)  sve ce oni da urade umesto nas   =))

Kakav je preview za 8 epizodu EC da znate samo, ludilo....



cr.bonki

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja imaju ljudi razumjevanja za mene i @aidu i razumiju situaciju izmedju nas dvoje =)) =)) =))
@aida naravno da volim zensko drustvo :D
Ja veceras bio na kuglanju prvi put u zivotu,nisam znao da od kuglanja mogu ovoliko misici da bole :D

Link to comment
Share on other sites

Veoma interesantan sport i smijesan kada ne znas da igras,veceras smo se svi u drustvu postenski isprovaljivali :D.Ja Don Juan,how yes no =)) =))
Ma vec me boli biceps i zadnja loza na lijevoj nozi,hocel sutra biti sta bolje i gore ima da tek da vidim.

Link to comment
Share on other sites

Badmintom sam zaboravio spomenti,voznja bicikolm ili trcanje nije lose takodje a klizanje nisam ni jednom probao jer se bojim plomiti koju kost u tijelu =))
@lexiesanja iz publike ili ispred televizora :D Eto i moja mama je 167 cm,zato je i njoj kosarka omiljen sport :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..