Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

:(( :(( evo @anagard i ja danas pomazem u pronalazenju nekih telefonskih brojeva znaj da ima oko 20 strana, posao, posao, hvala na ohrabrenju, da u pravu si kad cu se osecati dobro ako ne u ovim godinama, a HJW je jedinstvena
@lexiesanja hvala za preporuku nisam gledala RRbell, vidim ima dobru ocenu pogledacu malo i ovu kinesku dramu od osam epizoda mozda bude dobra  Dark Fragrance

Link to comment
Share on other sites

Samo ti stavljaj svaki dan novu fotografiju,imat ces strucni ziri koji ce davati ocjene i nakon kolekcije tvojih fotografija ziri ce imati jedno zasjedanje gdje cemo odluciti koja fotografija najbolje pokazuje tvoje crte lica tj na kojoj si fotofrafiji najljepse ispala :D
P.S. košto mene brat svaki put ispravi da i ja tebe ispravim,ne kaze se slika nego fotografija.Jer slikar nacrta sliku a fotoaparat napravi fotografiju =)) =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

@aida  e bas ti hvala, lepo da se nasmejem pre odlaska u krevet  =)) stvarno devojcice nenadmasna si, a jos kada zamislim napucenog @adnanado, znas ono u koreanskom boy fazonu  =))  salimo se ado nas, samo nemoj mnogo da gledas te promotivne spotove....

Link to comment
Share on other sites

znas sta @adnanado a da ti lepo decko umesto lecica prodajes ili pravis svoje pelcere   =)) (kakva ludacka izjava)

Onda bi stvarno ovaj balkanski svet muskaraca izgledao drugacije.

 Salu na stranu, kada si vec kuci, poljubi majku u moje ime kako te je lepo vaspitala!

Link to comment
Share on other sites

@aida sva sreca ima edit dugme a noona si zato posto te respektujem meksimalno,kad ti kazes da predjemo na "ti" ja cu rado :D
@anagard ma najbolje su sale na vlastiti racun i samo se vi salite sa mnom.I ja sam itekako zahvalan svojim roditeljima,ovakav kakav sam njihova je zasluga 90% :)

Link to comment
Share on other sites

Hvala  @aida  stvarno si zlatna.

Inace, osla ali se setila da vam nisam nesto ispricala. Picim ja jutros odnosno juce, ma znate..na posao i stanem ispred jednog butika i ugledam torbu..Mos misliti istu onu koju u devetoj epizodi Secret ima glumica. Onu iz koje ispred restorana vadi pare  koje joj je skot dao i daje ih MH, plava sa snirom na sredini. Elem, stojim ispred izloga i na zapanjene i druge poglede prolaznika sva vazna izjavim,( doduse htela za sebe, al glas izasao pa ispadoh lujka),,jb..pa ova torba iz Secret!
   =)) Sad odoh stvarno!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..