Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@lexiesanja  in Real World this is harrasment :D a što se tice 14,taj dan posvecujem sebi pošto nemam bolje/ljepše polovice kraj sebe
@anagard kod mene je "Ko kasno legne mnogo rano ustaje i popodne drema"
@aida @lexiesanja evo za vas dvije poklon od mene http://g.co/doodle/r8gmmy. Nadam se da cete uzivat,za vas dvije sam posebno pripremio :D

Link to comment
Share on other sites

Uvijek svaki lijek ima vise nuspojava nego pozitivnih jer je napraljen da dijeluje na odredjeni dio tijela i zato ako dodje u kontakt sa onim dijelom tijela na za sto nije namjenjen dolazi do nuspojava.Naravno nuspojave kod svakog covjeka se drugacije ispoljavaju a kod vecine nikada ni ne bude.Ja tebi preporucujem laksaurin umjesto xanax,koji takodje djeluje smirijuce :D
A oko je jedni organ u tijelu koji se isto cita unazad.

Link to comment
Share on other sites

Juče sam mislila da me oči varaju kad sam videla da su dodali još jednu epizodu ~X(  , u poslednjim epizodama kod mene su u velikom minusu, stalno set, snimanje, a toliko drugih interesantnih stvari, izleta bi nam mogli prikazati, ostajem u nadi da je 17 epizoda bolja od prethodne 4. 
Na ovom forumu sve romantik do romantika
@aida fino ti je naš farmaceut objasnio, pre neki dan sam čitala odličan tekst o lekovima koji su veoma štetni mnogi stvaraju i samoubilačke misli, strašno, na žalost većina ljudi tvrdi da ne može bez njih. Mnogi imaju dobre rezultate i sa čajem od lavande, valerijane, matičnjaka. 
http://www.priroda-leci-sve.com/lavanda.htm

Link to comment
Share on other sites

@aida  Ja ne pijem taj lek, ja samo stukač, inače moj naziv za bromazepan. Jel da sam bolja u davanju imena od svih farmaceutskih kompanija !

Srećom, ide mi malo opuštenija nedelja, tako da ću uspeti da počnem i sa nekom novom dramom, sem ovih koje se emituju.

Link to comment
Share on other sites

@aida  Upravo sam na forumu, daje se sedma epizoda, stvari se zakuvavaju.

Cudni su mi oboje sa tom dijagnozom, brak im jeste propao ali hemija definitivno nije...

Kad smo vec kod hemije, ma baci lecice i baci se na neko musko..   =))    dokazano leci stres, donosi dobro raspolozenje i sto je najvaznije, regulise liniju
   =))    =))   =))

Ubice me @orhideja kakve skandalozne predloge iznosim ovde!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ja se odmaram tako sto radim kucanske poslove,od pranja veša,sudja,usisavanja,brisanja prašine pa do čišcenja WC,pa kada dodje mama sa posla moze se poštenski odmoriti i ne misliti sta dalje da radi a ja veseo sto sam joj pomogao.Naravno muzika je glavni pokretac,bez nje malo mi je teze dobiti inspiraciju :D
@aida ti kad si postavila svoju sliku za mene je bio K.O. i Game Over istovremeno =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

@anagard svasta je moguce pa i da sam alien :-j ,evo dok vam ovo pišem čistim prašinu po kuci,jer meni kada dodjem luda minuta ja sve zivo radim :D
Moja mama uvijek kaze ja dobro upamtim kad si ti u BiH,jer kada odes za Graz sve je ponovo na meni sto se tice kuce :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..