Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Abyss sam ja počela prvu epizodu i kada sam vidjela tu priču on ružan i nitko ga ne želi ali mu je duša lijepa :crazy: rekla sam ne hvala. 

 

Bila sam gledala malo i onu popularnu seriju Sky Castle i bilo je malo napetosti u početku  kada se ona jedna majka ubila ali na kraju je bilo sve oko učenja tako da mi je bilo to malo dosadnjikavo za gledati i puzirala sam na 7-8 epizodi ali sada nakon 5-6 mjeseci mogu slobodno reći da sam odustala :D

  • Like 1
  • LOL 2
Link to comment
Share on other sites

Drugo polu-finale Eurosonga mnooogo bolje. Duncan i Luca prosli u finale... (+video kratki isecak Mahmood-ovog nastupa) ...mogu sad lepo spavati :lol::lol::wub: Zao mi devojke is Austrije, vidim dosta losih komentara oko njenog nastupa a meni bas bila dobra. :(

 

Madona ce nastupati u finalu. :w00t::w00t::w00t:

 

@Vanilia Ja se nadam da ta drama nece biti Secretary Kim PART 2. lol :lol::sweatingbullets: Zao mi iskljucivo zbog PMY. Bas volim nju a njenu proslu dramu nisam mogao gledati... nadam se da ce ova biti bolja. Poslednje od nje sto je bilo na nivou sto sam pogledao je 'Queen for Seven Days' :wub: 

  • LOL 2
Link to comment
Share on other sites

@Mio- ne ispričavaj se zbog svog mišljenja, ja nemam ništa s njima:) Finale je bilo puno bolje, iako ne znam koje bih pjesme izdvojila, ima previše jakih nastupa. Madonnu stvarno dugo nisam vidjela.

Doctor Prisoner je  mračna, Waikiki i dalje smiješna, ali nije to više ono.

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, hobi said:

@Mio- ne ispričavaj se zbog svog mišljenja, ja nemam ništa s njima:) Finale je bilo puno bolje, iako ne znam koje bih pjesme izdvojila, ima previše jakih nastupa. Madonnu stvarno dugo nisam vidjela.

Doctor Prisoner je  mračna, Waikiki i dalje smiješna, ali nije to više ono.

 

Ok :P Sad cekamo veliko finale u subotu. Sta mislis ko bi mogao pobediti?! Ja se sve lomim oko Italije, Holandije ili mozda cak i ova iz Australije? :D (prvo dvoje su mi favoriti (pa i moja zelja da pobede) ha ha ha ha ) Volim Svajcarsku ali mislim da ne moze to pobediti.... xD

 

Nevena ako udje u top 10 bice to ogroman uspeh za nju. Ima glas bas dobar, mozda bi i mogla... ali gledajuci juce drugo polufinale, imala je ona srece sto je bila u prvom, u drugom bi mnogo teze usla u finale. xD Dobro, usla je pa je i to veliki uspeh. Zao mi Roko sto nije usao, iako su meni ona krila unistila sve... ja taman u pocetku mislio, nema krila, vidim da ih ne nosi ...(malo kasnije)... a eto njih, pojavise se... :lol::P lol 

 

 

  • Like 1
  • LOL 2
Link to comment
Share on other sites

@Mio- mislim da sve vodi prema tome tko će više šokirati publiku nastupom, a manje pjesmom. Bit će tijesno među čudacima do samog kraja. Australija ima dobre šanse, prvi su se sjetili bestežinskog stanja:lol: Italije i Švicarske se uopće ne sjećam, a je li Nizozemska onaj s klavirom?

Srpska pjevačica ima moćan glas, ali i sreće što se nije natjecala protiv Albanije i Makedonije, obje su velika konkurencija. Nema ti što biti žao, dečko je glasovno dao sve od sebe, no jedva se micao pod krilima, a tek kerubini....:lol: Anđeoski look je čini se, zastario.

  • Like 1
  • LOL 2
Link to comment
Share on other sites

@hobi Pa onda ima da Island pobedi. ha ha ha ha :lol::lol::lol:

 

Svajcarska (Uzivaj xD)

Spoiler

 

Dobra pesma... bolji mu ovaj nastup, a i pokreti od onog MV-a lol 

Jes, jes... onaj sa klavirom je Nizozemska. :D Bas mi super pesma. FAV. A Italija? sta mislis o njemu?! Malo mi onaj nastup trebao biti bolji... ali ajde. Tesko meni udovoljiti. xD

 

Italija i Holandija

Spoiler

 

 

Austrija (koja nije prosla)... meni se svidela. ;) :wub:

Spoiler

 

 

  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Nemam vremena za preslusavanje svih ali od ovih Holandija je zanimljiva pa Italija. Finale ću gledati. Moja kćerka isto ima slične favorite kao vi. Da @Mio- za PMY si u pravu

Spoiler

ova nova je jos ispraznija nego SKim.... ali onako vise za odmor i razonodu.... ima dosta humora.... gledam jer je KJWook ispunio mi želju da se pojavi u nekoj seriji osim što je u filmovima samo....

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Mio- vidjet ćemo sutra, osobno bih htjela da kvalitetna pjesma bude važnija od spektakla. Hvala ti što si zaboravnoj meni servirao pjesme:wub::D

Švicarac je dobar, potrudio se,  pjesmica je zabavljačkog tipa, bez emocionalne komponente.

Kod Talijana mi se sviđa egzotični stajling. Inače, Talijani su poznati po tome da se samo pojave i pričaju i to je dovoljno za super nastup. Sjećam se pjevačice u kombinezonu one godine kad je nastupala naša Nina Kraljić. Stavit ću snimku ako nađem.

 

našla.... odlična je

Spoiler

 

 

Aa, ipak sam nešto dobro zapamtila:lol: Odličan je Nizozemac, definitivno ima gore spomenutu emocionalnu komponentu. Da ne znam, rekla bih da nastupa za Irsku. Ali možda će sutra morati skočiti na klavir da ga mase zapamte:lol:

Austrijanka je moj tip pjevačice, pjeva umjereno i izražajno. Propustila sam njezin nastup, baš lijepo što si stavio snimku.

  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

O Eurosongu

 

Spoiler

Što se tiče Roka - mislim da nitko pretjerano nije očekivao njegov prolazak (bilo bi veće mučenje gledati kako u finalu skuplja bodove samo od susjeda). A scenski nastup neću komentirati posebno kad se uz to nađe ima Jacques jer kad se sjetim prije par godina njegovog nastupa... bar je ove godine Roko pjevao na engleskom i hrvatskom dok je Jacques pjevao na engleskom i talijanskom a predstavljao Hrvatsku <_< 

 

Ove godine namjerno nisam tražila tako da mi budu iznenađenje i dosta mi je zanimljiva Albanija - sviđa mi se poruka koju šalje i osjeti se ta njezina emocija dok pjeva (koliko sam čula od komentatora da je napisala pjesmu za svoju sestru koja se odselila zbog posla na Cipar). Također volim kada pjevači pjevaju na svom materinjem jeziku jer mi je to nekako i poanta Eurosonga gdje prikazuješ ljepotu i svojeg jezika i kulture. 

 

Island ..... zanimljiv ukus taj narod ima  B)

 

Iznenadio me i Joci Papai jer mi je njegova pjesma Origo prije dvije godine bila među najdražim (čak sam nakon toga potražila i neke druge njegove pjesme) ali me nije toliko oduševio i ove godine. 

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, puzlator said:

Također volim kada pjevači pjevaju na svom materinjem jeziku jer mi je to nekako i poanta Eurosonga gdje prikazuješ ljepotu i svojeg jezika i kulture. 

@puzlator ja sam kao dijete slušala Euroviziju upravo da čujem kako zvuče strani jezici:) Da, nema iznenađenja što se Roka tiče, ionako se mora pripremati za maturu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Veliki uticaj k-popa na Svicarsku pesmu. Roko ima interesantan glas. Slovenija nema lošu pesmu samo mi nekako nisu dovoljno energični a nastup kao da su pitali gledaoce k drama :wub:. Naša mi pesma nema neke poveznice što je ranijih godina bilo da naša pesma ima neki smisao...

Da za nas rođene oko osamdesetih bile su to evrovizije gde je svaka zemlja pjevala na svom jeziku. Izgubila sam volju za redovno gledanje kad je sve više loših prolazilo u finale a bolji izvođači ni stigli do finala. Volela bih imati Nizozemsku pesmu sa tekstom, od muzike i glasa i u svom tom šarenilu stvarno se izdvaja kao i Švicarska. Čehe i Špance sam čula na kratko, oni su uvek orginalni i šarmantni. Znamo kako to glasanje ide i bez obzira na kvalitet treba češće da neko pobedi ko nije nikad imao pobedu na Evroviziji jer s kvalitetom su sve zemlje tu negde. Portugal pa to nije za slusati

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Vanilia said:

Veliki uticaj k-popa na Svicarsku pesmu.

a ja sam pomislila e moj Luca, da ti vidiš kako to Korejci rade:lol:

Pogledala sam danas BTS film Burn the Stage

Ja sam digla ruke od Eurovizije kad su pobijedili oni s gumenim maskama, mislim da su se zvali Lords ili tako nešto

  • LOL 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Vanilia said:

@Mio- za PMY si u pravu

  Hide contents

ova nova je jos ispraznija nego SKim.... ali onako vise za odmor i razonodu.... ima dosta humora.... gledam jer je KJWook ispunio mi želju da se pojavi u nekoj seriji osim što je u filmovima samo....

 

 

eh onda da se pripremim za razocarenje. xD :lol::lol: Probacu u skorije vreme... nadam se. :P 

 

1 hour ago, hobi said:

Odličan je Nizozemac, definitivno ima gore spomenutu emocionalnu komponentu. Da ne znam, rekla bih da nastupa za Irsku. Ali možda će sutra morati skočiti na klavir da ga mase zapamte:lol:

 

Ma to mi reci! Ovo bi upotpunilo pjesmu... :lol::lol::lol:haha a i sam ESC, sve je to tamo danas postalo samo sto providnije i provokatnije. xD

A malo ozbiljnije, ne bi on trebao to da radi... sam glas ga izdvaja od svih, po meni, jos kad sam ga cuo live pre koji mesec, odmah sam rekao 'to je to!' <3

...

Opet, ova omladina, a i ja sam mlad (LOL), voli malo te pokrete, tako da mladu publiku ce definitivno potpaliti sa ti skakanjem na klavir. ha ha ha ha ha 

 

@puzlator Lepo je cuti razlicite jezike i ESC jeste bio taj show, nekada... sada je to sve vecinom English... ali opet drugi jezici su tu i nadam se da ce ostati a mozda i to od pre, se vratiti pa opet vecina da peva na svom maternjem jeziku. Ja ESC proteklih nekoliko godina nisam ni pratio... pa sam se ove malo zainteresovao i evo me sad, imam nekoliko favorita. Dobro je sve to, ima da se nadje dobre muzike ali ne volim sto neke stvari bas, ali bas, vole da trpaju u taj show, proteklih godina. Iako nemam nista protiv, ali neke stvari su previse... bilo bi to lepse da se vrati unazad 10-15 godina. :sweatingbullets: 

 

@Vanilia Spanac je dobar i njegova pesma. Volim taj ritam :P a @hobi slazem se, treba on da vidi kako to Korejci rade. HA HA HA Mala je on maca za njih :lol::P:lol: 

 

Da i @puzlator Island, stvarno.. ali stvarno... simpatican narod. XD Oni uvek od tamo i okolo salju vrlooo zanimljive pesme. hahaha Ima oni da se probiju do postolja, ako pogledamo ko je pobedio proteklih godina... sve je moguce. lol

  • Like 1
  • LOL 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@hobi da tek neki mali uticaj, pa ko zna zasto ne Koreja ako već imamo Australiju u zemljama. Ma Korejci bi rasturili Evroviziju, dali bi dosta novih ideja za predstojeće nastupe. Moram muzički forum posetiti ali odavno nisam za k pop na svakodnevnoj bazi, tek po neka pesma me intrigira žao mi što Bbang neće ostati prvi zbog ovih dešavanja a nema čiste grupe 100 posto. Samo još Plave dečke da ne rasture ostaje Suju.

 

A sad kad sam čula i tekst Nizozemske pa taj tekst ide upravo za sve one opsesivne obožavatelje k pop ličnosti i glumaca do besvesti, gledam ovu novu seriju od PMY pa je povezana sa fanovima i opsesijom.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Mio- mislim, što je to ESC:huh:    shvatila sam:lol:

a jesmo se razbrbljali u kasne sate, tako odavno nije bilo

da, sve je moguće, pa i to da pobjednik bude netko koga uopće nismo uzeli u obzir

@Vanilia ne smiju Korejci doći, pomeli bi sve redom:lol: Razmišljam je li uopće bio ikad pripadnik azijske rase, onda se sjetim izraelskkog benda osoba s invalditetom dok su skupljali glasove...nažalost ne znam kako se zove, jedna od pjevačica je azijatkinja

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Vanilia I to sto su Australiju stavili... pa sto se i dalje zove, uopste Eurosong?! XD Ali ajde, kad su vec krenuli mogli bi i po koju drugu non-European zemlju staviti. Koreja bi ovde, definitivno, bila dobra... i bilo bi tu dosta zanimljivih nastupa. :) Ali to je sve sanjarenje. Australiju su prihvatili samo zbog velikog fan base. koliko sam citao... ali ima tu (sigurno) i novca i politike. Meni je i dalje glupost sto oni ucestvuju jer nisu deo Evrope a ni blizu nas.... odavno se ovo trebalo zvati Worldsong contest. Mozda kad prihvate Ameriku pa ce se i zvati lol

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, hobi said:

 

@Vanilia ne smiju Korejci doći, pomeli bi sve redom:lol: Razmišljam je li uopće bio ikad pripadnik azijske rase, onda se sjetim benda osoba s invalditetom dok su skupljali glasove

 

Ako se ne varam proslogodisnja ucesnica koja je predstavljala Australiju je bila azijske rase. lol :lol::lol::lol:

 

cek da proverim XD

 

a iz 2017 je, evo 

Znam da sam gledao kad je imala intervju za neki strani program. XD

  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..