Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Nećemo biti nerealni Evropa ima dobrih vokala nismo  sve čuli, ali jedno je sigurno nekim korejskim glasovima bi se Evropljani oduševili.

Idem pogledati gde su stigli sa The Nokdu Flower isplatili se to gledati.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Presrecan sam sto je Holandija pobedila. Zasluzena pobeda i moj favorit :wub::wub::wub: Do samog kraja bilo neizvesno... srce mi tuklo 200 na sat. :tears::lol: hahaha Ali kad su proglasili njega za pobednika... ejj srece :lol::wub::wub: Sve cestitke Duncan-u! :w00t::wub:

 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Iznenađenje je bilo kad su rekli da je Njemačka dobila 0 bodova od publike - meni je bilo neugodno za njih :lol:

 

Madonna me razočarala - prvo mi je bilo nelagodno gledat ono njezino flertovanje s gey voditeljem :crazy: a onda ono njezino loše pjevanje i na kraju pjevanja ponavljanje jedne te iste rečenice nekoliko minuta. Mislim da su je pretplatili za taj nastup.

  • Like 1
  • LOL 2
Link to comment
Share on other sites

Tako mi je drago da je prevladao zdrav razum ovog puta. Nizozemska je bila i moj favorit.:)

@puzlator kad sam vidjela Madonnu, ugasila sam tv i mirne duše otišla spavati:lol:

Rekoh si, onako ću od vas saznati tko je pobjednik;)

  • Like 1
  • LOL 2
Link to comment
Share on other sites

@puzlator@hobi e što volim žene sa stavom  :D. Kud smo kao mlađi morali slušati dan- noć o Madoni ima li nešto da nismo čuli :phew: nisam je gledala ni sinoć a šta da kažem nostalgija je to /isčekivanje da se ona pojavi za neke/ da opet budeš mlađi :lol:

 

Pre finala odslušala sam par pesama. A kad sam videla listu izvođača videla sam da zadnjih par pesama treba poslušati jer su tu bili Italija, Španija i još po neka dobra pesma. Ono najbolje za kraj.

 

He is Psychometric

Spoiler

Posle prve epizode sve je dosta zanimljivije.

Novi show Love me actually niko da mi spomene.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pozdrav, eto mene s odmora od k drama.:) Gledala sam ruske sitkome Kuhinja i Hotel Eleon, (možda vam je poznat zbog srpskog glumca Miloša Bikovića) i mogu reći da me ruski humor ugodno iznenadio. Nego, nisam uopće u toku, što se gleda, a što preporućuje? Navraća li itko još?:(

 

Akcijski filmovi i drame

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@hobi Ja ponekad jos svratim da vidim ima li koga. :P Gledao sam Kuhinju, nekoliko epizoda, kad su prikazivali na prva tv jos pre godinu dana (cini mi se) i da, ima zanimljiv humor. :) 

 

Ja preporucujem Thai dramu 'Boy for Rent', jos malo pa ce kraj, a ovo je drama za brzo gledanje tj. bolje da su sve epizode 'out' pre nego sto pocnes gledati. *trebao sam cekati ha ha ha *

 

'Angel's Last Mission: Love' je danas zavrsila, iako serija sa problemima, mogu reci da je glavni par bio vrh i definitivno vredno gledanja zbog njih dvoje. MyungSoo ide gluma, sada, od Miss Hammurabi sve bolji a Shin Hye Sun je toliko izrazajna... obozavam je ovde :wub:

 

Poceo sam pre neki dan (napokon!!!) gledati 'Touch Your Heart' i sve sto mogu da kazem je... Boze al' su slatki!! :wub::wub::wub: Ovih prvi devet epizoda je uzivanje!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kuhinju sam i ja pratila dok je bila na televiziji i svidjela mi se. Posvetila sam se malo američkim serijama i filmovima pa sam neke zaostatke od serija pogledala.

Nedavno sam nakon dugog vremena pogledala do kraja korejsku seriju i to je bila Angel Last Mission i dobra mi je serija.

Boy for Rent sam počela prvih par epizoda pa prestala, možda ju nastavim kada sve izađu.

Trenutno pratim Hotel del Luna i za sada mi je solidna drama - IU mi je prelijepa i stajling u seriji joj predobro stoji, svake pohvale tko god se brine za njezinu odjeću. Gledam i kinesku Go Go Squid iako imaju neki djelovi koji su tupasto dječji pa ih preskočim ali za sada me sporedni likovi zanimaju pa odgledam ali većinu scena sa glavnom glumicom preskočim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@puzlator Kuhinja je ispala jako profitabilna. Nakon Hotela Eleon snimili su još i Grand Lion. Valjda ću se vratiti u Koreju kad sve to odgledam:D

ALM i HdL imaju dobre kritike, no ja sam neodlučna jer sam anđele i duhove već gledala u drugim dramama

On 7/23/2019 at 3:04 PM, puzlator said:

IU mi je prelijepa i stajling u seriji joj predobro stoji, svake pohvale tko god se brine za njezinu odjeću.

jel da da je prekrasna,  makar, bila je lijepa i u običnom crnom džemperu u My Mister.

 

Oh, konačno su maknuli one ružne oznake za medalje i trofejeB)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Možda bih i ja mogla to odgledati jer nisam neko vrijeme naletila na dobru  komediju (bar što se tiče američkih serija)

Počela je i nova sezona Terrace House i bome, za sada je napeto u kući u Tokiju :lol:

  • LOL 1
Link to comment
Share on other sites

@puzlator glavni kuhar Viktor Barinov je bio nenadmašan, no ni nasljednici nisu loši. U američkim serijama više ne bi prošao humopr na račun crne rase, ali Rusi s tim očito nemaju problema. Nekad me tako nasmiju da me skoro sram.

 

Zar TH još uvijek ide, svaka im čast. Neka, bolje da je napeto zbog ljubavi, nego klime:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@hobi danas se u Americi ne možeš šaliti o ničemu jer stalno netko iskoči i prozove te zbog rasizma, diskriminacije, itd. Meni odgovara crni humor tako da mi bude žalosno kada vidim danas da komičari prave skečeve ali pazeći da ne uvrijede nijednu skupinu i time su ograničeni samo pričati o sebi. Tako da ako Rusi ne mare i jednostavno žele napraviti komediju, svaka čast :lol: 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Probao Go Go Squid ovog vikenda i serija mi nije nesto... Li Xian definitvno vodi seriju kao i K&K momci, cak nemam nista protiv glavnog para... jednostavno mi dosadila. Pocetak mi je bio bas zabavan ali to razvlacenje i cekanje da se nesto (+ flashbacks!!!) konkretno desi me ubilo. Iako ne zalim 15 pogledanih epizoda... zbog Li Xian-a. :lol::lol: Moram probati 'Tientsin Mystic' uskoro. XD 

 

Trenutno najvise uzivam u Hotel Del Luna. 'Moment at Eighteen', veoma mixed sa osecanjima posle pogledane prve dve epizode! A 'Rookie Historian Goo Hae Ryung' je ok, sladak par ali me jos nisu kupili. 'Watcher' sam ostavio jer sam bas bezveze gledao, cekajuci da postane interesantno. haha 

 

'HIStory: Trapped' sam pogledao u rekordnom roku! haha Toliko mi je dobro bilo gledati... iako sam imao nekoliko primedbi, posebno na pocetku... ali je ispala serija - :wub::wub::wub:

 

Americke serije veoma slabo pratim, ali sam nedavno gledao Chicago Med... i razocarala me 'poslednja' sezona. Cekao cekao i nista nisam docekao. Bas iritantno! Dobro pa su korejske samo '1 sezona'... hahaha

Americka Domacica sa novom sezonom stize uskoro... to mi je onako smesno. Nadam se da ce biti bolje od ove nove sezone 'Fresh Off the Boat', koja je bila veoma... ne-smesna. :lol::lol::lol:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Mio- said:

Probao Go Go Squid ovog vikenda i serija mi nije nesto... Li Xian definitvno vodi seriju kao i K&K momci, cak nemam nista protiv glavnog para... jednostavno mi dosadila. Pocetak mi je bio bas zabavan ali to razvlacenje i cekanje da se nesto (+ flashbacks!!!) konkretno desi me ubilo. Iako ne zalim 15 pogledanih epizoda... zbog Li Xian-a. :lol::lol: 

Skroz razumijem, i ja odustala ... možda odgledam na preskake neke kada sve izađu epizode ili zadnju ali ne očekujem previše. Izgleda da su sada popularne serije o e-games (možda pošto je Love 020 bila uspješna) jer sam vidjela isječak da je i The King's Avatar na tu tematiku.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..