Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Sećam se ptice trkačice,  crtani su toliko forsirali kad smo bili deca i samo to njegovo andere, andere još mi u ušima odzvanja, slatki štrumfići i ninđa kornjače, koliko smo izgubili kad vidim da današnja deca imaju po ceo dan pedeset dečijih kanala za gledanje

Link to comment
Share on other sites

orhideja said: Sećam se ptice trkačice,  crtani su toliko forsirali kad smo bili deca i samo to njegovo andere, andere još mi u ušima odzvanja, slatki štrumfići i ninđa kornjače, koliko smo izgubili kad vidim da današnja deca imaju po ceo dan pedeset dečijih kanala za gledanje

Link to comment
Share on other sites

Vidi bubice najdraze...gde si @adnanado.....kako vredna bubica... :D    obozavam ovaj crtac..

Na 4 sam Cuinig single lady, bio si u pravu, samo je trebalo da preguram prvu epizodu...

I meni se thai verzija vise svida, i naravno @orhideja u pravu si, bas se sa njima osecam kao turista. I muzika mi se dopada..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam gledala Full House korejsku verziju, za sada mi se ne da još jednu, i onako nemam baš vremena za spavanje..Večeras sam ostala malo duže, nadajući se da će netko upasti u zamku, da ne ispadne da sam cijelu večer uzaludno krampala

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..