Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Buona sera a tutti  ;;)
@anagard bila si u pravu thai verzija Full Housa je odlična, čak mi se više sviđa nego korejska orginal verzija, jer u ovoj thai verziji nisu većinom u zatvorenom prostoru nego se upoznaju na putu za Koreju, medeni mesec imaju opet u Koreji, imam osećaj da sam neki turista u Koreji gledajući ovu dramu i obilazeći s njima tržnice i razne butike, snimljena u veoma modernom ambijentu, glavni glumac ima odličan glumski stil, mislim nije mi jasno s jedne strane nasmejan obraz a s druge kao ozbiljan,  na viki je odličan snimak već stigla 10/20 pogledati, sve u svemu previše simpatična drama 

Ostavila sam malo 14 days za sada, prve dve epizode me oduševile, treća mi nešto bila intezivna što reče Mitzi, e sad pošto ima 16 epizoda verovatno ću je pogledati jednom ako ovih dana ne nastavim gledanje, LBJ je fantastična, a detektiva sam primetila još u prvoj epizodi.....

Link to comment
Share on other sites

Čekam da postave Caricu na GD , ali mi se čini da do sutra neću dočekati...... :(( Vas, isto tako, nema..osjećam se malo usamljeno..svi su  me napustili... :-S Čudno, nigdje nitko, nema čak ni onih sa čudnim nickovima....jesam li sama ostala na ovom svijetu? Jesam? Stvarno?E onda mogu pokazati svoje pravo lice.  >-)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..