Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Evo mene sa vrhunske blejacine i smaracine na EC forumu. Nista lepo

Umro je CM otac, u najavi opet JH sa Gookom. Moja osecanja su upravo takva, nek se nose u lepu p...  m..... Smorili su me sa ovoliko plakanja i tuge. Priynajem odigrali su fenomenalno i CM i JH ...ali sto je dosta dosta je stvarno..



Link to comment
Share on other sites

hello hello :D A sta propustila jucer :( ah, nema veze ali sta je danas dan nekih losih stvari na forumu ili kako?
Meteor- ma kaki konec svjeta hehehehe =)) =)) pa to nam dolazi nas izvanzemaljac na posvjet, mogli bi ocekivat ;))
Drama u drami jel, to kod EC ali tako je kad gledas seriju kad emituje. Rjesenje: gledaj serijo kad zavrsi i moras prebrati cjelotno ocjenu serije. I ima to super stvar kod gledanja drame koje se fani posluzujemo- It's dramathon!
@adnanado I don't like that creepy stuf :o) why can't we do just the rest like music and... :\"> um weeeeell never mind the other
@Mitzi.D. nemoj se smejati toliko imamo vec tih kratkih zapisa da sam se izgubila, sta je MHIYD? Mislim da ti pitala ja jos ne gledam taj thai Full House, ostale sam ze a cu i ovog. I meni original jos uvjek najbolji. Nznam zasto nekako originali tj 1 djeli obicno bolji nego sve sta stize pa neka bude to Lion King ili Hana Yori Dango.
p.s. i trapezarice se navracaju u modu, mozes izvuci one koje ti stoje nekdje u najtamnijem kotu omare =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Nekoliko kasna ali- crtici! Sta ja gledala u zadnje vrjeme, kazem vam, jos dugo nisam gledala tako dobrega crtica, da ruski ali za crtic jezik nije vazan. I ako snimljen sad izgleda kao crtic iz mog djetinstva (oni pravi crtici, kojima si mogao kazati crtic ne kao sta gledu djeca danas).
Masa i medvjed:


Velike oke i skaze ''Oj.'' =)) SOOOOO cute! :D Ja vec sve vidjela pa jedva cekam na nove djele.

@Mitzi.D. MHID- marry him if you dare? X_X  Bravo ja kako nisam znala... Lexie way to go stvarno! Sad mozes izvaditi tvoj bic to zasluzujem
b-(
Link to comment
Share on other sites

Ana odlicna je Frozen,odgledaj sto prije :-bd
@lexiesanja Ana misli ako se njoj cijelo vrijeme prljave misli motaju po glavi da se i nama takodje >:)


P.S. davnih dana je izasao Blu Ray snimak Frozena Ana,kvalitet HD.

Sretna nam 400 strana <:-P

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. video- =)) =)) =)) neznam da se jucem ili smijem... stvarnost mladine u vecem djelu svjeta :( Ali svet ce biti  kakvog si naredimo, mladi muramo uzet buducnost u svoje ruke jer nam nitko nece donesti nasih snova na taleru.... tako guncanje i zijanje u luft, praviti se kako tezko studiramo/mislimo nece donesti nista. Prije kad to skontamo.... samo dok ne bude prekasno. Go with the flow ANI! Sad je vrjeme za Make your own flow :D
Za Graz bi mogli reci: More like it!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..