Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

(mali @adnanado ) nisam znala da meter i koliko vec malo :-j
@Mitzi.D.  ;) znas da ga poklopis i to samo zbog kantona. Onda nisra iz jednakih kantona (mislim da to kud nas okraj :-/ )
Da znata, ja pobjedim: ''jaz sem iz Štajerskega konca.'' :P
=)) =))

Link to comment
Share on other sites

Ala ste se raspricali ...posle cu da vas iscitam... @adnanado  ^:)^ za Lady... Ekstra je i to ne kazem zato sto me je znate vec... Ima sve ono sto sam ocekivala da vidim i u EC one sitne male pakosti koje samo supruznici znaju ili umeju da smisle. Hemija nije neka prsteca ali je glumica za Oskara sa svojim umecem. Kakve promene iz sekunda u sekund. Obasja ekran kada se pojavi, stvarno je fenomenalna..

E sada glumac koji igra glavnu sporednu ulogu, mladog naslednika koji hoce=nece da ude u posao...devojcice drage chek this boy......oci..osmeh 

cunning-single-lady-ec9599ed81bced959c-e

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. Da, mislim na tu seriju. Meni se nikako nesto nije dalo da preguram prvu, ali kada jesam, stvarno sam se slatko ismejala..Scena sa ljiljanima pa sa sve treputanjem  >:) tako nesto bih i ja uradila...
A ovaj iznad tebe..frajer i po.. i jos pola..

Link to comment
Share on other sites

@adnanado ma stvarno svaka joj cast, nije lako predstaviti nekog dobrog, davolastog, emotivnog, nekoga ko je prosao sito i reseto a opet punog duha i zivota..Od mene dobija cistu desetku...

I narode 400 stranica pregurana.....
<:-P

Link to comment
Share on other sites

anagard said: @adnanado ma stvarno svaka joj cast, nije lako predstaviti nekog dobrog, davolastog, emotivnog, nekoga ko je prosao sito i reseto a opet punog duha i zivota..Od mene dobija cistu desetku...

I narode 400 stranica pregurana.....
<:-P 

Link to comment
Share on other sites

@adnanado Nisam, na petoj sam...gustiram polako.. ali ovde i ocekujem teske stvari..najpre kakva joj je porodica, garant je izgubila bebu i sta je sve prosla posle razvoda... A i on mi je sladak, mislim muz, kako je nekako svestan da je u sustini ona ta koja je sposobnija...

Link to comment
Share on other sites


anagard said: @adnanado Nisam, na petoj sam...gustiram polako.. ali ovde i ocekujem teske stvari..najpre kakva joj je porodica, garant je izgubila bebu i sta je sve prosla posle razvoda... A i on mi je sladak, mislim muz, kako je nekako svestan da je u sustini ona ta koja je sposobnija...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..