Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Ma ja ti nisam izbirljiv,ja jedem sve i spreman sa eksperimentisat sa hranom.Kad vec pricas o Azijskoj kuhinji probao sam jednom neko tajvansko cudo,znam da je bila riza,sos i jos neke jela,kod njih uvijek stol pun jela. Ali kad sam uzeo prvi zalogaj imao sam osjecaj koda jedem vatru,ne da je zacinjeno i ljuto,sto je previs,previse je a kada sam progutao taj zalogaj samo sam osjetio nesto slatko u ustima,pa sad covjek ne bude pametan pa da skonta sta jede :D .
Od serija sa temom hrana pa trenutno koja se prikazuje Let's Eat,Pasta,Panda & Hedgehog,ovo su jedine tri serije koje sam gledao sa temom hrana.

Link to comment
Share on other sites

@aida ring? Ne da si ga ti poslala u tude ruke ali dobro, zena moze promjeniti mislenje zato ti samo reci kdje i kad. Ali znaj da znam ja dobro braniti sta moje  ;)

Nemas sad Jays zato izvadi sta imas. Da te cujo LMH fanovi nece biti sretni  :D Ah zaboravila, ali si odgledla Heris?

Link to comment
Share on other sites

@aida

Ako je to ovaj film onda mi sad radi jer sam ulogovana, inace mi nije radio snimak. Takvih problema imam sa dramama da koju god novu krenem gledati ne odgovara mi, evo sad pobavam Tree With Deep Roots class="author-title" style="margin: 0px; padding: 0px; font-size: 18px; position: relative; color: rgb(38, 75, 133); font-family: Arial, Helvetica, sans-serif; line-height: 2; text-align: center; background-color: rgb(255, 255, 255);"

http://www.viki.com/videos/1012675v-the-palace-completed

Link to comment
Share on other sites

@adnanado =(( slomio mi crce :(( ne pricam vise sa tobom jer me promenijo jos prije ja vidjela belo haljino :((
#:-S ali bas dobro jer se bojim ove bele haljine vise od tebe  ;))

@orhideja dali si suber na viki ili samo clan? ... ima viki puno restrikcija za ove koji niso logovani, nekoliko manje za one koji so ali ako radis na projektima onda ide pomalo sve tj ako nema restrikcije na zemlju.

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja ne samo srce,da vidis da nisam toliko loš momak evo jedna pjesmica da ti krene popravljat to slomljeno srce :)>-
http://www.gooddrama.net/japanese-drama/shitsuren-chocolatier ,krenula ti ova drama.
I da mozes ti se bojat te bijele haljine,ali ta bijela haljina ce ti jednog dana biti veoma draga jer ce te posjecat na jedan on najsretnijih dana u tvom zivotu :)
Richard Marx - Right Here Waiting


Link to comment
Share on other sites

Jao lud komentar za sobu i gledanje drama, samo nas rum com
=))  =))umirem ovde!!!

Pre nego sto zaboravim, filmcic za studente nase. Nije nesto posebno, odmah da vas upozorim, vise mi se svideo zbog kineskog studendskog zivota i poprilicno interesantne primene mas poruka. Ko zeli neka izvoli http://www.gooddrama.net/chinese-movie/when-a-wolf-falls-in-love-with-a-sheep-movie 

Na trecoj sam epizodi Two weeks. Plot viden ali gluma odlicna, za sada me to drzi. I moram da kazem po meni, grozna uvodna spica u seriju. Ali zato stajling i izgled Lee Jun Kee savrsen!!!!
:x

Link to comment
Share on other sites


Mogla bi i ja poceti da prevodim drame na bosanski u ovom fazonu

Ananas-Masala sisarka
Batman-Hairli sismis
Balerina-Poskok hanuma
Semafor-Seitan lampa
Smrtovnica-Rahmetli poster
Groblje-Rahmetluk parking
Grejpfrut(grapefrukt)-Masala limun
Super baka-Šeitan nana
Drot-Pendrek efendija
Expres Restoran-Ašcinica na vrat na nos
Specijalac-Masala pendrek efendija
Pizzerija-Mindzin Han
Košarkaš-Basket balija
Košarkaško Igraliste-Basket avlija
Peder-Supak meraklija
Siljilo(rezac)-Plajvaz sunetlija
Tenk-Belaj bager
Revolver-Bubanj kubura
Humanitarna pomoc-Hair sevap
Picajzla-Asik baja
Kinder jaje-Asik mudo
Kisni covek-Kijamet insan
Veterinar-Hajvan hecim
Pokretne stepenice-Samopiceci Basamaci

Link to comment
Share on other sites

aida(Mitzi Dupree) said:

Mogla bi i ja poceti da prevodim drame na bosanski u ovom fazonu

Ananas-Masala sisarka
Batman-Hairli sismis
Balerina-Poskok hanuma
Semafor-Seitan lampa
Smrtovnica-Rahmetli poster
Groblje-Rahmetluk parking
Grejpfrut(grapefrukt)-Masala limun
Super baka-Šeitan nana
Drot-Pendrek efendija
Expres Restoran-Ašcinica na vrat na nos
Specijalac-Masala pendrek efendija
Pizzerija-Mindzin Han
Košarkaš-Basket balija
Košarkaško Igraliste-Basket avlija
Peder-Supak meraklija
Siljilo(rezac)-Plajvaz sunetlija
Tenk-Belaj bager
Revolver-Bubanj kubura
Humanitarna pomoc-Hair sevap
Picajzla-Asik baja
Kinder jaje-Asik mudo
Kisni covek-Kijamet insan
Veterinar-Hajvan hecim
Pokretne stepenice-Samopiceci Basamaci



Link to comment
Share on other sites

A ja još mislim to novi bosanski jezik, pošto Adnan koristi dosta stranih izraza moraću koristiti usluge naše prevoditeljke Aide. A što se tiče naše tri nacije iz regiona - naši Slovenci bi mogli proći kao Japanci jer su vredni i ekonomični, odgovorni, samo im je posao na pameti, e sad se pitam od ostale dve nacije koja je sličnija Kinezima ili Tajvancima?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..