Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU

Recommended Posts

@anagard ako uspijem naci posao ovdje kad sa hajrom zavrsim faks ostat cu,ali cilj mi je kad tad se vratiti u BiH i dole otovriti apoteku.Sta ce biti od svih mojih planova  vidjet cemo u dalekoj buducosit,nek je meni zdravlja a sve ostale kockice ce se valjda posložiti :)

• Replies 12.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Adnann

2681

• hobi

2647

• Vanilia

2435

• anagard

1288

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@anagard dobro te je ponovno citat. Stvarno mi je zao da nemozes radit sta te pravi sretno i se nadam zatebe da pronades solucijo. A kod nas ima neko rjecenico 'ko se zaprejo ena vrata se odpro druga'

Sretna nova godina drustvo! Malo kasnim ali prazniki mi uzeli puno sladkog vremena. @MitziD vse najbolje! Ha! vidim vratio se francuski korejec, to dramo cem gotovo pratit, pa cak ako samo u

Zdravo drustvance moje!!!!!! Svasta ja mogu da zaboravim, vas nikada! Verujte mi na rec, prolazila sam verovatno i jos prolazim kroz najvece razocaranje u zivotu. Ne brinite, sa porodicom je sve u red

Ko od vas gledao Rooftop prince? Gljedam i gljedam i ne mogu shvatiti point drame, ne zamisliti konac... sta je ovo, vec na 11ep/20 a cini se da prica ne ide nikamo? Mislim pocetak nije bio los ali se ovo kuda premakne? Ne trazim spoilere samo zelim znati ali to kamo ide, neznam zasto malo sam nestrpljiva sad.

Meni je Roftop bila odlicna drama, a Ha Ji Min mi je omiljena glumica, i fino se uklopila s Yochunom, hemija je odlicna, drama ti se cini kao bez nekog smisla ali je onako vise drama za odmor, ne razmisljaj puno dok je gledas. Mozda ti pomognu ovi vodici na listi. Od negativaca pamtim one iz Bridal Mask, mame iz Five fingers i iz GOMarriage se treba cuvati, uglavnom upropaste mi dramu ako su preterano naglaseni. 
http://mydramalist.com/korean-drama/3380/the-rooftop-prince/episodes
@anagard skoro sam citala Malog princa, ko ne voli tu knjigu, isto prva knjiga koja me je ostavila bez reci i navela da volim knjige je i ova lektira Kljucic oko vrata, svaka rec mi je bila interesantna dok su nam je citali u skolskoj biblioteci u Osijeku davne 1985 godine. 
http://www.lektireonline.com/lektire.php?id=91

Ma nisam dobro procitao ali nema veze godi meni i ovo,ona meni da dadne vjestacko usta na usta ili da me nosi na ledjima.Za prvo se sigurno necu buniti =)) =)) ali za drugo ne znam,ipak sam ja poprilicno tezak :P

A sto da se onesvescuju, kao svaki drama par prvo se stidljivo pogledaju, pa odu na kafu, ~O)  po mogucstvu sa slagom...onda joj ostane slaga onda on salvetom obrisese kao pravi dzentlmen sto nas ado jeste, onda kupe mobilni  telefon, naravno i traku koja se slaze. Onda svrate do butika .. onda prosetaju pored reke ili svrate do nekog akva parka i na kraju odu u  zabavni park i provozaju se onom spravom sa gondolama sto mi zovemo ringispilom,  koji se na vrhu zaustavi .....

I ziveli su dugo i srecno u drama lendu   <:-P

hehehe @anagard jos jedna sanjacica... samo neka :-bd
@adnanado 8-> couo ovo prico, to ti je popuni rom-com koje ti tako volis dali mogu vec odabrati haljinu, mislim ono bjelo >:)
i da dodajem kraj toj prici: ''I ziveli su dugo i srecno u drama lendu''... nakon slavja zaprli se u sobo ukljucili ekran i gledali dramo za dramo, ni promjetili drug drugog jer imali smo oci za korejske cure i korejske flower boyse na ekranu =)) 

Bas je ovde veselo, vidim i belo se sprema, ocekujemo lepe vesti sa susreta, a jedino me brine sto Sanja malo vise voli Japan i japanske drame, ma snaci ce se oni vec nekako i ne trebaju biti ko sijamski blizanci jer ce biti monotono.  ;;)
Meni film Aida na viki.com ne otvara se a na yt ima bez engleskog prevoda, ali si me navela da potrazim sa eng prevodom popularnu dramu Lan Liang Wang. 
Ako sam dobro cula za koji dan stize i ova drama

Kim Hyun Joong Is Rugged With Cut Abs in “Age of Feeling” Stills

@anagard u sve gore navedenom se slazem osim jedne stvari a to kako da obrise slag,ja bi ipak koristio ovaj nacin 

,iz moje prve K-drame Secret Garden =)) =))
@lexiesanja tacan opis bracnog para koji je zarazen K-svijetom,pogodila si direktno u srz :D

@adnanado sad se mogu stvarno onesvjestiti, neznam ako bi ovaj put MOJE srce izdrzalo prizor iz moje najmilije drame hihihi
ali @orhideja adnane taki gentelman pustio bi mi gledati sta pozelim  8-> dali tako duso(Adnane)? ;))

Orhideja Age of feeling pocinjen pratiti sad, nema druge jer prevodim je na viki isto tako dobila moderatorstvo <:-P  I'm sooo happy!

@aida kako moram to na netu procitati slabo me ti obavjestas o mom hubiju: http://www.soompi.com/2014/01/14/lee-min-hos-wax-figure-in-hong-kong-museum/#.UtWCZ7QixuY  nazalost opet samo figura ali mislim da ova bolja ko prva izprjed nekoliko vrjemena

@adnanado hahahaha... aaaa ni pomalo zabavno takoj dobijem sta pozelim ali srce meni kuhinja nije problem samo ako ti mozes jesti sta napravim O:-)

Kad vec kod kuhinje, sta ste nazadnje kusali azijskog ima ko kakih dobrih recepta?
Ima puno drama sa temom o hrani, kojih se sjetite i koje vec odgledali?