Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Ja sam,ja sam nema nikakve potrebe za panikom,pošto sve radim like a Sir ovaj meme paše 100% =))
http://asianwiki.com/Prince_of_the_Legend ovdje @aida piše da ima 81 epizodu,a čitam da je trebalo da bude samo 60 ali zbog velike popularnosti produžena na 81 epizodu,očigledno je bila veoma popularna kada su dodali još 21 epizodu.

Link to comment
Share on other sites

Nas decak dobio brkove  =)) Oce to sa godinama  =)) Raste se, razmislja o zenidbi... koreankama , aidicama...

@orhideja ma ti si vrh! Zamisli samo drama par!!
Draga da ti nesto kazem! Cekaj da pauziram u sred sam scene! Sta si ono hteo? Ma nista zagoreo rucak dok sam pratio poslednju epizodu serije!!  =))

@adnanado joj pa znaci nas ET pade u postelju posle kisa =))

Link to comment
Share on other sites

@anagard evo i suze mi idu, Dobro je da nase muzeve jos ne mozemo nagovoriti da pogledaju ni jednu dramu ili film. Da i ja se pitam ko bi tu decu cuvao dramskom paru, dobro necemo sad decu obeshrabrivati. 
Jasy je gledala Jumonga i kaze da nije losa, a posto sam vec gledala QSDeuk pa da upotpunim korejsku istoriju ove godine razmisljam, a glavni par i nema neku romansu kao sto to poster zeli predstaviti. 
@aida da zapamtila sam te  brkovi i brada nikako, u pravu si, to se da srediti

Link to comment
Share on other sites

@orhideja pa tu situaciju ne mogu da zamislim, moj muz pored mene ok mi brada ljubi pod na omiljenog glumca  =))

Doduse, gledao je sa mnom http://www.gooddrama.net/korean-movie/my-tutor-friend . Ukoliko ga niste pogledali, ekstra je!!

Link to comment
Share on other sites

@aida  Brada , brkovi pa nikako joj, ala to zari!

A inace, My tutor frend odgledam kada god mi zatreba malo smeha! I naravno, http://www.gooddrama.net/korean-movie/shes-on-duty sa mojim kolacicem Gong Yoom  :x

Moram ovo da vam ispricam, upravo mi sin procitao neku ispovest sa neta. Ovo je za sve vas koji imate bracu!!!
Kaze tip, igramo ja i brat pes. Ja ga dobijem, on se iznervira kaze ne valja mu dzojsttik. Igramo na tastaturi opet ga dobijem, on se iznervira, udari me, udarim ja njega. U sledecem trenutku mlatimo se na podu,  ulece keva sa varjacom da nas umlati, cale se dere sta to radite stoko bezrepa.
Sve bi to bilo lepo da nas nisu gledali bratova zena i deca i moja devojka. On ima 35 a ja 25 godina.

=)) =))

Link to comment
Share on other sites

@anagard nije bas do te mjere islo ali ko ce koristiti kompjuter/internet/igrat igrica,ko ce gledat TV tj drzat daljinski u rukama,uglavnom tu su bile za pocetak prepirke.Sva srece nikad nismo napravili neki veci belaj u kuci,ali bilo je trenutaka gdje nas je sreca spasila da napravimo veliku glupost :D
varjaca i cala = oklagija i kecelja?Jel ima kakvo č,ć u riječima jer prvi put čujem?

Link to comment
Share on other sites

@adnanado mislim da je to normalno tokom odrastanja, naravno kada su samo prepirke i poneki gur ili cuskica kada su braca ili sestre u pitanju. To je deo detinjstva i mladosti koji nikada ne moze a se zaboravi. Ma koliko se moderni psiholozi ne slagali sa mnom, to je jedan vid zdrave konkurencije i na mentalnom i fizickom planu, I verovao ili ne kroz jedan takav zdrav odnos blizi ste.

Link to comment
Share on other sites

anagard said: @adnanado mislim da je to normalno tokom odrastanja, naravno kada su samo prepirke i poneki gur ili cuskica kada su braca ili sestre u pitanju. To je deo detinjstva i mladosti koji nikada ne moze a se zaboravi. Ma koliko se moderni psiholozi ne slagali sa mnom, to je jedan vid zdrave konkurencije i na mentalnom i fizickom planu, I verovao ili ne kroz jedan takav zdrav odnos blizi ste.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..