Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@lexiesanja ma da,samo ja,kad je brat vidio kad se jadnik nije pogubio,kaze od svega na ovom svijetu ti gledas korejske serije.Ali kako on cesto drzi one "o ukusima se na respravlja" samo sam mu dao malo njegovog lijeka i tu je bio kraj price.Roditelji sicher nicht :D
A druzimo se evo malo vise od pola godine,bilo je vrijeme da nesto vise saznate o meni.

Link to comment
Share on other sites

@adnanado stvarno kako decko kao ti zalutao u svjet drama? E vidis i moja seka isto tako... ne podonosi dram i kaze da sam izgubila okus, kaze ona ne samo za film nego i za kulturo i djecke jer prije imale jednako mislenje... ali dobro mislim da pogresa stvari koje nekad radile zajedno

Link to comment
Share on other sites

@orhideja knjigu često čita nas vanzemaljac iz MLFS pa je postala poznata  ponovo iako je izdata 2008god.Ima jedna dobra citat koji je on vec spomenu u serji “Open your heart. Someone will come. Someone will come for you. But first you must open your heart".
@aida da sad ne pretjerujemo ja sebe licno svrstajem u prosjecnog momka kakvih ima na hiljade a da sam miran stoji, povucen ne toliko a istina je da takvih ima malo danas.

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja svi koji me znaju,znaju da sam velika dobrica i kosto kazu nikad nebi ni mrava zgazio,ali sva zasluga ide za to mojim roditeljima,drugovima i okolini gdje sam odrastao,jer to je presudan faktor u odrastanju i stvaranju jedne licnosti.

Link to comment
Share on other sites



<:-P Sretna 200! @adnanado hvala sto si umesto mene pojasnio za knjigu!
Slazem se sa vama, takvih muskaraca je malo, odumiru! A da vam pravo kazem ni zene vise nisu sto su bile, koji nezniji pol, sve vise srecem zena koje su u najmanju ruku hladne kao led!

Link to comment
Share on other sites

@adnanado znam za jedan citat koji ide uz ovog... mislim da je sa jedne tajvanske drame, receno da junak vec upoznao curo ''But who woud know that I have already made home for her in my Heart''
Drustvo sjecate se i vi kojih famoznih, ljepih ili citata koji dodirnuli vase srce?

Link to comment
Share on other sites

Ma najvaznije je da jos uvijek ima takvih muškaraca i žena,jer kad ih ne bude onda ce tek da bude problem a kakak dobar primjer moze danasnja omladina moze da vidi na televiziji ili u drustvu oprenito,od silnih farmi,big brother,jos kamaru reality show-a do roditelja koji ne mare gdje im djcea idu,kao se oblace,ponasaju pa nije ni cudu da su osobe oba pola sve hladnije i hladnije.

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja slab sam ti ja sa pamcenjem tako lijepih citata ali imam jedan dobar pa keze:
Momak:Ulazi u autobus i prodje pored cure i upita je:Dali vjerujes u ljubav na prvi pogled.
Cura:Kaze cura ne vjeruje
Momak:a momak ce na to:a da prodjem jos jednom :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..