Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

To bi bilo fino na veliku radost gledaoca, inace Ha Ji Min je trebala glumiti u Two Weeks ali nesto izbegava LJK jer je on izjavio da je ona njegov idealan tip, i tako mi cekamo da se ona odluci. Jako lepa vest. images?q=tbn:ANd9GcT_fwf8Q-4CJquI5LppDat
  I koga bi mi gledali.... ova drama ne bi bila to bez JJHyunhttp://www.soompi.com/2014/01/14/jun-ji-hyun-initially-rejected-man-from-the-stars-role/#.UtAXedJDt1A

Link to comment
Share on other sites

Ne nisam odgledao ni jedan dio I need romance,a trebali su oni bazirat pricu na nasem ljubavnom trouglu,zasto se uvijek dva muskaraca moraju boriti za glavnu glumicu,zasto se nebi dvije zene borile za glavnog glumca.Naravno pod uslovom da sam ja neki siromah a vas dvije bogatasice,i jedna od vas mora biti pozitivac a jedna negativac,pa se dogovorite.Naravno ja sam dobrica,nema me vece na svijetu ali me zivot nikako nije mazio =))
Odo ja u pisce :-B

Link to comment
Share on other sites

@adnanado ja jos uz Rooftop Prince ali kad zakljucim pridruzujem se vama, znaci do sledjece ep vec bom na stvari :)

A nebi bila ja ako ne iztrazim drame, OSTa i glumce sa drame kojo pratim. Uglavno moj obicni research me ovaj put tako presenetio:


:(( dali stvarno ili gluma neznam pa nema ni veze, slusala njegove pjesmi i pjeva sa toliko emocije sta moze ljudi koji stvarno skusijo zivot. Ali prije me @orhideja ponovo sjeca na duzino postova... o njegovem vokalu vise drugi put na muzickem foromu ;)
Link to comment
Share on other sites

Pravo iz  zvezdane kod vas, nisam Jos procackala sta ste pisali posle cu. Ne da sam izmiksanih osecanja, bas kako volim!  Ova serija je definitivno vrh. Ne znam da li sam se vise smejala, kikotala ili bila tuzna. A uzbudenja izgleda da nas tek ocekuju!

Link to comment
Share on other sites

Nisam dugo vidio brzi prevod jedne epizode i da danas smo dosta novih informacija culi i vidjeli,a velike se sunse da on sutra pokaze svoje moci nekom,jer ako ona ode u vilu ludi burazer bi mogao svasta pokusat pa bi alien morao intervenisat.

Link to comment
Share on other sites

Stigla nam @hobi hvala znam da ces je sigurno naci. Pročitala sam na forumu MLFS ukratko radnju i posle sto godina mi pade na pamet knjiga Galeb Dzonatana Livingstona pa sam radoznala.

@orhideja za sada nesto nemam strpljenja za Two weeks, verovatno gresim, ali trenutno mi se svasta desava pa bih radije u mirnije vode. Da probam I need romance posto ni jedan deo nisam gledala?

@aida drago mi je da sam te nasmejala. Znala sam za korejske termine, kad si dugo u ovim dramama hteo ne hteo, naučiš! Prosto mi bila smesna pomisao da ga sa samo malo godina razlike zoveš recimo čiko, bez obzira sto je mladi od tebe. Urnebesna scena.  Dramu nisam gledala, samo ovaj i jos po neki insert

 



@lexiesanja čestitam ti. Znači i ti si vikijevac i to još moderator. Dok se nisam učlanila, hvala @orhideji  nista mi nije htelo da se loguje. Sada sam redovna na gledanju MLFS.

@adnanado Kada sam videla scenu u kojoj je SJ uvijena u vreću pukla sam  =))  . I onda dodem ovde i procitam tvoj komentar o leptiru kupusaru. I izvini, zamislim tebe kao prvobitnu gusenicu od kolko ono reče, 187 i 76      =))      =))
Link to comment
Share on other sites

Ona u vreci lici na gusenicu. Moram pohvaliti ovog naseg Adnana, stvarno imas smisao za reziranje drama, sta cekas pravac Koreja ili Hollywood  :-bd

@anagard pa nisam nesto odusevljena tom dramom, ali ovde bi ti svi preporucili prvi deo od mene je dobila slabu ocenu, uglavnom imas moju listu na mdl, pa vidi da li bi ti nesto odgovaralo, a viki je super samo jos da se smiluju i odobre nam vecinsko gledanje. Eto danas kazem Hobi da bih gledala ovu kinesku dramu s Ariel Lin ali viki nedodostupan.
Innocent Man - ako nisi prava drama 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..