Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jasy

wrote:

»

jasy

wrote:

»

onaj treci iz njigove grupe. Onaj koji ne glumi u dramama. Onaj mi ima super glas a ona dvojica(jjnesto i mikimouse ili sta je vec) se mi ni malo ne svidjaju. Jos danas ne znam zasto ne. Kad vidim, da glume u nekim drama uvjek izgubim interes za dramu. Prije nisam ni LMH voljela ali mi nikad nisu smetale njegove drame, ne volim ni PMY i ako bi prica bila dobra vjerovatno bi opet gledala njenu dramu i ako znam, da ce me vjerovatno razocarati. Ali zasto moj mozak ne moze onih... stvarno nemam pojma. <br />


Onaj jjnesto mi je pravi dripac. Ops...


jasy, jasy ni ja se nisam mogla lako privići na Park Yochuna ali njegov talenat kao glumca je neosporan, ima duboku emociju, oduševile su me sve njegove drame od Roftopa sa neponovljivom Ha Ji Min, pa I miss you, Miss Ripley, kao i Sungkyunkwan Scandal.Nisam mogla a da ne pogledam sve tako dobre drame. U početku sam ga mešala sa Lee Seung Ri meni isto problem da ga doživim kao glumca, ima i on talenat ali opet, razumem te kako je kad ne možeš na nekog da se privikneš, ali mislim kako godine idu Yochun će biti jedan od boljih glumaca što se tiče melodrama.


Link to comment
Share on other sites

@orhideja slazem se sa tobom, da onaj mikimis nije slab. Gledala sam SKKS i dobar je. Ali mi svejedno vizuelno nije pao u oci pa sam ga odmah zaboravila. Cekam me jos njegova I Miss You tako da ima jos sansi, da mi ostane u glavi.
Aww nice songič :P

Link to comment
Share on other sites

Like a child stara pesma veoma popularna na venčanjima u Koreji. Park Yochun  u I Miss You i u Miss Ripley izgleda odlično, ne znam da li si gledala ali MR je komedija i naravno tu je Lee Daa Hee, s njom mi je simpa par kao i sa Ha Ji Min iz Roftopa. Inače kod njega kao i kod MGJ primećujem neku unutrašnju lepotu koja zdrači iz njih, jedva čekam da ih vidim u nekom zajedničkom projektu.Znamo da je spoljašnja lepota prolazna zato su mi njih dvoje i simpatični kao osobe.

[posvetićemo 

za vas mlađe damice kad se budete udavale tu korejsku pesmu]

Link to comment
Share on other sites

@aida tako je veruj nećete puno toga propustiti mlada unni a i Korejci će još mnogo novijih pesama za venčanja osmisliti.I  u mojoj zemlji je starosna granica za udaju i ženidbu pomerena tamo iza 35 godina i svi srećni i zadovoljni samo da pronađu onu pravu osobu. Ako nisi gledala film Nana 2 jako poučan a ima i tvoj omiljeni muzički žanr.

Link to comment
Share on other sites

@hobi ne verujem da ću više gledati tako dobar glumački par kao što je to bilo u Winter Sonati, od njih, muzike,drame ne znaš šta bi pre pohvalio. Malo više mi je draža od Spring Waltza. Evo i nešto od Kim Sun Ah, moja omiljena glumica a sa Lee Dong Wookom dobitna kombinacija. 


Link to comment
Share on other sites

@hobi KSA nije u svim izdanjima uvek perfektna što se tiče izgleda ali ima i ona svoj šarm, vidim da se uvek lako uklopi sa svim drama partnerima, bila mi je odlična i u I do ali nisam mogla gledati zbog glavnog glumca, a ona za mene ostaje isto jedna od boljih glumica, volim tu njenu energičnost,trapavost,humor, još je u melodrami nisam gledala.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..