Quantcast
Jump to content
јагодафилмоловац

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU

Recommended Posts

Nešto mi govori da mi se previše sviđa takva vrsta relaksirajuće japanske muzike, da li im je glavni instrument goong ili harfa? Kao da putujemo kroz vreme s takvom muzikom. Eto kad pronađete nešto tako postavite. 

[

]

[

]

[

]

THE BEST RELAXING MUSIC FOR STRESS RELIEF

[

]

Hello hello! Evo da se javim, vidim da ovde ima fanova CNBLUE!! Kako vam se cini najnoviji album, do sada ste mogli lepo da ga preslusate!

Osim njih u poslednje vreme slusam Jaejoong-ov solo album, ko nije poslusao, mislim da je stvarno odlican solo:

@mizzitc ja nesto ne slusam intenzivno CNBLUE pokoju pjesmu,sve ostale cure ih jako vole na ovom forumu.A sto se tice Jaejoonga ,meni nije los ,morat cu poslusati ovaj album.Njega ti na ovdje najvise voli @jasy ,da ne pretjerujem ali ona je naprosto luda za njim!
=))

@aida koga ja volim??? Cekaj... objasni mi jel ovaj Jaejoongnesto novo ime LMH, PSH, Hong Ki, Lee Wan ili JYH?? Ako koji od njih promenuo ime u Jaejoongnesto onda ga volim!

*pocinjepakiratizasarajevodaaidutresnepoguzici*

;)

Da stavim i ja svoja dva centa, slusam bilo sta ali najvise volim slusati rock. Takoder fanica CNBlue. Bolj domaca sa J scenu a ovdje pocela upoznati i K scenu (zahvala curama) i volim je

Hehe, čekajte, devojke, nisam skapirala ovo za Jaejoong-a, volite li ga ili ne :D
Realno, sa ovog albume jedino je MINE malo heavy pesma, ostale vuku na balade :)

Inače volim rock, Boohwal je prva k-rock grupa koju sam čula i zavolela... Volim i stari TRAX (videh ovde jedan link :) ), Jaurim a dobar je i Jang Giha and the faces.

FTIsland je kul, @RisingSun ih jako voli! Ali ja nikako da im više dam šansu, da ih poslušam. Ovako znam pojedine pesme i mislim da je Hongki odličan pevač!
CNBLUE je baš onako lagani rokić, može uvek da se sluša! :)

Za ovu me RisingSun zeza, pesma tj. spot je parodija na boyband-ove tj. pre svega na bigbang ja mislim, ali nekako mogu da je slušam bez prestanka. Zvuči kao da je iz 80-ih godina, zar ne?

hahahahah ovaj G-Dragon je isto faca =))

@mizztic
ja volim onog JJnesto, toliko koliko volim predsednika nase slovenske vlade!!