Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hello hello! Evo da se javim, vidim da ovde ima fanova CNBLUE!! Kako vam se cini najnoviji album, do sada ste mogli lepo da ga preslusate!

Osim njih u poslednje vreme slusam Jaejoong-ov solo album, ko nije poslusao, mislim da je stvarno odlican solo:


Link to comment
Share on other sites

@aida koga ja volim??? Cekaj... objasni mi jel ovaj Jaejoongnesto novo ime LMH, PSH, Hong Ki, Lee Wan ili JYH?? Ako koji od njih promenuo ime u Jaejoongnesto onda ga volim!

*pocinjepakiratizasarajevodaaidutresnepoguzici*

;)

Link to comment
Share on other sites

Hehe, čekajte, devojke, nisam skapirala ovo za Jaejoong-a, volite li ga ili ne :D
Realno, sa ovog albume jedino je MINE malo heavy pesma, ostale vuku na balade :)

Inače volim rock, Boohwal je prva k-rock grupa koju sam čula i zavolela... Volim i stari TRAX (videh ovde jedan link :) ), Jaurim a dobar je i Jang Giha and the faces.

FTIsland je kul, @RisingSun ih jako voli! Ali ja nikako da im više dam šansu, da ih poslušam. Ovako znam pojedine pesme i mislim da je Hongki odličan pevač!
CNBLUE je baš onako lagani rokić, može uvek da se sluša! :)



Za ovu me RisingSun zeza, pesma tj. spot je parodija na boyband-ove tj. pre svega na bigbang ja mislim, ali nekako mogu da je slušam bez prestanka. Zvuči kao da je iz 80-ih godina, zar ne?




Link to comment
Share on other sites

Još ja kad sam pročitala aidin komentar pitam se ma od kad to naša jasy slusa Jajonga. Moram poslusati te novije balade od njega, inače poslednje koje sam slušala su Heaven, Still in Love, Get out,  Empty.  Mogla bih stalno da ih slušam. 

Link to comment
Share on other sites

onaj treci iz njigove grupe. Onaj koji ne glumi u dramama. Onaj mi ima super glas a ona dvojica(jjnesto i mikimouse ili sta je vec) se mi ni malo ne svidjaju. Jos danas ne znam zasto ne. Kad vidim, da glume u nekim drama uvjek izgubim interes za dramu. Prije nisam ni LMH voljela ali mi nikad nisu smetale njegove drame, ne volim ni PMY i ako bi prica bila dobra vjerovatno bi opet gledala njenu dramu i ako znam, da ce me vjerovatno razocarati. Ali zasto moj mozak ne moze onih... stvarno nemam pojma.
Onaj jjnesto mi je pravi dripac. Ops...

Link to comment
Share on other sites

@aida SIROV BUREK!!!!!!!!!!!!!!!
(ne mogu cevape)

@lexiesanja idem slusati. Onew mi je cute ali njihove pjesme nisu mi bile nikad nesto posebno.

Edit: Awwww kako zalostan video. :(( :((

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..