Jump to content

К-поп и забава за EX-YU/ K-pop i zabava za EX-YU


Recommended Posts

  • Replies 4.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@hobi Dobro što na yt ima o svakom paru dosta pa kad odlučiš lako ćeš presnimiti a i na ovom sajtu su ti starije epizode. Teuk i Sora su mi simpatični, on je u vojsci sada pitam se da li će slučajno biti i pravog venčanja za koju godinu. Ne znam zašto ali on meni liči na Rusa, ne mogu verovati da je Korejac. Da imam toliko vremena gledala bih ih opet. A i YongSeo mi je jako simpatičan par. Neke stvari ostaju uvek nedorečene samo oni znaju pravu istinu, da li je to bila samo gluma ili nešto više. Ovo su dva najpopularnija para pored Nichuna i Victorie.




Ovde se može gledati a možda i preuzeti

[

http://www.wonderfulgeneration.net/2009/04/we-got-married-other-couples.html]


Link to comment
Share on other sites

@aida hahahah evo ovaj je direktno za tvoju zbirku ludih frizura =))



Ovaj tip je lud HAHA. Nema veze ja ga jos uvjek volim.

Ne poznam ni jednog korejca.
Link to comment
Share on other sites


[Kod nas po parkovima pogotovo leti oko trim staze ima dosta stranaca koji čekaju papire nekoliko dana pre prelaska u Hr. Nisam ih izbliza videla ali može biti da su iz Istočnih zemalja. Kada krećemo sa časovima korejskog ili japanskog? Kako je krenulo ne zna se kada će zatrebati, verovatno ste i vi čuli o nekoj žutoj rasi koja će jednom vladati u budućnosti našim krajevima.][/ spoiler]
Link to comment
Share on other sites

I meni je super spot. Posebno pocetak =)) =))

@orhideja meni cool, da je JGS tako lud. Previse za Koreju zato ga tamo ne vole. Vidi mu se da radi ono sto hoce i da u tome uziva, dok je tako meni je super. Vidim, da je tip u roku jedne godine snimio rock album i album sa elektro (stajaznam) muzikom. Svuda ga ima.
Ah i hvala bogu, da se je bar rjesio one svjetlo smedje kose, sad se jos samo mora osisati!

Link to comment
Share on other sites

Ima dosta fanova i zna da je talentovan zato valjda to i radi, mislim može si to dozvoliti, u tim godinama je kad želi u svemu da se oproba ali za moj ukus šarenila nekad previše, njemu dobro stoji i duga i kratka kosa. Deluje kao opuštena osoba kao da nije rođen u Koreji.
@aida evo ovog momenta proradili mi svi linkovi.

Link to comment
Share on other sites

Lep članak, većina umetnika prolazi kao on a retko kad i čujemo o tome, nije tako lak glumački  život kao što neki misle. Razumem da im je hteo dokazati da je uspeo uraditi većinu stvari koje je sanjao ali nekada pretera sa svojim narcizmom na društvenim mrežama. Uvek se držim toga nemoj se nikada hvaliti sam, jedno je samopouzdanje a drugo je narcizam. Želim mu sreću u pronalaženju sebe i da bude svoj do kraja i da pusti da ga drugi hvale.
@jasy da li si čula za irsku grupu Clannad? Tražim već dugo nešto od irske muzike.

[

]

Link to comment
Share on other sites

@jasy spomenula me koliko volim JGS, meni on nesto specialno. Pomalo ne ne volim njegovih drama (vidi se previse umetan, kako ga hocu prikazati ko drugo osebnost, šta on gotovo nije- nije mi jasno zasto uzima take uloge) ali inače obozavam ga u intervjujih jer stvarno zabavan, svida mi se jer radi sta hoce i ne plati puno paznje sta drugi misle. 'lud' ili ne tip je car! Imas los dan, on ti je garancija, da čes se smejati.
\m/

Link to comment
Share on other sites

@orhideja ne na zalost ne poznam. Jedini Irci koje sam slusala su U2 i Westlife :P

@lexiesanja tocno to sam mislila. Svi znamo kako se korejski glumci uvjek klanjaju i kako su ponizni i poslusni. Vsi misle kako su super uspejsni a u stvari jim vecinu novca uzmu agencije. Ali posto jim je mentalitet takav oni se jos uvjek klanjaju za takve stvari. Zato da je JGS uspio napraviti sve po svojoj volji ja ga postujem. I svejedno mi je ako plese sa kantom na glavi on mi je jos uvjek cool.
Mislim da on niti ne bi snimao drame, da ne bi to njegovi obozavatelji od njega ocekivali. Posto su njegovi fanovi mladja generacija snima samo teen drame. Japan spokupi sve zivo na cemu je on tako, da je svejedno da mu drama u Koreji pogori.
Stvarno bi ga voljela vidjeti u kakvoj ozbiljoj drami.
Hahaha... bar ovaj video me je nasmiao. Pocetak je bio na repeat. Koja faca.

Edit: @orhideja jel su i The Corrs irci? Ako jesu onda poznami njih :P

Link to comment
Share on other sites


@jasy jesu i The Corrs su Irci.Moram nešto od tradicionalne irske muzike pronaći.Sinoć sam čula ovu korejsku tradicionalnu pesmu od mlade glumice Lee Yeon Hee u drami EOE.
ARIRANGIn Korea, there are lots of folk song named Arirang. Each part of Korea has different kind of Arirang. The most famous piece of Arirang is Kyong Ki(the name of Province near Seoul) Arirang. In this video's composition is based on Jin-Do Arirang which is from the other place of Korea.



KOREAN TRADITIONAL MUSIC

[

http://www.youtube.com/playlist?list=PL9046815BB60CAC39]


Link to comment
Share on other sites

@orhideja nisi mene pitala, ali ću odgovoriti, clannad su se proslavili sountrackom za film Posljednji Mohikanac, dosta su dobri. Ja volim poslušati i Enyu, a Secret Garden ima jednu predivnu tradicionalnu uspavanku Sleepsong
E da, i Dublinersi su dosta poznati

Link to comment
Share on other sites

@jasy da imam toliko vremena, drame mi ne daju prostora,počela bih od italijanskog,francuskog,korejskog i japanskog. Davno sam i ja probala hangul teško baš se treba posvetiti tome. Ne idem bez tebe jasy pričekaćemo bolje ekonomske prilike za naš put, tako javi se kad se odlučiš za put.


@hobi nemoj da te iznenadi da svako malo se o tom crtanom liku govori u nekom njihovom filmu ili drami, pitala ja i moju decu da li su čuli za njega, kad sam čula da je toliko popularan u Koreji.

=))

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..