Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Što mi se sviđa ime ove poslednje drame :rolleyes:. Dragana bila sam ti u komšiluku prošli vikend :D.

 

Gledam one dve omiljene i dalje, ovaj mesec se trudim da završim Ghost dugo izbegavanu svih ovih godina :vicx:, jeste da sam se nadala nekoj maloj romansi ali za sada 13/20 ništa više od istrage i jurnjave za krivcima.... i taman se nakanim gledati nastavak neke epizode i tad dođem u stanje da ne mogu prestati gledati. Problem je što je gledam uz jednu tajvansku što ide ovih dana i što joj je veoma slična samo s malom primesom romanse.... i ne znam koju pre gledati 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo zadnje za mačku ću morati jednom prilikom da se uverim :D čitam i ja juče na listi o tom i ne verujem šta kažu... 

http://stil.kurir.rs/vase-dete-vi/mama-iz-beograda-o-kojoj-bruji-ceo-svet-necete-verovati-sta-radi-sa-sinom-foto-clanak-38398?utm_source=kurir&utm_medium=banner&utm_campaign=stilwidget

 

I ovo je isto slatko  a usput pitam se jel se porodio neko od ovih naših članica što se ne javljaju ima li kakvih beba kod nekoga :rolleyes:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Remember opet on - YSHo i to njih dvojica u istoj drami to ću gledati

Ako ne stignu neke dobre drame uskoro od JCW  obećavam da ću uskoro početi Healera ponovo gledati 

E baš mi se od juče nešto gledalo od njih i sad naiđem na ovu Otona Joshi ili Lady Girls http://mydramalist.com/article/2015/12/06/currently-watching-lady-girls

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Draga @Vanilia hahahaa da li ti to nesto znas a cutis:dizzy: bebe ??????? Bas bi bilo lepo da imamo prinovu :wub: Meni sledi cuvenih mesec dana ispunjenih gostima, tako da tek od kraja januara mogu da vam se pridruzim u punoj formi....Trenutno ne gledam nista, cak sam i Love me if you dare prestala da gledam i ostavila za poslasticu kada se vratim.... Ukoliko neko zeli, predivna devojka sa neta prevodi istoimenu novelu i to za svoju prijateljicu, sto je preslatko...

 http://lmfyd.blogspot.co.nz/

Kroz njen rad, jos jednom sam shvatila koliko je prevodenje tezak i zahtevan posao, da preneses duh, karaktere na svoj jezik, kao da i ti sam ucestvjes u pisanju...Stoga, hvala @draaagana jos jednom, za sve drame koje si prevela...

Ah, umalo da zaboravim, moje dve koleginice su se zaljjubile u It's ok it's love.....Imaju i u sta da se zaljube, zar ne?

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Anagard zna se ko bi na ovom forumu mogao biti baka a ko mama :D. I ja sam s tom dramom u zaostatku koju epizodu a svakako da će biti poslastica. Slažem se za zadnju dramu. 

Sredinom januara kreće One more happy ending JNara i JKyung Ho nadam se da ćemo većinski gledati ovu dramu 

 

Hobi sviđa mi se većinom izbor glumaca na listi koji su izabrani a eto za neke izgleda nisam nikad ni čula :blink:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bok društvance, malo ali odabrano...

 Nisam dugo dolazila, jer jednostavno  sam nekako zapala u  neko mrtvilo i  posao, pa  me uhvatila neka melanholija... valjda zbog svega što se izdešavalo u zadnja 2-3 mjeseca....

 Srećom, malo su me djeca izvukla iz  te čamotinje....

 Pomagala sam svojoj kćeri u nekim poslovnim projektima, pa mi je to oduzimalo i ono malo slobodnog vremena, ali neka... za djecu nije ništa teško... bar sam se imala čemu radovati...

 Vidim da je i ovdje na forumu zavladalo veliko zatišje, svi smo nekako  zašutjeli...

 Ali eto idu praznici, pa se iskreno nadam da će svima nama u narednoj godini biti puno ljepše i veselije.

Ljubim... :kiss:

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mini drama Longing for Spring  4 epizode, on onih modernih i kratkih sa lepim detaljima i dobrim ostoma a jednolicnom pricom, yt prevod

https://www.youtube.com/watch?v=hvKFjAV3yWM

 

Gleda mi se Cheers to me ali tek dve epizode kao i jos novih nekih drama, inspirisale su me ove dve japanske bas ovih dana  From Five To Nine  i Lady Girls. Prva je nova od Yamapija ovaj put u ozbiljnijoj ulozi.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kao prvo da cestitam Božić svima koji slave a kao drugo da vas sve pozdravim nakon dugo,dugo vremena.

Evo par video u duhu ovih dana da se malo izvucem sto se nisam javljao ovako dugo :D

 

 

 

Pjesma iz prve reklame.

 

Budite mi sve jos jednom pozdravljene i do mog redovnijeg i češćeg javljanja over and out.

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..