Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@Vanilia Nisam probala taj recept. Kako sam ionako umorna ovih dana, samo se nadam da cu nekako i to izgurati ovaj vikend...Mislila sam da to sto nisam isla na odmor ovog leta nece bas mnogo na mene uticati ali ne da sam se prevarila...u jesen sam usla mrtvosana...

@MitziD  Filmovi su mi na holdu, ali cu sigurno pogledati...Da budem iskrena, meni se She was pretty primila tek posle pete epizode. Jeste da ima urnebesnih scena na tone, ona je neverovatna kao i uvek ali ono sto me sasvim zapanjilo je koliko je Siwon dobar. Neodoljiv jednom recju. Ali stvarno neodoljiv devojke....

Velika desavanja u 20 veceras....:wub: ako neko prati ...

Spoiler

TA1_zpspogq6vwp.jpg

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@MItziD mora da si mislila na nekog drugog Adnan,jer ja nisam ni mal,ni debeo niti bucko :D,i mozes ti stipnuti i negdje drugo,ne samo obraz :P

Ja sam izgleda odgledao previse serija,koju god krenem gledati u pola puta mi postane motona i dosadna,izgleda da sam sebi digao standarde na visok nivo.Krenut cu da gledam D-day,valjda mi ona bude pasala,malo naucne fantasike u plotu serije.

Do slijedeceg kuckanja over and out.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bok, društvo, ja navratila malo da vidim šta se dešava :D

 Vidim da svi nešto tražite da gledate ili pomalo gledate, iskreno ja gledam She Was Pretty( ujedno je prevodim)  i umirem od smijeha, ona mi je jednostavno urnebesna,a i Siwon mi je u svakoj dobar. Njegove transformacije su mi uvijek zanimljive, a da je prezgodan - jeste, to mu priznajem. Ne znam curke jeste li ga vidjele  kako je popločan? Mila majčice pločice za cijelu kuhinju, kupaonu a i za spavaću sobu se nađe po nešto ;). U svakom slučaju  mi je ljepši za vidjeti od njene prve ljubavi 

 Ostala mi je zadnja  epizoda Yong Pala da pogledam, ali to ću sutra, za danas mi je dosta...

Gledam još o Twenty  Again, dobra mi  je ali ne toliko koliko sam se nadala. U pojedinim trenucima mi dođe da uđem u komp i da je ispljuskam što je takva ovca išto se ponaša kao retardirana. Mislim da je scenarij malo plitak. Ali, Bože moj, ne može baš svaka biti savršena.

 SWP mi je najbolja za sada od ovih koje gledam. Vidim i Mitzi se sviđa, to je zato što se voli dobro nasmijati isto kao i ja . Valjda raja s Dolac Mate slično razmišlja, a? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bok. Trenutno ništa ne gledam. Valjda sam  kao @Adnann digla kriterije. Sve drame su mi nekako slične jedna drugoj pa čekam nešto novo poput Misaeng i sl.

Inače, Turci snimaju seriju prema kdrami Full House. Zove se Trenutni status:Komplicirano. Gledateljima se sviđa. Nisam gledala pa ne mogu usporediti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gledaoci visokih standarda na okupu, i mene neko da razume. Treba i meni neka komedija pa ću probati gledati ove nove predloge. Ovaj gledaoc bi neke orginalne serije gde se spominju razne vrste sporta pa što da ne i nečije interesantne biografije predstaviti a ne samo ceo od ove ili one firme, ova ili ona modna kuća, ova svekrva ili snaja i slično. Orginalnosti molim. 

 

@Mitzi taj glumac meni uvek ko neki medica kad ga gledam ima takav osmeh. U BG zadnji put ga gledala. 

 

Ako je Siwan iz SJ može se čuti štošta o njegovoj orijentaciji.  U pravu si Dragana jedan od njihovih najlepših umetnika. Meni je bio super u onoj starijoj seriji Oh! My Lady

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Zbog te monotonije mi se čini da će japanske i kineske serije biti u buduće više gledane. Veliki je izgleda problem što se svi pribojavaju da ih neko optuži za plagijat. 

YPal moglo je to i bolje.  

 

Ti si često u gradu a mi ostali ne izlazimo tako često u grad pa i nemamo prilike šta videti od silnih obaveza.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Može se sve postići posebno kad živiš negde u centru grada pa i dok piješ popodnevnu kaficu s terase imaš dobar pogled. :) mora da još nisi mama ili tetka 

 

DN japansku još nisam gledala. 

 

Anagard završi li više s ajvarom pre bi rekla da je u thai svetu :rolleyes:

 

Jutros ovo videh, možda nekom zatrebaju predlozi 

 

a tek što su ludi, ne verujem da su mogli smazati sve porcije taj dan 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napokon sam nasao seriju koja mi je privukla paznju,D-day ima za sada sve faktore koje cine seriju po mome ukusu,nadam se da ce tako da ostane do kraja,veoma obecavajuca serija.

@MitziD ja sam vec odavno u BiH,moja nova lokacija je Travnik,sada smo bas blizu,ako kada nadjem vremena skoknem do Sarajeva busem ili ti dodji na plave vode  da se malo okupamo:D

Do slijedeceg kuckanja over and out.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mitzi ljubavi, ti znaš da se ja ne ljutim....ali shvati me. Ja sam davno otišla iz velegrada i zaglavila u malo većem selu, a tu zgodnih frajera nema ni za lijek a Siwon je komad  moraš priznati.

Nedavno sam ga gledala u nekoj kineskoj inačici WGM, ali samo se kod njih nešto  We Are In Love, sa kineskom najpoznatijom manekenkom  koja radi za  Victoria Secret  Liuwen i baš  mi je bio onako , pravi frajer. Čini se da mu se jako svidjela ta cura, baš se vidi da se dobrano naložio na  nju.

Vanilice, moram priznati da ovako još nisam jela Indo Mie Goreng, mada sam znala svašta dodati u njih :D

Edited by draaagana
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Hvala onima što nahvališe Second Time Twenty Years prve epizode su mi odlične, a likovi sina i oca mi se najmanje dopadaju za sada. Drugu nisam počela gledati kad sam videla bratski par iz Secreta. 

Ma da Dragana dobro kažeš ona sve vidi sa terase još, a mora da ima i dosta koncerata tako da je prilike. Sve ima svoje prednosti i mane. 

 

 

 

I da meni dfirica ne radi upozorava na neke opasnosti 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@hobi,čini mi se da nije loš. Sinoć sam počela, ali sam bila pospana pa dovršim večeras. Primjetila sam da ima dosta dobrih filmova sa lošim prevodom... @draagana dušice moja naravno da je dobar frajer. Da te pitam, da li si čitala Travničke hronike? Novo izdanje, erotski roman..bas potresan.Ja sam jos potresena....hahahahahahha.   Da ne bude zabune, glavni lik je izvjesni Adnan, tek emigrirao iz Austrije zbog problema sa mužem od švalerke... 

jooj daa...to je onaj engleski hau jes nou kad pomislim da bih bolje razumjela raw snimku :crazy: Ako ništa drugo, barem po sluhu raspoznajem korejske turiste od kineskih i japanskih :D Radnja  nije loša, samo je naslov previše suhoparan za erotski roman ;)

@draaagana jesi li gledala domaću seriju Jedne letnje noći prema romanu Mir-jam To je bilo jedne noći na Jadranu? Ima 13 epki.

P.S. Imamo vodič za k-film

http://www.tportal.hr/kultura/knjizevnost/392781/Sve-o-korejskoj-kinematografiji-iz-pera-Velimira-Grgica.html

 

Edited by hobi
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Mitzi, zlato, taj erotski nisam čitala, mada mi je glavni lik nešto mutno poznat...B) mora da je roman interesantan kad se o njemu i na forumima piše ;)

Hobi gledala sam je dok se još davala na  Prvoj. Moram priznati da sam razočarana izborom  glavnih glumaca, jer  misli da su mogli i bolje da nađu. Glavna glumica  mi je totalno neuvjerljiva u svom liku, a ni sa glavnim glumcem se nisu baš usrećili, bar ja Dubravka nisam tako zamišljala.

 Puno su mi bolje bile Ranjeni Orao, Nepobedivo srce i Samac u braku. Sa Grehom njene mame također nisam bila zadovoljna jer me gluma glavne glumice razočarala.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nisam baš toliko oduševljena ovom dramom STTYears ali moram reći da je svaka rečenica na svom mestu, nema nekog glasnog humora ali ljudi koji su u braku razumeju i ovaj tip humora. Na prvu ništa posebno a opet neki likovi te inspirišu svojim postupcima na razna preispitivanja.

Mitzi razumem zašto ti sad u tim godinama nije zanimljiva ova drama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@MitziD I am freaking in love :wub:   isto gluha ali hajd to mozem zaboravit. Zasto, kako... ma danas vidjela Miyavija u zivo. Zaboravi svaki video na netu jer u zivo covjece raztura na svojoj gitari, a onda je ovdje jos njegov glas i ako to nije dovoljno onda nije ni malo los za oci. Mogla bi ti napisat roman o koncertu ali nesto tako mora covjek da vidi u zivo... Stvarno sam svake toliko tekom koncerta pomislila natebe kako bi to bilo za tebe... steta ali cura stvarno se moramo nekad sretit na nekom koncertu.

ps.  Nemozem ili neznam stavit lastnog videa ovdje imala bih snimko za tebe pa onda samo nadomesteg sto nasla na netu ikod nas odigrao ovo:

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Prvo tehnicne zadeve sa puta: koncert bio u Becu a karta 28eur sto u obste nije dosta za show kojog napravio

A izgled... oh my god! Kako moze covjek bolje izgledat u zivo kao na tv kdje ga fotoshopiraju? Divan je. Upravo je visok, mrsav ali znas ne vise ono lolita mrsav. Tako da tatooji koje ima prido divno do izraza. Usisan sad na kratko... ma isto kao u videu gore. A prezenca, karizma kojo ima na odru jest... just wow!

Moram priznat da nisam bila njegov najveci fan sta se tice vokala, vise voljela Gacta (cekam sad da on dode u blizinu) ili jos kojog muzicara sa nekoliko dubljim glasom... ali kad ga sad tako slusala ima nevjerovatan glas sa razponom u tonu.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..