Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

:bawling: Ko to mene saranjuje :P:P E bas uzinat necem da mrem:P Nemam lap :bawling: onaj moj otisao u vecna lovista, tako da eto, ipak je nesto riknulo u mom slucaju. Ali polako skupljam kintu i preporuke tako da cu uskoro, bar se nadam, opet biti sa vama da komentarisemo...i smejemo se:D

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Anagard nadam se da će uskoro novi lap stići. Evo preporučujem Acer već osam godina radi, zadnje tri sa postoljem. Ako je za neku utehu osim Descendants of the Sun ostale i nisu neka novina. Madame Antoine će ti se verovatno dopasti kad budeš gledala jednom prilikom. Nedostaješ i ti nama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovdje ne smijes ni par dana napraviti pauzu odmah te proglasavaju pokojnim,moram biti stalno u stanju pripravnosti da se to vise ne ponovi :D

Definitivno The Descendant of the Sun je serija koja najvise obecava,prvih 6 epizoda su odlicne,samo ovako da nastavi.

 Back to 1989 tajvanska serija takodje nije losa,prilicno simpaticna serija a One More Happy Ending je meni od pocetka pa do kraja bila odlicna serija,preporuka od mene.

Filmove ne pratim,pa tu samo vi meni mozete nesto dobro preporuciti,obrnuto ne ide.

Eto do slijedeceg javljana pozdravljam,over and out.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ne mogu opisati koliko se obradujem kad neka od ovih novih završi. Juče sam malo prešla i Coffe Prince i zaista to nije bila drama za mene, uz tako dobar cast moglo se to i bolje sve odraditi. Njih dvoje mi kao par nisu ni malo odgovarali. CP sam najviše gledala zbog Kim Jae Wooka ali uloga mu je neznatna jedva da je progovorio koju rečenicu u par epizoda. 

 

Čujem sad JCWuk u Kini snima a mi čekamo korejsku dramu od njega, zna li on to? 

 The  Priests za one koje tema zanima- veoma dobar film, a za romantičare Love On-Air 2012 sa Lee Min Jung koji ima neku laku temu i smislenost za one koji vole slušati radio. Film za kišne dane. I will fly to the sky on a wheelchair japanski film, životna priča i lična borba iako vidim ima dosta desetki od mene je dobio 7,5. 

 

Mitzi film WBH je bio odličan ali težak. 

 

22313940446822808_f2c4ad2c_t.jpg
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni on nekako nije nikad posebno bio omiljen. Taj japanski film se tako zove poslaću ti link ako ga već nisi pogledala. Dobar film White Night 2009 sa Goo Soo i So Ye Jin 

Prelep film za decu The Way Home 2002 glumi Yoo Seung Hoo kao dete. Uz ovaj film prisećamo se naših divnih baka. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jedina serija koja se trenutno prikazuje i koja je vrijedna paznje jer je pravo dobra je Descendants of the Sun,po mome misljenju sve ostalo nije bog zna sta.Ne znam za vas ali ostale price nemaju nesto to u sebi da te privuku pa da sa iscekivanjem cekas nove epizode.

Nova serija koja je krenula Goodbye Mr.Black po komentarina na dramabeans kazu da je dosadna i da je pisanje lose ali cu ja ipak sam da to procjenim jer dosta puta znaju i oni progrijesiti.

Nije losa nova Tajvanska serija Refresh man sa Aronom kao glavnim glumcem.

Danas cu da vidim kakva ja nova rom-com Ms.Temper and Nam Jung Gi.

Do slijedeceg javljanja budite mi pozdravljenje,over and out.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ms.Temper and Nam Jung Gi  juče sam čitala o njoj i plot mi se sviđa tako da je imam u planu. Za ostale si u pravu Ado. Juče probam gledati jednu dosta popularnu i nisam mogla dalje od prve epizode. Sad mi ostalo još da pogledam Angry Mom da vidim kako će mi ići prva epizoda. A i Marriage Contract ću gledati mada mi ona nije u omiljenim glumicama. Na sve strane čitam kako Uee upropasti gledaocima svaku dramu u kojoj glumi pa me malo i strah početi s tom dramom ali plot je odličan podseća na japanske drame toga tipa. 

 

Sviđa mi se Angry Mom tj. Mami je pukao film gledam sa domaćim prevodom. Stvarno zanimljivo podseća na School 2015 i slične drame. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kazu da UEE gluma u Marriage Contract je odlicna,jos plot same serije je super tako da cu i ja uskoro krenuti gledati kada je hvale na sve strane.

Goodbye Mr.Black nakon prve dvije ne tako dobre epizode serija je pokazala da ima kvaliteta i interesantan plot,zato nije na odmet baciti pogled na ovu seriju ali morate biti strpljivi sa prve dvije epizode.

Ms.Temper and Nam Jung Gi solidna rom-com sa ne tako tipicnom pricom kakvu ima vecina rom-com serija.

Za ostale serije nema se vremena,ako se nadje javit cu utiske za njih.

P.S.

@MitziD ako mislim da Hello richard simmons vidio sam,tj cuo sam.Nek si nam se i ti javila,ja te htio otpisati i reci RIP :D 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

prenosim od KBTa

Evo vesti zbog koje smo se gotovo zagrcnuli jutarnjom kafom  ★
Glumica Ku Hje-sun (Ku Hye-sun - Krv, Oči anđela, BoF) i glumac An Đe-hjon (Ahn Jae-hyeon - Moj dragi je vanzemaljac, Krv), objavili su da će se venčati 21. maja jer žele da "ostatak života provedu jedno pored drugog kao partneri". Kažu da "dok su zajedno, jedno od drugog uče šta znači 'živeti za drugog' i da žele da nastave da poštuju vrednosti onog drugog". Vest su objavili zajednički preko svojih agencija. Venčanje će biti mala, intimna ceremonija, a novac od poklona koji pretekne od troškova par će donirati dečjoj bolnici. Vest o njihovoj romantičnoj vezi pojavila se u martu, kada su priznali da su par već godinu dana. Upoznali su se na snimanju drame "Krv", koja se emitovala prošle godine od februara do aprila, a počeli da se zabavljaju posle njenog snimanja. Želimo im sreću i mnogo lepih drama i filmova, gde će i nas da vesele!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dobro sam morala razmisliti da bih se setila tko su ti mladenci :D samo nek se uda manje će serijskog prostora zauzimati bar ona. 

 

Ado znamo da ti je Uee omiljena glumica a znamo i zašto :P ok daću joj priliku kad tako kažeš

 

Pozdrav za besmrtni forum i ljude 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..