Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Dok sam ja blejala po stranim zurkama, propustila najvazniju, super je kada svi svratite...

@hobi Ja ne sumnjam u delotvornost ove maske, pa valjda smo svi ovde ssvedoci koliko azijska lica mogu biti savrsena .

@Vanilia  Ja kao rodeni baksuz koji bi voleo ali nece da moze :D da menja boju kose nazalost to ne mogu da primenim....Naime, meni samo odgovara ova zift crna kosa....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Opet JHyuk vrednog li čoveka

@anagard isto je sa bojom i kod mene koju god tamno smeđu kupim i dalje dobijam istu boju neka nijansa koja deli tamno smeđu i crnu. 

 

Još nema drame koju ćemo većinski gledati... možda u jesen

 

Gde nam je tajanstvena @Sanja kako ide PL drama?

@Ado ako nije previše lično nastavljaš li studije i dalje u svojoj zemlji? 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@vanilia da nastavljam studij u BiH,sve predmete koje sam polozio gore predao sam ovdje pa sto mi prizanju bice dobro a sto ne prizanaju ne mogu ja tu nista kada nije isti plan i program fakulteta.

Ja sam imao problema sa netom ova zadnja tri dana pa sam se nekako snalazio da vam odgovorim,danas je ponovo dosao pa cu kuckati sa vama bez problema.

over and out.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@Adnann Nadam se da ce ti priznati, bar one najteze predmete....

Cini se da su se  na VIKI malo zamorili od drama ili je postao preveliki problem licenciranja, pa je cekanje na prevod postalo mnogo duze. Doduse, sada je i drama cool oformila svoj tim pa dobijamo prevod za one drame  koje VIKI nije dobio ili nije zainteresovan. Znam da me necete pogresno shvatiti, potpuno mi je jasno da ljudi to rade dobrovoljno, samo komentarisem  trenutnu situaciju.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Lepe vesti Ado, biće izgleda nešto i od onih ćevapa sa Mitzi a i prilika za mnoga lepa poznanstva i kako reče Anagard najteži predmeti nek ti se prvi priznaju. 

 

Anagard i ja sam juče primetila da sam za neke pre šest meseci proveravala tamo prevod a još nisu gotove a meni se tako gledaju, sa nekim kasne i po više godina, težak je to posao kad se svakodnevica još doda, oni što postižu stvarno veliki je to uspeh. 

Ozbiljno razmišljam da krenem i sa HKing 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bok, društvo, vidim raspisali ste se, lijepo vas je vidjeti na okupu.  raspisali ste se o prijevodima, pa me zanima za koje ste to drame zainteresirani, a da nisu prevedena bar na engleski? Ja sam za sada  na prijevodu She Was Pretty, a Yong Pal  gledam onako za svoju dušu. 

20 again još nisam počela, ali imam ozbiljnu namjeru, jer mi je lik presladak, još kad ga se sjetim iz  Angel eyes ....mmmm... ne smijem ga  propustiti

 

Edited by draaagana
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Hvala @Adnann, srecan praznik tebi i tvojoj porodici, nasoj @MitziD takode!!! 

Trebace mi i srece i mira i malo smeha jer je trenutno sve na stand by...Obaveza imam i previse, uostalom takvo mi je celo leto a ne smem ni da pomislim na sledeci period koji mi nailazi. Jedino sto mi zbilja treba je pozitive i snage da sve iznesem. 

@draaagana  Zao mi je sto oni nisu radili Oh my ghost. Kako sam bacila pogled na SWP forum vidim da prevod jos nije 100 %. Uh, ala zvucim nezahvalno... Zbilja ga ne smes propustiti, sem kroz sake :D:D neodoljiv je u 20..  

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bolje će ti biti da ti je to privremena okupacija, meni su deca okupirala Tv ceo dan neki crtani tako da ne gledam ništa a i bolje kad čujem šta se sve dešava. Pre desetak godina one prve Farme su bile interesantne. Neki su se sprdali pre nekog vremena ljudima koji gledaju serije e sad su i oni postali posvećeni tim emisijama. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja se ponadao da cu do odgledam ono sto sam propustio makar po par epizoda ali nista od toga,dođe Bajram i sve sto je vezano za Bajram i onda vidim da sam imao 0 min vremena za serije.

Kad ste vec pomenuli farmu ja bi opisao jednom rijecju "ludnica",ni jedna druga rijec ne pase kao ova :D

Kao i uvijek moja ustaljena odjava over and out.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Yong Pal sam počela gledati ali nekad pomislim bolje da nisam a čujem ni Anagard nije oduševljena. Zapamtila sam da ga ne planiraš gledati. Po običaju razvukli seriju koliko su mogli. Da kiše padaju ove sedmice, ajvar se kuva, još malo lišće će da krene... sezona oraha je već tu.... 

 

Ado a tek kad se jednog dana oženiš i stignu prinove tek onda će biti ludnica a seriju jednu godišnje ako budeš sastavio odgledati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vanilia tu si potpuno upravu,zato sada koristim ovo vrijeme dok jos uvijek nemam toliko pririteta u zivotu za gledanje serija a kosto si rekla kasnije svaka serija koja se odgleda bice uhar.

Ovo vrijeme napolju se ubilo za gledanje serija a posto svi osim lexiesanje veoma rijetko posjecuju nas muzicki forum evo jedna lijepa pjesmica koju sam nasao,nisam bas dugo nista postavio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cs drustvance...Jos sam na uverenju da mi je 20 vrh serija, i po prvi put bih volela da drama ima 30 i neku epizodu..

Yong Pal me smorio iz jednog vrlo prostog razloga, mocnici i njihove igre pa na to, samo mi fale high tech doktori a u nasim ambulantama nema ni inekcija ni lekova a o najprostijem ekg -u da ne govorim. 

Uh, kad vidim tog vampirka, odmah se zagrejem @MitziD i koji glas ima............Evo me opet, ko o cemu ja o glasu..sta cu kada mi je to slaba tacka..

Kada smo vec kod toga, pretpostavljam da su i tebi glasovi slaba tacka urednice muzicki @Adnann:D

Tv i dalje ne gledam, samo retko bacim pogled u prolazu...

 @Vanilia ovog vikenda cu biti do lakata u ajvaru.....:sweatingbullets:  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@anagard sretno sa  ajvarom, verovatno si već čitala da se može peći i u rerni na 200 C, interesantan recept. Obično džem od šljiva ili šipka pravim u rerni na taj način. 

 

Otišla malo do britanskih serija i filmova tražim linkove za Poldrak prva sezona kažu da nije loša. 

 

Volim gledati CJWoo prva dama korejske kinematografije bar za mene, a tu novu s njom kad hvalite probaću gledati. Meni se u stvari gleda Mrs. Cop da li je neko probao već gledati pitam se?n

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..