Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

pozdrav svima, sa zakašnjenjem vam čestitam novu godinu...neka bude bolja od prethodne :)

i ja se vraćam nakon pauze... trebam završiti Awl i Imaginary Cat... ja sam definitivno zasićena pa tražim nešto drugačije kao što su ove dvije drame

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@MitziD evo preporuke :) ima na viki s prevodom, za drugo ne znam

FILM "BALETAN"  (Ballerino) - dirljiva porodična priča o borbi mladog izbeglice iz Severne Koreje: istinska lepota igre prevazilazi sve. Pjong-o (Čoi Te-huan) u Južnoj Koreji upoznaje Lija sun-Vua (Li Jung-vu), talentovanog prvaka Korejskog nacionalnog baleta i zbližava se s njim. Pošto je okusio čari uzbudljivog sveta igre sa svojim novim drugom, Pjong-oov život počinje da se odvija tako kako on nije mogao nikad ni da sanja - on postaje istinski baletan. "BALETAN" je južnokorejski TV film snimljen 2014, u režiji Lija Min-vua.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zdravo dragi moji, najpre da vam svima pozelim sve najlepse i najbolje u Novoj godini, svakako da vam bude bolja, kvalitetnija i srecnija nego protekla!

@MitziD draga SRECAN TI RODENDAN sa nedelju dana zakasnjenja... 

Hej deco, a sto se cudite zbog nastale "suše" :D pa dosta nam je vode iz 2014. za tri života :D 

Ja sam jos uvek sa ludačkim rasporedom tako da  od gledanja serija ništa.....ali februar je blizu....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@MitziD nek je sretan,berićetan i nafakali sa zakasnjenjem :D

Evo par preporuka za tebe http://www.koreandrama.org/splash-splash-love/

http://www.koreandrama.org/remember/

http://www.koreandrama.org/oh-my-venus/

http://www.koreandrama.org/the-secret-message/

Bilo je solidnih web drama prosle godine,pa pokusaj naci sebi koju ako ti se ne svidi ni jedna od gore navedenih.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sretna i zdrava naredna godina svima. Sad sam pročitala i ko je zaslužne nagrade odneo kući, talent se još vrednuje. A dobrih drama će biti sve manje za neke od nas.

 

Završila stariju dramu sad krećem sa Remember jedini naslov koji mi se čini ozbiljnijim od idućih.

 

 

http://www.soompi.com/2016/01/04/lee-joon-gi-to-star-alongside-iu-in-new-sbs-drama/

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Battle of Changsha je još neko osim mene ovde gledao, prilično zanimljiva do kraja.

 

Gledam LDH i JHyuka u Robber starija ali sa dosta dobrih momenata.

Love me if you dare je bila odlična u prvih dvadeset epizoda a kasnije su dosta novih likova ubacili i dosta je na smislu izgubila ne mogu verovati koliko me prvi deo serije oduševio u kompletu.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bok društvance :):)   Vidim dolazimo malo po malo natrag.... Baš mi je drago da se ponovno okupljamo 

 Koristim priliku da svima poželim sretnu Novu Godinu , a onima koji sutra slave Božić, naravno : Mir Božji, Kristos se rodi! 

 Moram priznati da sam gledala većinu drama, od gore navedenih i nekako mi je Oh My Venus jako lijepa bila

 Love Me If You Dare mi je dobra bila do samog kraja, a onda mi je nekako postala jeziva

 Splash Splash Love  je bila prekrasna i prekratka (samo dvije epizode) šteta što nije bila duža

Jedva čekam našeg francuza, čisto sam zaboravila kako izgleda  :P odbrojavamo dane...

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Oh My Venus je i meni bila dobra za gledanje, čini mi se da dobar cast čini čuda i od obične drame. SJS kao i uvek savršena gluma, nije mi bilo neke hemije između njih dvoje tek pred kraj sam na njih dvoje kao par navikla, a drugi par u drami nisam mogla gledati nekako mi oboje bili previše antipatični.

 

U Oh My Venus me sad zaintrigirala prosidba na početku 16 ep to još nisam videla šal malo klupko i prsten i uopšte praznična atmosfera. Na kraju vidim da je bilo i više nego zabavno na snimanju a ja se baš pitala kako je SJS izdržao biti tako ozbiljan....

 

LIYDare zbog njegovog pogleda neko pretpostavlja da bi mogla biti i druga sezona tu.

@hobi za sad Remember ima jako dobar cast ne znaš ko je bolji glumac, priča je teža za gledanje jer se radi o nepravedno optuženom za zločin.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zadovoljna sa dramom Remember, zbog nje ću početi i Man of Honor gledati. Imaginary Cat kao da je snimljena pre njegovog odlaska, u Remember kao da vidim njegovu glumu iz Missing you.

 

Mulan zaista prelep film i odlična gluma  a City Of Life And Death (2009) iako s visokim ocenama nisam u potpunosti mogla pogledati ima teških momenata.

Drama special dve epizode Snow Lotus kažu vredna gledanja.

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dragi moji, srecna vam Nova godina i svi praznici, puno zdravlja  i srece,mnogo smeha i ljubavi!

@draaagana  Srecan ti rodendan, draga, da ti ova godina bude ispunjena srecom i smehom, u svakom slucaju da ti bude bolja od prethodne za koju ti je trebalo mnogo snage:heart:

Hvala na preporukama, od sledece nedelje konacno se vracam.........uh bas je potrajalo. Mislim da cu najpre krenuti sa Venus, pa onda nesto thai :rolleyes: naravno, pa onda da nastavim sa Love me if you dare, pa onda nesto taiwan jer nisam sto godina, pa onda nesto krimi koreansko, a mogla bih i japansku neku.....nije meni lako :P   

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..