Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

orhideja said: Opet neko cita misli i ja pre neki dan razmisljam u predahu od drama da potrazim info za neki korejski restoran kod nas u zemlji ali nisam stigla znate kako je tesko rasporediti vreme za drama gledaoca, bas me zanimao meni
Nije nam rekla Dragana koja su bila omiljena nasa jela njenom prijatelju iz Koreje ili je i ovde nastojao jesti samo kimchi i piti soju dok je studirao

Link to comment
Share on other sites

@draaagana  cccccc pet ujutro...kreces na posao ili koristis @Mitzi.D. recept sinoc sam kasno jutros legla?

Za ljuto sto je voleo to me ne cudi, mislim da je inace njihova hrana dosta zacinjena, pa "gase" pirincem..  :D

A da li je neko od vas probao soju? Ja se zapanjila kada sam iz drame (sta reci) Missing you saznala da je to pice slatko. Sladko...sladko..  :-/

A jaja smeda..dobro zapazanje....

class="singlePageTitle"Kakva je razlika između bijelih i smeđih jaja?

Osim o eventualnim razlikama u cijenama, jeste li ikada razmišljali o razlikama između smeđih jaja i bijelih jaja? Većina nas uglavnom uzima one na koje naleti ili jednostavno kupujemo one boje jaja koje smo uvijek kupovali. Ako vas interesuju razlike ili zašto je žumance kokoši sa sela žuće, nastavite čitati.

Kokos.jpg

Sve je do kokoški

Odgovor je tako jednostavan da ćete se iznenaditi. Kokoškd sa bijelim perjem polažu bijela, a crvenkasto-smeđe (prisutnije kod nas) kokoši polažu smeđa jaja. Ali, što se tiče samog jajeta i hranjivosti, ne postoje razlike – sve je samo do boje.

Smeđa jaja su skuplja

Mnogi misle da su smeđa jaja kvalitetnija i da su zbog toga skuplja, ali to nije slučaj. I za ovo postoji jednostavan odgovor – kokoške koje polažu smeđa jaja su krupnije od bijelih, tako da jedu više, odnosno koštaju više.

Link to comment
Share on other sites

@anagard zanimivo, ja nisam znala  =)) =)) sta mi sve ne diskutiramo, no sad vec dosli do kokosi =)) =)) =))
pitam se sta kako stranci vide nas forum: sparglji, drama, malo Miztinih smajlija, ponovo koji film, hrana, malo o glumcih onda kokosi.... ~:>

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod jaja i kokosi,jaja veoma bitna za sportiste jer su veliki izvor proteina a sluze za izgradnju misicne mase.
Znamo da se misicna masa izgradjuje u teretani a kad smo vec kod teretane evo jadan video u stilu Ane :D


Link to comment
Share on other sites

Od sada sam poznat kao Horoz,aj necu se buniti.Davala mi je Ana ljepsa imena,ali nije ni ovo toliko lose :D
@anagard ne znam cime sam zasluzio,ali zene,zene svuda oko mene =)) =)) =))
@Mitzi.D. znas kako kazu da muskarci imaju dvije glave kojima razmisljaju,ovi koji su pristali ocigledno su koristili ovu drugu ne tako bistru glavu,a ostatak je koristio ono sto imaju u glavi.Ja spadam u drugu grupu i koristio bi ovo sto imam u lobanji :)>-

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. Jaooooooooooooooooooooooooo
=))  =))   =))  =))  =))  =))  =))   =))  =))   =))

Mazicu tvoja perca i zvacu te Dole........jel bese tako umrecu sad.....

@adnanado   najbolji si .....kakava je to prpfilna slikooo  =))

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. najbolji crtac ikada.....  =))  =))  =))

@lexiesanja VIKI ne smem ni da pokusavam.. JT me zezao pre neko vece samo tako... ja ukucam.. izade mi obavestenje o nekih 500  :(|)  koji rade na resavanju problema...

Moja faca  :(|) ...

Link to comment
Share on other sites

anagard said: @draaagana  cccccc pet ujutro...kreces na posao ili koristis @Mitzi.D. recept sinoc sam kasno jutros legla?

Za ljuto sto je voleo to me ne cudi, mislim da je inace njihova hrana dosta zacinjena, pa "gase" pirincem..  :D

A da li je neko od vas probao soju? Ja se zapanjila kada sam iz drame (sta reci) Missing you saznala da je to pice slatko. Sladko...sladko..  :-/

A jaja smeda..dobro zapazanje....

class="singlePageTitle"Kakva je razlika između bijelih i smeđih jaja?

Osim o eventualnim razlikama u cijenama, jeste li ikada razmišljali o razlikama između smeđih jaja i bijelih jaja? Većina nas uglavnom uzima one na koje naleti ili jednostavno kupujemo one boje jaja koje smo uvijek kupovali. Ako vas interesuju razlike ili zašto je žumance kokoši sa sela žuće, nastavite čitati.

Kokos.jpg

Sve je do kokoški

Odgovor je tako jednostavan da ćete se iznenaditi. Kokoškd sa bijelim perjem polažu bijela, a crvenkasto-smeđe (prisutnije kod nas) kokoši polažu smeđa jaja. Ali, što se tiče samog jajeta i hranjivosti, ne postoje razlike – sve je samo do boje.

Smeđa jaja su skuplja

Mnogi misle da su smeđa jaja kvalitetnija i da su zbog toga skuplja, ali to nije slučaj. I za ovo postoji jednostavan odgovor – kokoške koje polažu smeđa jaja su krupnije od bijelih, tako da jedu više, odnosno koštaju više.

Link to comment
Share on other sites

Dragana hvala na brzom odgovoru
Ovaj deo foruma će uskoro postati sinonim za google, nisam ni ja znala da postoje takve boje kokosija jaja, hvala Ana na informaciji, a Sanjina stranica je odlična, samo gde ja da pronađem te sastojke za pravljenje tih 40 recepata. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..