Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

@Mitzi dok ona spava mi i kafu i film pripremili za nju, čini mi se da si ovaj film gledala, ja u žurbi od Li Min Ki mislila da je LJKI u glavnoj ulozi, http://mydramalist.com/korean-movie/1536/10-billion  :-bd nije za naše romantičare ovaj film 9/10
Šteta valjda si ti koju kriglu dohvatila kad neće niko, eto ja od malena ne volim miris piva, ali bi mogao neki gusti sok za mene
Ostade ja u neznanju da li voliš ribu i morske plodove ili ne:-/

Stigla nam i 14 epizoda vidim EC

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D
Pogledala sam 14 epizodu EC prevedena je, prava medicinska epizoda, ova pesma na kraju epizode nije za nas već za Ji Hee 

Odlično tuna je zdrava a imaš i finu i jednostavnu paštetu od nje u receptima
Mislim bar sa dve kašike šećera kafa ne ide kod LMH a najverovatnije da više voli čaj ;)) nestrpljivo čekamo Sanjin odgovor 
Film je dosta brutalan ali kraj razrešava sve 
Mora da nam neko uči kad ga nema, neka valja se i učiti =D>
@lexiesanja fin taj trailer obećava ta drama, za sad počela gledati Heaven's Coin I



Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D  tek odgledala 2/12 epizodu, dobra je gluma i sama priča o dva brata lekara i jednoj gluvonemoj ženi, medicinska drama neka osmica recimo, ta drama HCoin je snimljena u tri dela ali se valjda mogu gledati posebno pa rekoh mora da nije loše da pogledam, znaju te starije drame iznenaditi znamo Sanja i ja. 
Meni se čini kao da je šef oduvek nešto zbog njihovog prezimena sumnjao i da je namerno neke konfliktne situacije stvarao da bi se oni opet pomirili jer on ne može shvatiti razvod.... a kraj može biti predvidljiv a možda se iznenadimo kad ona ne izabere nikog od njih dvojice.... jeste videli kako nastupa svađa iz jednog pitanja Ji Ho kome bi dete pripalo posle razvoda........ 

Link to comment
Share on other sites

Prvo k kavi, kafi, coffee ili kako zelite...
Drage moje cure, kake kocke, kaki secer oppa LMH pije kavu bez secera jer sam toliko sladki da kad prime salicu i kava u njej automatski sladka. Ne vjerujete mi, ne? Samo pogledajte to:


nije vas uverilo, onda to:

moze i tako:

=)) ok mislim da dovoljno za sad ;)

Link to comment
Share on other sites

@orhideja Killer girl K bila odlicna, nekoliko krvava ali dobri karakteri i zanimive scene. Stvarno prica nekoliko slici na Nikito ali outfit glumice ponekad sjeca i na Tombrider. A i ti vidjela Heaven's coin ima 3 djelove, ja kad pocinjem jednog neznam se ustavit- MORAM i drugi djelove pogledat. Oh sad se sjetila zaboravila na Dream high 2, moram jos to onda mi je ostala se... um da se vratim na prvo temo-  Heven coin, kako ide za sad? Mene interesuje 3 dio, posto igra Tatsuya. U zadnje vrjeme me stvarno udosevijo svojo glumo, bio je odlican u Battle Royale a jos bolji u Death note.  Ako bi znala da se price ne vezu jedna uz drugo, mozda pogledam samo zadno jer inace previse.
ps. ma kaki sesaeng mene previse malo tu malo tam da bi se obesila samo na jednog oppa =)) ali fan, da to jesam, fan zivota i vise razlicitih stvari ;)

A kako kaze sa No breathing? Orhideja je predlagala film za nas filmski vecer, ja pogledala ima podnaslova za cjeli film, mozno pogledat na GD, so we are good to go. Sad mi samo falijo kanditati za gledanje, dali  koga interesuje i kad imate vrjemena? Na znanje film nije rom-com, prica ide o prijateljstvu zivotu i uspjehih u soprtu. Kraj nisam preverjala jer nezlinm znati u naprjed.

Link to comment
Share on other sites

Gledam i ja film samo vreme da dogovorimo, mozda cekati do osam pa ako se ostali ne jave gledati
Nisam Sanja gledala tu dramu u tri dela ali ako pogledas na listi cini mi se da su to tri odvojene drame sa slicnom skriptom

Link to comment
Share on other sites

Sto se mene tice mozemo gledati i sutra ako ostalim vise odgovara, meni svejedno eto mogu vam pribaviti jos dva mala gledaoca posto je film sportski 
Il mu ne radi internet ili je nesto ozbiljno u pitanju, a mozda  dete i uci. 

Pocinjem gledati film Sanja sada

Link to comment
Share on other sites

Gdje ste koke, nigdje ni jedne... Definitivno nemam sreće, kad sam god ja na forumu, vas nema..Ali vidjela sam da se dogovarate za gledanje filma, pa sam ga i ja odgledala..Baš mi je, onako opuštajući, a njih su mi dvojica preslatki.Lee Jong Suk mi je drag još od I Hear Youp Voice, a Seo In Guk od Reply 1997, to znači da film nije mogao da omane. Lagan, veseo i bez nekih velikih pretenzija...baš da se odmoriš popodne uz malo humora...Šteta što vas nema, da se malo dopisujemo. Iskreno se nadam da u vas jednom uloviti...jednom....valjda hoću....nadam se......

Link to comment
Share on other sites

@draaagana mislim da nas je danas četvoro pogledalo film, i meni se svideo i baš sam htela reći kako je film opušten, jeste da je romantični deo mogao biti bolji ali sasvim ok. na mdlisti je dobio loše ocene od pojedinaca. Tu smo mi ali u nevidljivom modu obično svratimo izmedju sedam i devet uveče a ima i kasnih ptica ili oko dva i tri popodne. 

Link to comment
Share on other sites

@draaagana @orhideja @Mitzi.D. onda, ste se nasmejale uz budalascine Won Ila (Seo In Guk)? Koliko se vam dopao karakter Wu Sang (Lee jong Suk)? Citam vec da niste bili zadovoljni sa romancom u filmu, to sam vas opozorila, da je to samo stranski element ali zanima me kako bi ve to uklucile u film?
Moje odgovore stavljam u spoiler, tako da ne upropastim zanimanja onih koji se niso gledali.

idem uredu po djelima kako film na GD:


1- prizor ''I wont go!- Go!'' izpred sportske sole prvi dan i ako mrzim tako glupo ponasanje u dramah ali nekako jim uspjelo da me nasmeje. Mozda jer mi SIG inace nekoliko resniji karakter. Vec na pocetko postala gladna i ako hrana kojo jede ne izgleda previse uzitno kako on sa takim uzitkom jede sve to.
2- ujutro kad woo Il zedan i prosi vode, onda kaze ''Feed me.'' ako tu ko obdrzi resno faco, prizor je... =)) ali zanimivo poslije seznati kako se upravo vec ko mala upoznala. I scena izpod tusa =)) nemogu ni da govorim =)) =)) I oba vec od malog zaljubljena u njo?!!
3- Wu Sang sa svojim (odlicno obrazno mimiko) izrazom portretira sve moje osjecaje kad ona jede kurje tace eeeew! I 'bikering' sa Ausiji? Pa zna se za koga ja navijala ''go oppa, go, go go!'' ;) Prvic culi njen band, neznam njezina prica tako visi u zraku... vise o tom kasnije
4- tu se mi svida kako se prava prica pocnije razvijat, djecki resno uzmejo stvari sa plivanjem u svoje roke. Jos uvjek ne razumem nasilja u skoli kako mozes udarit nekoga koji vec tako ozleden- budala je na kraju zasluzila svaki udarec od Woo Ila, ja bi mu cak dovolila da ga butne stolicom. A video od oca prikaze kako je muski stvarno zivijo za plivanje i volio svog sina :((
5- ova maca u filmu je tako strange, anyways nervira ne tipicno musko razmislanje kad mislita da mozeta stavit za curo. Djecki, to ne odvisi samo od vas! Wu Sang ima konstantno slusalice na uhama  ~X(  sta slusa!?!?
6- Ako koga zanimajo rezultati: muski, plivanje, 400 m frestyle u Londonu 2012: 1.Yang Sun, CHN/ 2.Taehwan Park KOR/ 3.Peter Vanderkaay USA. Ali dobro vidjeli smo pravi kraj, Koreja ce na OI 2016 imati muska tekmovalca u snihronem plivanju =)) =))
Sad k toj romanticni prici. Meni se desilo, da je prfektno uklucili u film posto nije bila glavna tema.To prico ja vidim kao neki drugi film mozda snimljen sa njene strane kako ona dosega svoje cilje u glasbi i kako donosi odluko kojega izmedu dveh muskarca (ocito oba voli) odabrati.
Um... imam jos za govorit ali dovoljno od mene. Sad me zanima vase mislenje i kako ve vidjele film?


I promjetili muziko, Yuri, valda znate clanica je Girls generation?
Gledano na sve ukupno, silmple prica o tome sta nas gura naprjed u zivotu (decke plivanje, Eun glasba, starije nadejo zadovoljstvo u odogajanju mladih) , sa konstantnim ritmom ali svo vrjeme dovoljno interesantna sa nekoliko komicnih scena da drži zanimanje. Glumci dobro opravili svoje delo i mislim da za svako ulogo odabrali pravega. Glasba isto nije losa. Mogla bi jos kad ponovno pogledati. Tako film sa moje strane zasluzuje jedno dobro 9-ko. :-bd A preostalim sa foruma toplo priporucujem ogled.

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja tako si dobro opservirala sve, da nemam što dodati Dečki su mi super, rekla sam već da su mi njih dvojica posebno dragi, još iz nekih njihovih ranijih uradaka. Pogotovu što se palim na pune usne (koja sam ja koma od žene) Kad sam vidjela scenu pod tušem, skoro sam pala sa stolice od smijeha...mislim stvarno je upiš živi =)) =)) =))Pretpostavljam da Wu Sang ne sluša ništa, ostale su mu u ušima još od I Hear Your Voice ;)I meni je čista opuštena 9. Nadam se da će se i ostalima svidjeti, jer mi je dobro došao nakon ludnice na poslu. Uglavnom, mislim da ćete uživati 

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja i mene je Won Il nasmejao u par momenata a nisam očekivala, ja nešto izbegavam drame gde su njih dvojica ali ovaj film već po posteru izgleda živahno pa sam mu dala priliku, i od mene devetka, osim plivanja ostale teme su mi bile malo površne pa zbog toga npr. oko njene muzike moglo je biti više priče a i mogli smo saznati da li u stvari njoj draži Won Il ili ga samo smatra prijateljem, kao da bi ovaj film imao i nastavak možda nas zato ostavlja s puno neodgovorenih pitanja. 
LJS ima taj japanski stil glume koji mi se ne sviđa, verovatno ništa nije ni slušao ili je slušao njenu muziku ako je već imao takvu simpatiju prema njoj ipak je Won Il bio simpatičniji karakter, pitaću se i dalje odakle mu takav apetit  =))
Sve pohvale tebi kao organizatoru, tvoj prvi filmski projekat je uspeo, čini mi se da je ovaj film bar nas petoro pogledalo plus još bar deset ovih posetitelja koji dolaze.  =D> =D> =D> 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..