Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Ma kako da ucim danas ako me znervirali do kraja na mdl sa debatom o japanskom entertaimentu. http://mydramalist.com/forum/showthread.php?5683-Why-are-J-dramas-hard-to-license-for-streaming-outside-of-Japan-and-Asia 
Nesta se zbiva jer postali fanovi nemirni, ponovno hoce neko nastaviti utakmico medu J i K entertaimenta ili nesto. Ali nije debata samo na mdl, poceli vec prije neko vrjeme na anime stranicah. Sta mislite vi stvarno kaze tako slabo japancima? Znam da so njihove drame posebne tj. imajo svoj stil ali da su tako lose da nema dovoljno ljudi koji bi jih pratili izvan japana?

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja pa japanske drame jesu posebne, mnogo senzitivnije od svih drugih.Verovatno jer je danas  na ceni samo ono sto je brzo...instant ljubav, sex, zivot brz, sve da bude brzo i sto lakse za svariti...mozda su zato njihove drame pomalo u zapecku. I ima jedna cinjenica koja upada u oci, Japanci kao stedljiva nacija jako malo ulazu u promocije svojih ili pravljenje istih... Njihova verna publika ce ostati a to im je i vazno.....

Link to comment
Share on other sites

anagard said: @orhideja  Gledala i uzivala...      Vredi svake sekunde..Rusi kad rade rade sve grandiozno..ne samo da je prica fenomenalna, vec je i enterijer, eksterijer, snimak ma sve ono sto prati seriju koja je kostala milione i milione ispostovano do maksimuma...Za ovu drugu nisam cula...
 

potpisujem... i ja sam uživala u toj seriji. postoji još jedna njihova institut


Link to comment
Share on other sites

Imaće profesorka puno posla evo još jedan učenik se javlja za pisanje, nama ukinuli pismeni iz ćirilice u sedmom razredu u Hr. tako da je nisam koristila za pisanje.  X_X

hobi said: podsjetite me kako stavljate video...samo copy paste link? meni se ni to ne vidi...

Link to comment
Share on other sites

@lexiesanja njih ima preko 120 miliona,njihova publika im je dovoljna
@anagard on je ne privazidjen :D
@Mitzi.D. volio bi znati znacnje ove recenice "nisam ti ja sprava za vjezbanje.To imas u teretani."? Nije mi jasna nikako :-/
Mani se pjevanja,ja sam nula sa pjevanjem :D,dami je da citam bez problema.

Link to comment
Share on other sites

@hobi nama do sedmog osnovne jedan pismeni bio latinica a drugi ćirilica, i sad ne možeš objasniti da si navikao na latinicu
@lexiesanja ma da još gledam tu dramu, meni za jednu dramu od 12 epizoda nekad treba više od sedam dana da je odgledam gledala sam taj film jako lep 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..