Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Bog drustvo :) Kako ide, sta se gleda i kje se hladite ovo ljeto?

Malo preletjela kroz forum nakon nekoliko vrjemena... vidim ponovno ste nekoliko aktivniji. Konacno sam uspjela pogledat Jumong a onda sam i u jednom zavrsila i sa The Kingdom Of The Winds. Oboje historijske drame o pocetku Koreje u kojim glumi Song Il Gook (evo zasto je vrjedno gljedati dramo ako te ne interesuje povjest). Moram kazat da sta obedvije drame dobro uradene, storija je vse skroz napeta i interesantna sa mnogima intrigama i preobrata kojih stvarno ne očekujes. Kostumi su ljepi za pogledat i muzika prijetna na uho. Bilo je vrjedno izdrzat sveh 81 epizod prve i svih 36ep druge drame.

Od novih drama pogledala DotS i bila kao vecina odusevljena... inace gledala sam i nekih starijih drama kao Goong i Soulmate, onda japanske Nabunga koncerto, Proposal Daisakusen i 1 litre of tears i jedno Thai dramo 'Kiss me' koja je njihova verzija Itazura na kiss.

Awww @MitziD niste me zaboravili pa nisam i ja vas. Grozno nono sta se ponovno dogada na scjeni u koreji to za Yochuna, pa one domnevne pljacke kod FNCentertaimenta... ja ipak nebi previse vjerovala, naravno da nisu bres grjesk ali puno toga so rjeci ljudi (ponekad samo netizena) koje se prave u velike vjesti bez osnove ili sa namjenom unistit kariero nekomu koji postaje (pre)uspjesan. Sjecas se storije PHSja... no nije ni vrjednorjeci. Ne primjerja se ali kako dugo u zatisju bio Jang Geun Suk pa nitko ne kaze tocno zasto...  no rada sam sad se vratio. Toliko ima intriga i skrivnoča pa ko zna sta stvarno i sta nije.

hahaha Vanilia pa na ono se moram odzvat, ovo je cista provokacija

On 10. 6. 2016 at 0:13 AM, Vanilia said:

... kad vec spominjes Busan, nema boljih kao od tamo. Mislila sam da odaberem jednog sa liste pa... eh... moze sve ;)  A druga lista, znas moja  najmilija korejska drama mi je SG, ali naj 'jerk' bio bi u Masters Sun.

Link to comment
Share on other sites

@hobi ima toliko dobrih anime!!  Raduje me kako si se odlocila pogljedagt i nesto od anime. Neznam sta si vec vidjela, ili koji stil se ti najbolje svidja? Za statistiko kao vec Adnane kazao imas myanimelist ali ne donosi puno. Ja si odaberem anime kad vidim koji dobar klip na YT ali poslije procitane mange. Znas prvo manga poslije anime i onda jos drama ako je ima. Ja sam uzivala gledat Sailor moon, Pokemon, Full moon o sagashite, Mila, Ranma 1/2, Inuyasha, detectiv Connan, Dragon ball... to so sve one iz mog detinjstva a ima i druge: Ouran High school houst club, School Rumble, Kimi ni todoke, Skip beat, Vampire Knight, Death note, La codra d oro,... Samo da spominjem u vecini anime glavni likovi su ti high school djeca ili fkcijski likovi. Mozda i Mitziima kaku priporuku.

A za one koji radi pogledajo kakav show, spomenula sam to vec na muzickom foromu 'Fantastic duo' je nesto sta se isplati pogledat. Pa isto tako 'Return of the superman' je zanimljiv sa malom djecom velikih korejskih zvjezda: 

Ko prati jos koji show?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@MitziD Ja sam dolicno, nema nista posebnog il novog kod mene. A kako ti?

Ja sam vec pratila Erica u Que sera sera i Myung wol the spy i ima prilicno solidnu glumo. Mozda vrjeme za nestonovo od njega, dali se izplati pogledat Miss Oh? Dali si vecvidjela stize i nova drama Jung Il Wojem- Cinderella and the 4 knights.

Aha ponovno drama sa LMH... ali jos ce trajat prije pocinje emitovat. Btw sta se dogodilo sanjim nije vise davno bilo vrjeme da ode u vojsko, neki vec 2 godine se spominje da ce ici a onda snimio Gangnam pa Bounty Hunters u kini i sad Legend of the bue sea. U koreji se jim ne svidu dezerteri.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Prve dve su mini drame a treća mi zanimljiva. Japanci imaju dosta drama tog žanra

Spoiler

to je kod njih kulturološki šok ako nisi udat/oženjen  pre 25 godine a kamoli  35 godine

Jednom  probaj gledati Around 40 :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Marriage Contract nije loš plot ali meni nekako nije išla, najviše mi se njih dvoje  nisu dopali.

 

The Flower in Prison odlično prvih pet epizoda bez obzira glumi li Go Soo ili ne. Svi su odlični u svojim ulogama. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..