Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Maltretira me koleginica danima da pogledam nasu seriju  Samac u braku. Ne mogu da je odbijem, ali budem li se smorila ...ima da za uzvrat odgleda neku od mojih skinutih korejskih.... A uradena po romanu MIr jam ciji sam samo Greh njene mame procitala i to u cetvrtom razredu....Pristala sam da je pogledam i jer je dramska adaptacija Puta za Sangaj sa Vesnom Trivalic savrsena i rado je pogledam kada se emituje...

Link to comment
Share on other sites

Ja kada nisam na forumu vi krenete pisati romane :D
Ana bila si blizu sa kilazom,koja kila dole =))
@anagard zene,zene svuda oko mene :P
@orhideja upravu si,spremam se za dvije gošće :))
@draaagana kad ste ti i Ana na forumu niko nije lud da izadje,tada je najzabavnije :)>-
Vidim cesta sam tema u vasim pjesmama sto mi se svidja,samo tako nasatavite :D

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljume Ana,bez tebe i Sanje ja se nebi nikad uspandrco :D
Ja uglavnom znam sta se desava u Eki.
Ja sam navijao za kralja i Nyang,ne svidja mi se princ.
Nyang i kralj su se bas propatili,princ nista posebno.
Samo mi nije jasno,onaj sin sto je umro prije par epizoda jel to sin od princa ili kralja.
Jer vidim da se zadnja epizoda zavrsila gdje onaj na samrti kaze istinu princu u vezi sina,sad koja je to istina?

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D e još kraj da dočekamo ali meni se čini jedino će biti sretan ako budu hteli udovoljiti gledaocima ali ako u Ek budu pratili istoriju, gospođa Ki će imati tragičan kraj a ko zna možda im Tal Tal svima zakuvao čorbicu krenuvši od princa, gospođe Ki, kralja i ostalih, e vidiš meni bi Tal Tal se odlično uklopio sa kraljevom pratiljom ratnicom, prvi put kad sam videla je s onom njenom frizurom baš je ostavila dobar utisak na mene šteta što je niko nije primetio.
Neke stvari kao odanost, posvećenost i ljubav koja ne postavlja granice su ipak samo u dramalandu moguće, možeš živeti sa jednom osobom puno godina a uvek te može iznenaditi nekom svojom reakcijom i ponašanjem i kažu nikad je nećeš u stvari upoznati do kraja. Muškarci već jesu  svesni da im treba neko ko će voditi računa o njima i njihovim potrebama, a samo žene maštaju o nekoj idealnoj ljubavi i posvećenosti i završe sa varjačom i keceljom za ceo život, kad se samo setim raznih studentskih priča o ženskim žrtvama ljubavi i odanosti i po snegu i po kiši,  gde su žene bile samo privremeno potrebne zbog svojih uslužnih radova, a kasnije su mnoge završile bačene kao stare krpe, glasam za strategiju i mrvicu hladnokrvnosti pri donošenju odluka koje će trajati ceo život...... mislim da u stvari Gospođa Ki ima svoju strategiju samo je nismo prozreli do kraja i treba da je ima..... uz toliko epizoda njen lik je i dalje mističan ali mi se čini da misli o sinovima pre svega i da će tako biti do kraja

Link to comment
Share on other sites

I ja sam takvog našla, to me je najviše i privuklo na njemu. :D
Nisam sigurna koliko ima epizoda, nemam vremena da obilazim forume, jedino sam ovdje "redovna"
Ja gledam Angel Eyes i prekrasna mi je za sada, vidjet ćemo kakva će se pokazati u buduće.

Link to comment
Share on other sites

Vraćam se kasnije da vam čestitam na 500-toj stranici a do Nove godine bićemo negde na 2 000 stranici najmanje, za svaku ste pohvalu  :)

već koji dan gledam ovaj film, onako miran, ozbiljan, bez puno reči i tih, za čudo ima sve karakteristike dosadnog filma ali nije mi za sad dosadan, mora da će biti neki kraj
http://www.gooddrama.net/korean-movie/re-encounter-movie

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..