Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Jao @draaagana pa to je tv a ne lap.... Moj je think pad sta god to znacilo i sad premerih 33 cm...ne bi ga dala nizasta na svetu...

@Mitzi.D. pa da ...opet mi se upalila lampica   *-:) zato ado mal mal pa visi po teretanama...sto rade vezbe raznorazne tamo  =))

Link to comment
Share on other sites

Ma  to su mi najbolji prijatelji, zato i kažu da još nisam izašla iz puberteta  ;))
Moj me je muž jednom pitao hoću li se ikad uozbiljiti, ja mu rekla da neću , jer bih mu onda brzo dosadila.
Uostalom, mlada sam u duši, a to je jedino bitno. I volim da se smijem i šalim. Negdje sam pročitala da smijeh podmlađuje. Koliko se ja smijem svaki dan sa vama, do sada sam se vjerojatno vratila u pelene  =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Joj Sonja Savić i to njeno ."Nikola, nisam ti ja majka!" Legendarna je bila sa onom haljinom s plišanim medvjedićima i šeširom isto tako.Koja šteta što je više nema.A Nikola Kojo...e njega sam tek apsolvirala. Bio je sladak k'o mali, pa je bio dobar frajer, a onda se pretvorio u međeda, ali je i dalje neodoljiv.Parada mi je hit! Ljimun!
=)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

@draaagana tacno tako Nikola Kojo je u svakoj ulozi vrh..Sonja Savic, kakva steta takav talenat ..od nje naucih i prvu svapsku rec posle onih partizanskih  cukerwasser....po istoimenom filmu...

@adnanado to je vec za raspravu..dete u dusi..bicu uvek i ne zelim to da promenim nikada, jer o je ono sto cini zivot uvek uzbudljivim i uvek mi se cini da krecem u avanturu...

Biti odrastao ne znaci da po svaku cenu treba zatamaniti dete u sebi, samo one detinjaste odluke...

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. naravno da sam gledala taj film...Rasturio je u toj ulozi.. U jednoj sam ga se uplasila , iskreno..nisam apsolutno mogla da ga zamislim u takvom izdanju ali i to je razbio. Mislim da se zove profesionalac ili tako nesto ge igra ubicu i otme neku uciteljicu. Takvo zlo odigrati je umetnost da se najezis...

Nesto mi pade na pamet, odavno nema Shin Min Ah...bas sam je se uzelela...

@draaagana ni ja ne gledam tv tako da prvi  put cujem za tu seriju...

Link to comment
Share on other sites

Dragi moji, meni vaše godine ne smetaju,  jer o njima ne razmišljam, pošto ja svojim nisam opterećena.Prijatelji mog sina i kćeri, a i prijateljice vole sa mnom razgovarati.
Joj sad sam se sjetila: prije par godina , došle kod mog sine neke dvije djevojke, da gledaju neki film, što ti ja znam. Uglavnom zatvorili se oni u njegovu sobu, ja u dnevnom sama, nešto gledam, kad u neko doba, otvaraju se vrata i one dvije dođu do mene. Kaže jedna: "Smijemo li ovdje zapaliti? Bane ne da da mu pušimo u sobi."
Kad sam počela da se smijem, trebalo mi je jedno deset minuta da dođem k sebi, a one začuđeno gledaju u mene, kao da sam sišle s uma.Naravno popušile su i pričale smo dobrih sat vremena, dok Bane (moj sin) nije došao iz sobe i rekao:"Majko, a da mi vratiš prijateljice."Svaki put kad mu je dolazilo društvo, obavezno su  dolazili kod mene na malo klafranja.Prijateljice moje kćeri, nisu ni išle u njenu sobu, sjedile smo sve zajedno u dnevnom i zezale se do besvijesti. Zato i kažem da su mi moja djeca najbolji prijatelji, uz njih ostajem  mlada u duši.

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. sta znas verovatno i jesu...Industrija koreanskih drama nije ni malo za podcenjivanje,koliko su im samo ameri ideja marnuli...Sto me uvek dovede o BOF...uh..

Mislim, stvarno seriju nisam gledala ali da provedes toliko vremena uz seriju i da ti daju takav kraj..pa misli li taj pisac ili reziser da ce neko ponovo pogledati nesto njihovo..


@adnanado pa opet imamo ER u AE....haha samo bez OHOH para...

Link to comment
Share on other sites

Ali komentari su super na forumu Eki,tema danasnje epizode je bila smrt :D a job bolji komenatar je bio,sada kad su svi pomrli osim Eki,na red su dosli pisci =)) =)) =))
A stvarno je to bezveze,toliko vremena potrosis na jednu dramu i on ti dadnu takav kraj,ne znam jesul se stvari stvarno tako odigrale u proslosti,ali ipak je ovo serija,mozete dati sretniji kraj.

Link to comment
Share on other sites

Za Tal Tal niko nije siguran,nigdje nije prikazano da je umro ili je bio ubijen,zato nek svako zamisli svoj kraj u glavi za njega.
Ali svima je bilo drago kada je majka od princa umral,popila je otrov,nije se puno patila :D
A princ je umro tako sto je Eki rekao volim te,i ona je njemu isto rekla i  zatvorio je oci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..