Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Ana reci i ti njoj da sam ja nju sanjao,samo sto su kod mene snovi bili malo "dirty" :D
Nece Adnan da bude debelo,hoce on da bude taman :P
Dans je bila 50 epizoda Eki i totalno sam razocaran danasnjom epizodom :(
Big spoiler

princ je danas ubio kralja

:(( ,bolje sto sam samo citao komentare na forumu nego gledao seriju,samo bi se jos vise razocarao



Link to comment
Share on other sites

Nemam kad pregledat naokolo, a nije ni bitno, za dva dana će je dići na GDKoliko mi je bila carica gadna ( ne jedna , nego obje) toliko mi je i njegova majka. Bože, kako se ljudi razbole kad se dokopaju moći.Pa vidi samo Bayana, dok nije imao moć, bio je još i pomozi Bože, kad je postao regent, nije znao šta bi od želje da svime zavlada.A Kolta, onaj mali gad od evnuha, e od samog početka mi je bio tako odvratan, još odvratniji od careve matere. Štakor jedan.

Link to comment
Share on other sites

Ana naravno da sam navijao za kralja ali eto izgubi covjek zivot danas :(
Bice u srijedu prevod danasnje epizode najkasnije
Hvala Dragana,meni je serija odlicna,OST je fenomenalan :)

Ana nije cujica nigdje otisla :D

Link to comment
Share on other sites

Ana Trojanski rat je ociti primjer sta jedna zena moze da uradi :P
Koliko samo zivota je izgubljeno u tom ratu :D

Naravno da ti ne vjerujem vise kad su te stvari u pitanju,do sada sam pao par puta na taj fazon,vise necu!!!
Kada je kod mene ok,onda mora biti i kod vas,zato se ne moras zamarati pisajuci da mi gifovi ne valjaju :)>-

Link to comment
Share on other sites

Ne mora biti printscrean,mozes ti video snimiti pa mi posalji da se uvijerim da gifovi nisu ok =)) =)) =))
Ana u tadasnja vremena ljudi su ratovali radi ljubavi,danas samo radi para i dobara :D
Ja mislim da je njoj kralj uvijek bio u srcu,zbog toga princu nikad nije ni bio drag >:)
Zensko srce je jedna velika enigma koja nikada nece biti rijesena :P

Link to comment
Share on other sites

Noona ja sam tebi vec rekao,svaki tvoj savjet je zlata vrijedan :),pa i ovaj :D
Ako je ljubomoran muskarac opasan,sta je onda ljubomorna zena :P,
Znači otac ti se zove Suljaga =)) =))

Divanhana - Ko se ono brijegom sece


Link to comment
Share on other sites

Dosla raja da vidi kakve lude teme i ideje imamo nad dvoje :D
Ja vise volim sevdalinke nego sedalinke :P
Mislim da nije jos,ali kada izadje neko ce sigurno postaviti na forumu EKi.
Gledam na dramabay.com ili dramafire.com,epizoda iz jednog komada.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam nista rekao za sebe :D,ja sam samo prokomentarisao reakcije muskaraca u klipu :P
Evo jedan interesantan clanak za tebe,pa molio bi za tvoju reakciju >:)
http://www.24sata.hr/sexy/da-i-zene-gube-samokontrolu-kada-opaze-pitona-u-gacama-364179


Link to comment
Share on other sites

Ne moras ti meni nista reci,video i clanak su sve rekli :D
Nisu samo muskarci koje vole da bacaju pogleda s'vremena na vrijeme nego i fine dame to rade >:)
Ne znam sta je ovdje smijesno,znaci kada zena izbaci grudi,mi muskarci gledamo jer nam je smijesno,how yes no =)) =)) =))
Ja sebe ne zelim ni da zamislim u ovakvoj situaciji :))
Za to na 5:46 ne znam,svasta je moguce,pa i to.

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa svim sto si rekla,moze ti nesto skrenuti paznju na trenutak ali to je to.
Ja sam ti fin i kulturan momak,ja ne blejim :D
Zelim brz oporavak :)
Nemam hrabrosti pitati Draganu,bojim se njenog odgovora >:)
Adios :-h

Link to comment
Share on other sites

Čuj, pa ja sam ti iz velikog grada,a u u njemu perverznjaka koliko ti duša želi. Znate li samo koliko sam puta imala prilike sjediti u tramvaju ili autobusu u kasne sate, a uz facu ti se prikrpelji neki perverznjak sa isukanim mačem. Valjda očekuju da im žene popuše u busu. Na tvoju žalost, Adnane, žene ne gledaju jer se dive veličini, nego su začuđene kako neko sebi dozvoli takvu slobodu.U Sarajevu mi se dogodilo da sam ušla u tramvaj i neka tri dripca se nakačila kraj vrata, obrglili šipke, nemam se za šta uhvatiti. Gužva- nemaš kud. Jedan me pogleda, onako, kaže: Šta je nemaš se za šta uhvatit? Pa uhvati se za "mog". Ja ga odmjerim od glave do pete, pogledam ih svu tojicu u oči i kažem:" U životu sam  se za svašta hvatala, al' za slamku još nisam."Cijeli tramvaj se valjao od smjeha.Naravno da su pobjegli van odmah na sljedećoj stanici.

Link to comment
Share on other sites


=))   =))  =))   =))  Carice @draaagana joj sto se ismejah, stomak me zaboleo...

@Mitzi.D.  Znaci i ti pocinjes AE ja cu sjutra jer danas gledam Samac u braku..

Elem, imam par stvari da vam kazem...

           Na prvom mestu hvala jer me vasim komentarima nateraste da odgledam domacu seriju, sto nisam uradila pa ne znam, od 18 mozda..Odmah da vam kazem, drama je uradena po svetskim standardima. Apsolutno to nisam ocekivala. Scenografija, pa to je nesto o cemu bih mogla roman napisati..savrsenstvo...Sa sve onim kuharicama na zidu, kompletno opremljenom kancelarijom, toaletnim, radnim stolom...Sitnice, sitnice ali toliko autenticne...  
        Dozivljaj palanke, apsolutno verodostojan, verujte zivim u malom mestu i ta igranka po prozorima i sa odskrinutim zavesama i dalje je veeeooomaaa aktivna. Kostimografija je takode u vrhunskom rangu..odgovara godinama, stilu svakog junaka ali i samom tonu serije...sto je vec za neverovati...Osvetljenje, daje divnu dodatnu notu ceznje i strasti...Bas mi je ovako nesto trebalo...
          Glumacka ekipa sjajna. malo mi zaostaje glavna glumica ali kako je on gleda...nadoknadi sve ostalo... Uostalom njena uloga nije ni malo laka...hoces =neces...Dugo nisam imala ovakav osecaj..oni pravi leptirici a sta cete bolje...san svakog dramofila...Cista desetka od mene pa ko voli neka izvoli...

Edit Ups... ispisah roman, sowrry   :D

Link to comment
Share on other sites

@draaagana Za takav odgovor tom trojcu svaka cast =D>,ne znam koliki kretan u najmanju ruku moras biti bez stida i morala da kazes tako nesto!!!
@anagard I mene je Samac u braku odusevio,nisam bolju domacu seriju gledao.

Link to comment
Share on other sites

@anagard  koliko to čudo ima epizoda, vidim da se radi o neke tri sezone
@draaagana poznata su mi takva dešavanja u gradskom prevozu, zato mi je i dan danas oštećen lakat zbog nastrljivaca, sve pohvale za orginalan odgovor 


=D> =D> =D> :-bd  a i ovaj adin gif je za pohvalu jer je osvežio ovaj deo foruma, probala i ja juče dodati nešto iz Hotel Kinga ali neće
Meni nekako taj glumac previše zrelo izgleda za nju, ili su trebali stariju glumicu ili mlađeg glumca, vidim da sam dosta drama gledala s njim ali sam ga totalno zaboravila, malo vuče njegov izgled na Tal Tala ko zna možda nam se Draagana opet zaljubi dok bude gledala AE 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..