Jump to content

К-серије и филмови за EX-YU/ K-serije i filmovi za EX-YU


Recommended Posts

Naravno da nije stid,zar nije lijepo kada znas da te neko voli i da si mu draga :D
Mislim da svi na forumu imamo poprilicno dobru sliku tvog ponasanja na osnovu postova(takodje i moga)"Budalesanja" :P
Ma Dragana se boji da necu mozda ja pobjeci ako ona dodje =)) =)) =))

Link to comment
Share on other sites

Kreni gledati Samac u braku,bas je dobra serija ako ti je dosadno,@anagard hvala na preporuci.
Sta je jos bolje,glavni glumaci par je i u stvarnosti zajedno vec 4 godine.
Dragana pritisak mi je skocio naglo,pomagaj kako znas,evo sada mi se i manta :P
Ja nisam gledao...

Link to comment
Share on other sites

Skace mi pritisak od ljubavi i uzudjenja kada se dopisujem sa tobom :P,skocije vise puta na dan,kad god si ti na forumu :D
http://www.pregledaj.net/samac-u-braku-2014-sezona-1-epizoda-01_ed79263dc.html
http://halobing.net/serije/samacubraku.php
Evo dva linka,bas je serija odlicno odradjena,sve mi se svdija :)

Link to comment
Share on other sites

Ma nece,jaci sam ja od sudbine :D
Vise faktora moze utjecati na to da se tako osjecas,jedan je pad secera i krvi,nagli pad pritiska,rekacija tijela na stanje uzbudjenja,tesko je to odrediti bez detaljnijeg pregleda.
Ja sam hvala Bogu zdrav,osim sto me srce nekad žigne zbog ljubavi :P,osim toga sve ok :D
Vidim i ja sada,rodjeni smo u istom mjesecu,on godinu dana ranije.

Link to comment
Share on other sites

@orhideja Nisam jos pocela AE... Gledam Love never dies ... Jedna od najboljih thai drama koje sam u skorije vreme pogledala..U stvari, posle EC ova me stvarno zainteresovala. Odlicna gluma, nema dosadnih likova a hemija vrh.. Doduse tek sam na sestoj epizodi, mozda je prerano da dajem ocene ali stvarno je dobra i gledam je bez preskakanja, sto dovoljno govori...A pocela  na VIKI i odjednom, nema... kaput..skinuli je..malo je potrajalo dok je nadoh na JT..i zamisli juce je postavili  :D  hvala, hvala,  kog god da je!
Inace, drama je o vampirima a za one koji hoce da bace pogled ...evo trejlera

  



Muzika je specijalno za @adnanado

@Mitzi.D. Film....gledacemo pod obavezno..  :D

Ja nisam stigla da se bacim na Samac u braku...sutra cu ....
Link to comment
Share on other sites

Mitzi.D. said: https://www.youtube.com/watch?v=cBvljssT8f8#t=78

Dragana novi film sa tvojim ljubimcem,vidjeh maloprije trailer.

Uh ovo ce biti dobro
:x
Kad pogledas trailer znaces sto sam to rekla :\">

Adnane sinko zasto sutis today ,say something to me ,say it loud ,say it proud!
>:) 

Link to comment
Share on other sites

adnanado said: Kreni gledati Samac u braku,bas je dobra serija ako ti je dosadno,@anagard hvala na preporuci.
Sta je jos bolje,glavni glumaci par je i u stvarnosti zajedno vec 4 godine.
Dragana pritisak mi je skocio naglo,pomagaj kako znas,evo sada mi se i manta :P
Ja nisam gledao...

Link to comment
Share on other sites

@Mitzi.D. jeste, o njoj pricam... Glavni lik stvarno frajer, ona je slatka i otkacena....

Joj a ovaj film, e brate uzelela sam se vrucih scena..Dok u dramama sacekas poljubac prode 10 epizoda najmanje ...

Evo ga link

    http://www.youtube.com/watch?v=t0988B-NXDM&feature=share&list=PL4Bc1HqEqsj5pVUP7pi3LVDoJqAHoplOU

Nisam ni sumnjala da ce ti se dopasti muzika @adnanado
:D

Link to comment
Share on other sites

Hej narode, pa tek da vidim da se priča o Samcu u braku. Nisam znala da su i njega snimili.Inače obožavan serije po romanima  Mir-Jam.Ako niste gledali pogledajte Ranjeni orao i Nepobedivo srceDa i Greh njene majkeJedva čekam da se bacim na Samca  ;)

Link to comment
Share on other sites

Ana on je rodjen 13 Januara cim je Jarac u horoskopu a ja 21 cime sam Vodolija.
Znas ti dobro ko je meni ukrao srce,nisam vidio ljepseg lopova od nje :)
draaagana said: adnanado said: Kreni gledati Samac u braku,bas je dobra serija ako ti je dosadno,@anagard hvala na preporuci.
Sta je jos bolje,glavni glumaci par je i u stvarnosti zajedno vec 4 godine.
Dragana pritisak mi je skocio naglo,pomagaj kako znas,evo sada mi se i manta :P
Ja nisam gledao...

Link to comment
Share on other sites

Nemoj mi reci da se ta prica sada siri carsijom :D
Ma kakvo silovanje,ja s'njom htio da asikujem,samo sto sam imao malo nezgodu zbog africke sljive
Digao mi se pritisak pa ona pomislila ja htio nesto drugo >:)
Moram je naci da se izvinim i objasnim u cemu je bio problem :P

Link to comment
Share on other sites

Prenesi jos poruku bogati,bicu ti veoma zahvalan :D
Ona to nebi nikad rekla,ja se njoj svidjam kao osoba,a ne zbog love :P
Naravno da sam htio samo asikovati,nista drugo prije braka >:)
Ja sam iz fine i ugledne porodice,i ne zelim svojim postupcima da kvarim tu sliku :))

Link to comment
Share on other sites

@anagard da odlična je ta thai drama čista desetka, zapamtila sam je i po glavnom glumcu, moram još neku njegovu dramu gledati, obećavaju na mdlisti dodati i thai drame tako da će nam se liste udvostručiti 
@Mitzi bona to ti se zove filmski maraton po novom kad jedan film gledaš svaki dan po 15 minuta 
=)) =)) tako je to kod mene s korejskim filmovima, eto znam ti horori su im čuveni a kad ih ja nemam naviku gledati  ;)) možda kad dođem u još zrelije godine mi postanu omiljeni žanr ko će znati

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue..